Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se zase domnívám, že Itálie a Řecko by měly dostat pokutu za to, že neuchránily své hranice a hranice Šengenu. Teď pozdě honiti bycha a ještě jim platit. No a věřte, že z toho všeho, co se děje, bude i hůř. No a tu miliardu na "lepení děr" jsme mohli použít pro všechny v EU, jak by se patřilo.
    • Řecko jasně poukázalo Německu, že za jejich diktát se celé EU pomstí, pouštěním běženců. Na druhé straně, od EU jim nebylo proti srsti, když dostávalo příspěvek právě na tu ochranu vnějších hranic.
      • Jak se může jeden stát ze stejné "stáje" mstít??? Patří potom mezi ostatní???. Nejprve ji Evropa zachrání zadek a chce se přitom mstít?? Nemyslím, že je to přesně tak. Coby sama chudá země dělala s tolika běženci, kdyby je nepouštěla dál?
        • Takhle to řekl sám velký siprase. Já ho slyšel.
      • Tohle ti nadiktoval osobně fašoun Putin?
        • Jo, máš něco proti, soudruhu?
          • Kulomet, soudruhu!
            • Tak to budeš jistě nějaký náčelník, soudruhu. Nám mladým komsomolcům dávají jen vintovky. Ale, snad také jednou vyrostu a bude ze mně komisař, jako ty, soudruhu.
  • Tak se tu mějte hezky pánové a je tu vůbec nějaká dáma? Pokud ano těší mě.
    Já jsem zase prvotřídní nána. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

    Den otevřených dveří už je okoukaný. Proto jsem se rozhodla uspořádat den otevřených
    kalhotek. Milostnou předehru jsem vyškrtla. V českém podání totiž dopadá tragikomicky.
    Kam se hrabete na dvorné ohnivé španěly čeští pivo pupkaři. *2* *2* *2* *2*

    Zlej trolle bojuj. Vytvoř zase 150 nicků. Naklikej bodíky a sám sebe pochval.
    Tím hydru imperialismu určtě sražíš do kolen. Nevzdávej to revolucionáři v důchodovém
    věku. *2* *2* Ahoooj .- Až do pondělka máte pré. Jsem u přítele ve Frýdku místku.
    • Budu stručný, ty tu máš být až v neděli. Takto se dušoval Lojza, tvoje druhé já. Takže ti není co věřit. Ani to, že teď od tebe bude klid. *16*
      • To Stalker. Lojza alias Vilém Tell tu byl dlouho předtím než sem ta bůů vůbec přišla.
        Takže není třeba spojovat nicky a vytvářet konspirační teorie.
        • Byl to Lojza, který na mnoha svých příspěvcích v tomto týdnu poukazoval, že Simona tady do neděle nebude. Chceš to popřít? Doufám, že ne. Nechci z někoho dělat tydýta. Takže o žádnou mou konspirační teorii nejde. Ale klidně to sem okopčím, bude li to nutné.
          • to Stalker. Lojza, teda Vilém Tell tu působil dřív než ta slepice..
            Sama přiznala že sem jen nakoukla. Konspirační teorie je tvoje spojování různých nicků.
            • Každý tady občas předvádí konspirační teorie. Ty také. No a?
  • Bojíte se co pánové. *15* *15* *15* *15* *15*

    Já jsem romka a do arabského davu zapadnu snáze než vy. Bělásci. *15* *15* *15*
    Manželka araba nebo Deža. Jaký je v tom rozdíl? žádný.
    Zase budu rodit děti a chodit pro dávky. *15* *15* *15* *15*
    • No hezky se to vybarvuje a to ještě není ani neděle.
  • Pro trolla jsem šlápota a Milka. Jsi opravdu zlý.

    Jen počkej chlapečku. Požádala jsem o azyl v Indii. Protože pro Inda je každá
    Bůůů Milka posvátná Bohyně. *14* *14* *14* *14*
    • zlejtroll
      Každá možná, ale ty tam budeš akorát na podojení.
  • Koupila jsem si kalhotky s nápisem: Imigranti jste srdečně zváni. *14* *14*
    • A myslíš soudružko, že to stačí?
      • Ty jsi do kalhotek také zván. Ty budeš mít sex a já dětátko plus štědré sociální dávky.
        *14* *14*
        • Ne, děkuji soudružko, já si najdu slušné děvče, flundru, která dá i arabákům nechci.
  • A nám zas nikdo nic? Alespoň chleba kdyby nám z EU poslali. Stejně ho tam polovičku vyhodíte.
    • nicolles
      By vám ho ten fašoun z Kremlu stejně nepředal. Část by nechal převézt do Kremlu a zbytek by nechal zaorat. Vaše bída mu vyhovuje.
      • Jojo, soudružko, je to bída v té EU. A bude hůř. Pan Putin k nám mluví otevřeně a to, co jsme na přednáškách slyšeli, není pro EU ani trošku lichotivé. Teď, kdy se budete povinně učit arabsky, v hodinách povinného náboženství i recitovat korán, hm, jsem z toho smutný. No jo, můžete si za to ale sami. Když jste takoví zbabělci.
    • Kdepak, ten chleba není ani chutný, říkal pan Putin. Řekl, že se obejdeme bez těch chlebů, do kterých ti evropští spekulanti přidávají prach a smetí. My máme rádi náš černý komisárek, je zdravý, plný vlákniny a vydrží. A já mu věřím, on nikdy nelže.
  • Slíbit miliardu eur je jako pozvat sem další ve větším počtu.A já se ptám kde se ty peníze vemou,proč se na naše děti sbírají víčka,proč se nenajdou drobné pro Klokánka atd..
    Po válce si němci pozvali turky,dodnes se neintegrovali a to jsou proti svloči co sem dnes proudí beránci.
    Jediná ochrana hranic je jejich hermetické uzavření.
    Pryč z EU
    • Okamžitě předčasné volby a pryč z EU!

      Diskuse: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/diskuse/politika/1959-dny-zrady-pokracuji-ceska-vlada-ve-sluzbach-merkelove-a-hollanda-proti-nasi-verejnosti-opustene-vzdorujici-slovensko-referendum-nebo-volby-co-udela-zeman-a-klaus.htm
  • Placení kolaboranti mají na diskusích novou taktiku hádaj se jako mezi sebou a snaží se diskusi rozmělnit..
  • zlejtroll
    Na Rusácích píšou, že nula Nulandová byla spravedlivě stižena mrtvicí a je ochrnutá na polovinu těla a hlaaavně nemůže mluvit. Jojooo, Boží mlýny... http://riafan.ru/414321-nuland-razbil-paralich-posle-insulta-smi/
  • Lídři slíbili-.... my zaplatíme a lídři si zvednou platy....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit