Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Lidovci, morálku máte jinou vychování taky, já vás volit nebudu, nevěřte na zázraky. Jeden pozdrav, za vaše názory na migranty, za vaše chování k vlastním, za lži a podrazáctví k českému národu ve vztahu k sudeťákům. http://www.hlasite.cz/text-pisne/orlik/70867-bilaliga
  Jistě dostanete poslední pomazání před odchodem na hnojiště politických dějin za církevní restituce, tedy tunel a zlodějinu vůči občanům na starobní penzi, vůči občanům za podprůměrné mzdy a uživení jejich rodin na hranici bídy.
 • jakou pověst vždyť z jejich řad je třeba Kalousek.to jsou lidi kam vítr tam plášť jen se udržet u koryt a nemakat
 • Ten kdo se paktuje se skopčáky, další den se "modlí" za oběti v Lidicích, jezdí si do USA pro notičky a "jinou podporu".. připomíná církevní restituce atd., není po 27 letech komedií i s těmi ostatními kolaboranty již volitelný..Už toho předvedli až až ..Oni se řídí heslem..tady pomoci, tady škodit, být ale u koryt, to se může vždy hodit. Lidi jsou ale nepoučitelní a zase, pokud ovšem vůbec zvednou zadky a půjdou "laskavě" k volbám., budou opět a znovu tupě jak ovce volit ty samé klobáskáře, koblížkáře, "Bakaly", sluníčkáře i "neziskovky", co je už cca 27 let drze a sprostě okrádají za bílého dne,šikanují je "menšinami", lžou a kolaborují se z cizáky pro svůj mamon, koryta a nějaký ten pašalík v Bruselu., za klanění se a vlezdoprdelismus proti vlastní zemi i proti většinové vůli vlastních občanů..
 • nikdy vam mazané bandě nezapomeneme jak se paktujete se skopčákama na jejich srazech.Přijde doba kdy vás poženeme svinským krokem až do Západního německa.
  • Nikoho nikam nevyháněj, aby jednou někdo nehnal svinským krokem do východních stepí ty kdo se paktují s Rusákama.
   • KIMCID
    Má pravdu Lidovci z celé politické škály jsou jediný kdo natajhuje k ladnsmanšaftu ruku. Nikdo s nima a to ani v jejich zemi nechce nic mít společného.
 • Lidovečtí odkláněči financí pro sebe, církev a migranty, je dobře, že zřejmě dostanete od voličů stopku do parlamentu PS. Lidé pochopili, že migrantská dávka v min. dvojnásobné výši za hov-o dělání, oproti starobní penzi za celoživotní práci je lumpárna. Dávka migrantům je jedna věc, druhou věcí je ubytování,, strava, lékařské ošetření včetně léčiv , atd, atd. zcela zdarma navyšuje jejich (migrantů) kvalitu a luxus života min 3-4 x oproti vlastnímu občanu. Lidovci jste nevolitelní a to je dobře. Tak, jak se chováte k vlastním občanům, tak se chováte i ke koaličním partnerům, viz. STAN. Podraz a lumpárna by mělo být vaše volební heslo, to by sedělo.
  • To co uvádíš je až na druhém místě, nechceme přijít koryta, víš?. Co jsi zač, ty snad chceš, aby jsme měli stejně hluboko do žlabu jako ty a ostatní? S pozdravem lidovec, ne pitomec.
 • Strana co intrikama pověst ztratila nikoho nezajímá!
 • Bratři Lidovci žijí asi v jiné realitě než já. Nebudu je kritizovat ani na ně nadávat. Ač ateista, zkusím se modlit s prosbou k jejich Bohu, aby jim uložil pokání a po volbách je nechal odpočívat v pokoji doma anebo poslal na návštěvu k milým krajanům, nebo na další školení do USA...:-)
 • Lidovci byli křiváci již v dobách Kasala.Pokaždé,když se dostali do vlády,tak byl nějaký skandál.Patrně tomu bude i letos.Až vymřou ty náboženské staré fanatičky,tak bu po
  lidovcích.On už je volit nikdo nebude.Doufám,že voliči tentokrát budou rozumní a všem,
  kteří občanům tak "přejí" to ve volbách spočítají. *16* *16*
 • Již od dob Luxe lidovci dobrou pověst neměli nikdy. Vždy byli nespolehliví, vypočítaví a vyděrači, pokud byli ve vládě. No a teď jim přibyl další přídomek - zrádcové. Tak toto jsou přesně lidovci, též "černoprdelníci".
  • Kouř a síra rovná se klidná síla.
 • Mamba černá = KDU ČSL nejodpornější slizouni v politice, a to i v komunální. *16* *16*
  Přesto jich znám , ale jen pár slušných *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit