Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když tady tak čtu některé příspěvky, tak se mi zdá čím dál víc, že KDUČSL patří mezi volitelné strany.
  • To křivý občane:
    Nevím komu tady vyhrožuješ a koho bys chtěl "vyhladit". Víme koho jste se pokoušeli, vy komunisti, "vyhladit" za půlstoletí své totalitní vlády. A i když se vám za vaše zločiny dostalo generálního odpuštění ("nejsme jako oni"), tak si toho nevážíte a už byste zase chtěli někoho "hladit"? Nevím o jakých "skopčácích" mluvíš, soudruhu. Ale co takhle "rudokožci", kteří se stále klanějí ruskému carovi a zase by tady chtěli nastolit rudý fašismus alias komunismus? Taky jednou budeš stát před Nejvyšší Spravedlností, ale já rozhodně nebudu ten, kdo by svědčil proti tobě. *4*
  • Náš ministr Herman je zároveň předsedou české pobočky sesterské organizace Sudetoněmeckého landsmanšaftu pod názvem Ackermann-Gemeinde. Ten proradný zrádce potichu slouží Sudeťákům již celá léta. http://www.ackermann-gemeinde.cz/predsednictvo/
  • To Bora:
    Jestli jsem inteligentní, to musí posoudit jiní. A proč se za mne stydíš? Pouze vyjadřuji své názory, s nimiž samozřejmě nemusíš souhlasit. A i já se mohu mýlit, v tom případě bych uvítal vysvětlení v čem a proč se mýlím.
  • ... pověst lidovců je nulová, tudíž nemají co ztratit :)))
  • https://www.novinky.cz/domaci/444607-lidovci-se-podelali-z-pruzkumu-glosoval-schwarzenberg.html
  • Pro ty, co stále doufají v mírumilovnost…

    https://globe24.cz/svet/36373-video-rozzlobena-ex-muslimka-uz-to-nevydrzela-a-promluvila
  • TY jsi evidentně křivák lidovec.A takové je třeba hladit a hladit.Třeba takový vyhlášený podvraťák Herman Daniel.Co skopčákům slibuje sjednocení s náma.Hochu my tě vyškolíme zejména po volbách.....I s tím podvraťákem Bradym.Kolaborantům se neodpouští!
  • Ha!!! Inteligentní "Občan" zase promluvil........ Za takového "Občana" se hluboce stydím a věřím, že nejsem jediný. Úmyslně píšu "Občan" s velkým začátečním písmenem a dávám toto označení do uvozovek abych neurazil občany naší vlasti......
  • Bratři Lidovci žijí asi v jiné realitě než já. Nebudu je kritizovat ani na ně nadávat. Ač ateista, zkusím se modlit s prosbou k jejich Bohu, aby jim uložil pokání a po volbách je nechal odpočívat v pokoji doma anebo poslal na návštěvu k milým krajanům, nebo na další školení do USA...:-)
  • Ten kdo se paktuje se skopčáky, další den se "modlí" za oběti v Lidicích, jezdí si do USA pro notičky a "jinou podporu".. připomíná církevní restituce atd., není po 27 letech komedií i s těmi ostatními kolaboranty již volitelný..Už toho předvedli až až ..Oni se řídí heslem..tady pomoci, tady škodit, být ale u koryt, to se může vždy hodit. Lidi jsou ale nepoučitelní a zase, pokud ovšem vůbec zvednou zadky a půjdou "laskavě" k volbám., budou opět a znovu tupě jak ovce volit ty samé klobáskáře, koblížkáře, "Bakaly", sluníčkáře i "neziskovky", co je už cca 27 let drze a sprostě okrádají za bílého dne,šikanují je "menšinami", lžou a kolaborují se z cizáky pro svůj mamon, koryta a nějaký ten pašalík v Bruselu., za klanění se a vlezdoprdelismus proti vlastní zemi i proti většinové vůli vlastních občanů..
  • KIMCID
    Má pravdu Lidovci z celé politické škály jsou jediný kdo natajhuje k ladnsmanšaftu ruku. Nikdo s nima a to ani v jejich zemi nechce nic mít společného.
  • KIMCID
    No taky nechápu že jsou v preferencích druzí.Tak buď není hodně národa slušných nebo už má těch ultra slušných zlodějů plné zuby.
  • Nikoho nikam nevyháněj, aby jednou někdo nehnal svinským krokem do východních stepí ty kdo se paktují s Rusákama.
  • Soudný a slušný člověk nemůže volit KSČM(izerové), to je zločinecká partaj propagující rudý fašismus = komunismus. Máme na to zákon o protiprávnosti komunistického režimu.
    A také nelze volit Basmea (Babišova smečka ANO). To ani není žádná politická strana s programem propagujícím nějaké morální hodnoty. Prý jakési "hnutí". Čeho hnutí? Sebranka, která nemá žádné ideje, ale chce se mít dobře na úkor jiných (podílet se na "řízení státu jako podniku" a hrabat pro sebe). Jejich fýrer hlásá fašismus.
  • jakou pověst vždyť z jejich řad je třeba Kalousek.to jsou lidi kam vítr tam plášť jen se udržet u koryt a nemakat
  • Lidovci, morálku máte jinou vychování taky, já vás volit nebudu, nevěřte na zázraky. Jeden pozdrav, za vaše názory na migranty, za vaše chování k vlastním, za lži a podrazáctví k českému národu ve vztahu k sudeťákům. http://www.hlasite.cz/text-pisne/orlik/70867-bilaliga
    Jistě dostanete poslední pomazání před odchodem na hnojiště politických dějin za církevní restituce, tedy tunel a zlodějinu vůči občanům na starobní penzi, vůči občanům za podprůměrné mzdy a uživení jejich rodin na hranici bídy.
  • nikdy vam mazané bandě nezapomeneme jak se paktujete se skopčákama na jejich srazech.Přijde doba kdy vás poženeme svinským krokem až do Západního německa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit