Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jojo, poznal jsem to na vás, soudruzi. Ale proč si sami říkáte tak hanlivě? Finta, jo?
  • Tak já nevěděl,. že jsem omylem mezi elitou zvláštní školy. Nějaká zdejší mensa?
  • Kulomet, soudruhu!
  • No to jsou ti komouší a putnoidi, soudruhu.
  • Jo, máš něco proti, soudruhu?
  • Takhle to řekl sám velký siprase. Já ho slyšel.
  • Teda, že je tady pisálků, to vím, ale že by kecaly?? tak to potvrzuješ Ty *1*
  • Pan doktor Chocholoušek by zamlaskal, tady je ale matroš.
  • Ruského primitiva pozná u nás i žák zákl. školy, Ivane.
  • Jak se může jeden stát ze stejné "stáje" mstít??? Patří potom mezi ostatní???. Nejprve ji Evropa zachrání zadek a chce se přitom mstít?? Nemyslím, že je to přesně tak. Coby sama chudá země dělala s tolika běženci, kdyby je nepouštěla dál?
  • Tohle ti nadiktoval osobně fašoun Putin?
  • Malý vědecký experiment, to víš, chudý student potřebuje každou korunku.
  • Já věděl, že to praskne, ach jo.
  • Řecko jasně poukázalo Německu, že za jejich diktát se celé EU pomstí, pouštěním běženců. Na druhé straně, od EU jim nebylo proti srsti, když dostávalo příspěvek právě na tu ochranu vnějších hranic.
  • Je za to Kremlem placenej; navíc, není to nikdo novej, to jen pusinka zase dostal z Moskvy nové instrukce...
  • Hele, a proč jsi potom tady, mezi blbci??? *1* Voláš po reakci, a sám mlčíš *1*
  • Já se zase domnívám, že Itálie a Řecko by měly dostat pokutu za to, že neuchránily své hranice a hranice Šengenu. Teď pozdě honiti bycha a ještě jim platit. No a věřte, že z toho všeho, co se děje, bude i hůř. No a tu miliardu na "lepení děr" jsme mohli použít pro všechny v EU, jak by se patřilo.
  • Zajímavej webík. Takovej rodinej. Zdejší táta hňup, máma blbka, děti po rodičích, ach jo, kam jsem to vlez. Páč je evidentní, že tady jsou max. tři diskutéři. A že někdo tady z anonymních jmen je ta kouzelná rodinka podvodnická. Deset proti, komukoliv, na obsahu nezáleží, ale ani deset diskutérů tady není. Tady to bude krejzy, tak snad chvilku vydržím.
  • Jo tak, už mi svítá. Pán je nějakej zakomplexovanej, tak to jo, už jsem doma.
  • Nikdo se tady tak neprojevuje, o koho jde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit