Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vím koho mám volit. Toho, kdo je nejpřijatelnější pracujícímu lidu a inteligenci. Budu volit naší nejskvělejší stranu, která národ a občany nezklamala za koho jsme si žili nejlépe. Budu volit KSČM !!!!!
    • (pokr.)
      * znemožňoval jim výkon zaměstnání, povolání nebo funkce a dosažení vyššího nebo odborného vzdělání,
      * zabraňoval jim svobodně vycestovat do zahraničí či vrátit se svobodně zpět,
      * povolával je k výkonu vojenské služby v Pomocných technických praporech a Technických praporech na neomezenou dobu,
      e) pro dosažení svých cílů neváhal páchat zločiny, umožňoval jejich beztrestné páchání a poskytoval neoprávněné výhody těm, kteří se na zločinech a perzekucích podíleli,
      f) spojil se s cizí mocností a od roku 1968 udržoval uvedený stav pomocí jejích okupačních vojsk.
      (2) Za spáchané zločiny a další skutečnosti, uvedené v odstavci 1 jsou plně spoluodpovědni ti, kteří komunistický režim prosazovali jako funkcionáři, organizátoři a podněcovatelé v politické i ideologické oblasti
      • to tečka: tu dobu celkem slušně pamatuji, ale nic z toho, co tu z vás vypadlo, nepamatuji:))Co takhle místo opsaných plků, které zplodili ti, kterým se tu za komárů velice dobře žilo, ale pak se z nich najednou z ničehož nic stali nekompromisní antikomunisté a kapitalističtí velkopodnikatelé, něco z reality, pane Ukecaný?
      • za své štvaní dostaneš výplatu holí na holá chodidla, určitě se ti to bude líbit, neboj!!
        • To vám šlo velmi dobře. Taky Gestapo to dělalo. Kdo od koho se to naučil?
          • Ty sprosťárny ses naučil kde. Prachy které za to štvaní dostaneš dej raději na chudáčky romy.
    • To zloděj nicku: KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA BYLA ORGANIZACÍ ZLOČINNOU A ZAVRŽENÍHODNOU obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
      (Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu)
      § 1 (1) Komunistický režim a ti, kteří ho aktivně prosazovali,
      a) upíral občanům jakoukoliv možnost svobodného vyjádření politické vůle, nutil je skrývat své názory na situaci ve státě a společnosti a nutil je veřejně vyslovovat svůj souhlas i s tím, co považovali za lež nebo zločin, a to perzekucemi nebo hrozbou perzekucí vůči nim samotným, jejich rodinám a blízkým,
      b) systematicky a trvale porušoval lidská práva, přičemž zvlášť závažným způsobem utlačoval některé politické, sociální a náboženské skupiny občanů,
      c) porušoval základní zásady demokratického právního státu, mezinárodní smlouvy i své vlastní zákony a prakticky tím postavil vůli a zájmy komunistické strany a jejích představitelů nad zákon,
      d) používal k perzekuci občanů všech mocenských nástrojů, a to zejména:
      * popravoval, vraždil je a žalářoval je ve věznicích a táborech nucených prací, při vyšetřování a v době žalářování vůči nim používal brutální metody včetně fyzického a psychického mučení a vystavování nelidským útrapám,
      * zbavoval je svévolně majetku a porušoval jejich vlastnická práva,
      (pokr.)
    • Tak mladej, a už tááák odvážnej?
      • Ták starej a zkušenej a táááák blbej.
  • To se mi líbí:

    volím KSČM (anonym)

    Pravicoví vlastizrádci, už i Hrad chce ta vaše černoprdelnická odnož či verbež! Jedině levice je tady pro český lid! Kapitalisti pravicoví čeští, již dávno nejsou vlastenci. Jsou to zaprodanci západních velmocí, Vatikánu a též židů. Pro český lid svítá v následujících předčasných volbách. Ať žije LEVICE--budoucnost našich dětí.
  • Máme 23 stran a hnutí a není v podstatě koho volit. A tak jako vždy hledáme pracně menší zlo s pomocí Hubleova teleskopu , protože pouhým okem už není ani vidět v tomto Augiášově chlévu a nevíme, zda se nám to vůbec podaří.
  • Jen aby nebyly ty Bohoušovy sliby pouhé SLIBY ale také ČINY !!! Těmhle politikům, starým i novým, se už bohužel nedá věřit ... *13*
  • ČSSD za své vlády v době ekonomického růstu plýtvala tak, že dokázala zadlužit i naše vnuky. Zvýšila dávky pro nepracující tak, že cikánům se vyplatí nepracovat a živit se "výrobou" cikáňat.
    • Tečka, tečka, už zase lžeš!!!!
      • A to říká cikán tečka, nakopat do pr...le tohoto parazita je málo!!
  • Lůzo teda občané volte nás. Naše strana má za sebou řadu úspěchů.
    1. Rozdala státní majetek církevní mafii.
    2. Zvedla vám DPH:
    3. Provedla úspěšnou krádež za bílého dne s názvem S Karta. Sloužilo to k obohacení
    našich kmotrů jak uznal dokonce i náš premiér Nečas.
    4. Naše strana tolerovala stav kdy premiérova milenka řídila tajnou službu
    a k zaměstnancům na úřadu vlády se chovala jako despota ze středověku.
    Nevolte jen tak ledajaké gaunery. Volte rovnou TOP darebáky.
    Končím holoto. Leze na mě spaní takže si za vaše peníze půjdu zdřímnout do PS. *1*
    • ... díky za skvělou propagaci, primitive :)))
    • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses soudruhem!
      • Každý nespokojený občan je komunistou? Fajn šašku. Potom je většina
        společnosti bolševická a už brzo smete pravičáky na smetiště dějin.
  • Zemanova policie bije v Ostravě dělníky!!!
  • Bude akce bezdomovec do každé rodiny placený ze státních peněz,ráno mi bezdomovec donese noviny bezdomovkyně mi je přečte,uvaří kafe zamete a pak půdeme společně na socku pro peníze a večer na pivo to bude ráj v česku.
  • Já se z toho kapitalismu zblázním! Nebylo by to poprvé, ale já prostě tady neumím žít! Bojím se každého dalšího dne. Bojím se exekuce. Bojím se že pojedu drahým metrem. Já se všeho bojím!!! Pomóóóc!
  • KSČSSD: "Nikdo vám nemůže dát to, co my vám můžeme slíbit."
    A tak oranžoví soudruzi slibujíjí a slibují a jedinci s pomalým myšlením jim tleskají a tleskají. A při volbách budou oranžoví soudruzi jistě zase vozit cikány do volelbních místností za 300 Kč čistá ruka jako minule.
    • za své štvaní dostaneš výplatu holí na holá chodidla, určitě se ti to bude líbit, neboj!!..
      • To dělali nacisti a pak komunisti. Kdo od koho se to naučil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit