Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlejtroll
    Armáda cvičně staví humanitární tábor v Libavé http://www.novinky.cz/domaci/381492-armada-cvicne-stavi-humanitarni-tabor-v-libave.html Tak Simčo, můžeš tam poskytovat své erotslužby, samozřejmě zadara, když jsi z toho Holomóca. *1* *1*
    • Mám velké obavy, že se tam všichni nevejdeme.
      • zlejtroll
        Já myslím, že to vojákům vadit nebude. Kdo bude nadbytečnej, toho zastřelí a bude po starostech. Aspoň se nikdo nebude domáhat návratu do údajně svého domu, obsazeného slimáckým slizem. To jsme to dopracovali.
  • /www.youtube.com/watch?v=dxfyjKqq-n8
  • at jim lidri rozdaj treba 4 miliardy ALE ZE SVEHO!!!! *16*
  • Lídři EU slíbili na summitu miliardu eur pro uprchlíky....Samozřejmě.., však oni to ze svého jistě platit nebudou a lidím se to prostě, tak jako vždy nějak a v něčem zase ukradne..Oni sice budou zase brblat, ale stejně se zase na nic jiného nevzmohou..Jejich povinností je totiž akorát držet hubu, dělat a platit..aby se to mohlo zas jiným rozdávat..
    • Nechápu, který dobrák ti kliká ty mínusy. Máš přece pravdu. Koukám, že tady bude prima partička.
      • Jo, je to tady samej komouš a putnoid.
        • Nikdo se tady tak neprojevuje, o koho jde?
  • zlejtroll
    Smrt ukamenováním https://www.youtube.com/watch?v=yUfs6XI39xI
  • Jen koukám, na všechny příspěvky tady někdo kliká jen mínusy, bez reakce. Tady bude asi veselo. Kam jsem to vlez?
    • Napiš pravdu, dám ti plus.
      • Cože? Jakou pravdu mám napsat? A ty tady o tom nějak rozhoduješ? Nechápu, kdo jsi?
        • Máš vůbec čím chápat, soudruhu?
          • Jo tak, už mi svítá. Pán je nějakej zakomplexovanej, tak to jo, už jsem doma.
  • Ti jsou hodní. A budou to platit ze svého? *15*
  • Zajímavej webík. Takovej rodinej. Zdejší táta hňup, máma blbka, děti po rodičích, ach jo, kam jsem to vlez. Páč je evidentní, že tady jsou max. tři diskutéři. A že někdo tady z anonymních jmen je ta kouzelná rodinka podvodnická. Deset proti, komukoliv, na obsahu nezáleží, ale ani deset diskutérů tady není. Tady to bude krejzy, tak snad chvilku vydržím.
    • Hele, a proč jsi potom tady, mezi blbci??? *1* Voláš po reakci, a sám mlčíš *1*
      • Malý vědecký experiment, to víš, chudý student potřebuje každou korunku.
        • Teda, že je tady pisálků, to vím, ale že by kecaly?? tak to potvrzuješ Ty *1*
          • Nějak jsem ti neporozuměl, soudruhu. Kecaly myslíš jako ty kecaly, nebo to je jen hrubajzna? To víš, nedávno jsem maturoval z češtiny. Ale klidně můžeš i ve své mateřštině, ja tóže panimáju. *1*
      • Je za to Kremlem placenej; navíc, není to nikdo novej, to jen pusinka zase dostal z Moskvy nové instrukce...
        • Já věděl, že to praskne, ach jo.
          • Ruského primitiva pozná u nás i žák zákl. školy, Ivane.
            • Tak já nevěděl,. že jsem omylem mezi elitou zvláštní školy. Nějaká zdejší mensa?
  • Ty woe, omylem jsem přepnul na čt2 a zrovna tam běželo píárko vo presstitutce procházkové na tzv. majdanu, akorát tam byla sekvence se soudruhem štětinou, co ji ňákej čas píchal..
    Jo, to je ten výtečník, co zrovna sedí v ep za sektu top09 (!).. Ty woe, to je výplach!!?
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Doktorát získala v lednu 1989 za práci na téma kreslené seriály, s důrazem na vývoj časopisu Čtyřlístek. (!!!) .. Petra Procházková je vdaná za Paikara z Afghánistánu a má syna Zafara. (!!!)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Omlouvám se, ale z téhle vymaštěné kundy, co za peníze a ztopořený péro udělá (asi) cokoli, se mi zvedá kufr.. *16*
  • Všechna tato šaškárna toliko pro hoveda vhodná jest. NWO finišuje a podplacení služebníci se snaží. Obama, Merkelová, Tusk, a další dárečci placeni NWO.

    Proto zanechme zbytečných svárů, nehrajme si na levici, pravici, nehrajme si na nic, protože to všechno je narafičená hra od NWO.

    Nedělejme si žádné iluze o Obamech, Putinech, Merkelových a dalších figurkách. Všechno to jsou zaprodanci kopající buď cíleně, přímo, nebo bez vlastního uvědomění za NWO. Tomu ty naše žabomyší války a sváry vyhovují, to je jeho metoda, jak dosáhnou svého.

    Mám velkou obavu, že se to těm syčákům daří. Chybí osobnosti, normálně myslící bytosti, které toto vidí, vnímají a udělají vše proto, aby to těm syčákům nevyšlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit