Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbytečná diskuze: KDU-ČSL jde do koalice s ANO. To už si štěbetají i vrabci na střeše. To byl taky důvod proč pustili starosty k vodě. Tahle kalkulace jim asi vyjde, spolu s ANO a KSČM dají většinu pohodlně dohromady. ODS je na odpis protože se nemůže rozhodnout, zda akceptovat bolševické konzervativní názory Kluka, nebo se stát evropskou liberální stranou, TOP 09 a dnes i ČSSD je pro čecháčky moc "nóbl", pit-o-mio, kromě fašismu a rasismu, nemá co nabídnout a SPO zemanovci stojí a padají s rychle vadnoucím Milošem. *1* *1* *1*
  • https://www.novinky.cz/domaci/444607-lidovci-se-podelali-z-pruzkumu-glosoval-schwarzenberg.html
  • Ten Kaldův Hurvínek na tý fotce ukazuje jaká to je mimoň a vlezdoperdelista . *11*
  • Gazdík vidí z rozhledny prázdného LOpeníka dodáli ,kdo se směje na Hradě Beckov župan Stibor a jeho Dobrucha ,ano pokud není mlha po častých bouřkách .
    Na Lopeníku v pěkné krajině potkáte tak učitelku s psem co trampuje pod širákem a jinak komerční osoby coby tam jeli nejraděj jeli ničit přírodu čtyřkolkami a auty až na ROzhlednu což strácá čaro hodnot,obvzláště u těch s mega platy a auty polslancůsenátorů samosoudců soudních ůřednic ředitelů policie MUIDR JUDR prostě lehkozbohatlíků totalitní moci kapitalismu a taky odpadů hliníkových aplastových nápojů voda v studánkách Došla i pod KLáštovem nad Ploštinů
  • Když tady čtu ty příspěvky, tak mne stále víc a víc utvrzuje, že KDUČSL je ta správná strana.
    • Ano, je to ta správná strana k odložení na hnojiště politických mrtvol.
  • Soudný a slušný člověk nemůže volit KSČM(izerové), to je zločinecká partaj propagující rudý fašismus = komunismus. Máme na to zákon o protiprávnosti komunistického režimu.
    A také nelze volit Basmea (Babišova smečka ANO). To ani není žádná politická strana s programem propagujícím nějaké morální hodnoty. Prý jakési "hnutí". Čeho hnutí? Sebranka, která nemá žádné ideje, ale chce se mít dobře na úkor jiných (podílet se na "řízení státu jako podniku" a hrabat pro sebe). Jejich fýrer hlásá fašismus.
    • Ha!!! Inteligentní "Občan" zase promluvil........ Za takového "Občana" se hluboce stydím a věřím, že nejsem jediný. Úmyslně píšu "Občan" s velkým začátečním písmenem a dávám toto označení do uvozovek abych neurazil občany naší vlasti......
      • ... tvé samohlasy svědčí naprosto dokonale o tom, jaká jsi všemi opuštěná ubohá krysa :)))
      • ... je to prosté: Občan nikdy nedosáhne tvé ubohosti, bezmozku :)))
      • To Bora:
        Jestli jsem inteligentní, to musí posoudit jiní. A proč se za mne stydíš? Pouze vyjadřuji své názory, s nimiž samozřejmě nemusíš souhlasit. A i já se mohu mýlit, v tom případě bych uvítal vysvětlení v čem a proč se mýlím.
        • ... správně, jenom větší idi*t reaguje na "názory" menšího idi*ta (neber to osobně, čéče) :)))
    • KIMCID
      No taky nechápu že jsou v preferencích druzí.Tak buď není hodně národa slušných nebo už má těch ultra slušných zlodějů plné zuby.
      • josef.servit.9
        Já myslím, že má těch ultra slušných občanů plné zuby!
  • Když tady tak čtu některé příspěvky, tak se mi zdá čím dál víc, že KDUČSL patří mezi volitelné strany.
    • fosilie
      A nechte maličkých přijíti ke mně!Pomáhej Ti Pán Bůh!
    • ... jen čti dál, trapný pomatenče, na vlastní názor nemáš :)))
      • Proč tady zase prudíš. Bylo by tě dobrý zase vymazat a to na věčný časy. Jediný pomatený si ty konečně to pochop.
        • Chápu, soudruhu, že bys rád mazal. To rudí i hnědí soudruzi umějí velice dobře. Vaše heslo je "ein Volk, ein Reich, ein Führer" - "Odin narod, odno gosudarstvo, odin vožď". A kdo se odváží pochybovat o "věčné pravdě" a mít svůj vlastní názor tak ho čeká Konzentrationslager ili gulag a tam ho "vymažou".
          • ).(
        • ... přání otcem myšlenky trouby :)))
      • Příteli, svůj vlastní názor jsem výše vyjádřil. *4*
        • ... příteli, formulace "se mi zdá" není názorem ale tápáním :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit