Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan doktor Chocholoušek by zamlaskal, tady je ale matroš.
    • No to jsou ti komouší a putnoidi, soudruhu.
      • Já su kapitalista s holou ryťou. *12*
      • Jojo, poznal jsem to na vás, soudruzi. Ale proč si sami říkáte tak hanlivě? Finta, jo?
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/381631-uvolnete-byt-potrebujeme-ho-pro-uprchliky-naridila-radnice-obyvatelce-nieheimu.html
  • Potentáti z EU chtějí utečence umlátit penězma jinak nic praktického se neděje. To je humanitární imperialismus. Kde je zalezlá Merkelová Němci ji nadávají a bude hůř co zpískala " o všechny syrské uprchlíky se postaráme" tak a všichni hurá do Německa !! *11*
  • Takže občané EU přijdou o miliardy EUr a dostanou je cizák který do nich
    nevložil ani korunu. To je vlastizrada.

    Italové se bojí chodit do parků. Migroši obtěžují žebrají a kradou. Hokejováí federace
    zavádí přísná opatření aby se na stadion nemohl dostat ozbrojený útočník.

    Mrvelová podminovala EU a změní ji na druhý Izrael. Půjdete nakupovat nebo pojedete
    autobusem a budete jen trnout zda muslim vedle vás nemá pod kabátem podomácku vyrobenou nálož. A v tom davu jsou prokazatelně vrahové z IS:
    • No na besedě s panem Putinem nám pan Putin řekl, že to také nechápe. A že je Evropa v rozkladu. A proto ji pokusí nabídnout pomoc přes Sýrii, kde dá do pořádku ten paskvil po soudruzích z Walstreetu. My mu věříme, on není mluvka, on je prostě úžasný.
  • Takže se nyní formuje náš dlouhodobý a realistický vztah k přivandrovalcům z Afriky.Ze společných peněz jim bude třeba pořádně přisypat.Trpět je tady neomezeně dlouho.Přihlížet jak se to bude mezi sebou rozmnožovat podobně jako tasemnice.Dělením.Strpět že si tady banda natahá další příbuzné.K tomu přidat rozhádanost uvnitř EU zapřičiněnou výhradně tady tou nekontrolovanou bandou.Z toho plyne dlouhodobá odůvodněná a nekončící averze ke všem jako celku.Obrovské napětí které se bude stupňovat.Až to najednou praskne! V některých místech Německa to praská už nyní.
    • Pan Putin řekl, že si máme sami udělat jasno, co chceme. Prý máme zatím silně zataženo. Já se nedivím, přes ty různé trenky na hradech není vidět do dálky, ke světlým zítřkům. Pan Putin je moudrý, rád si s ním povídám.
  • Pan Putin řekl, že u nich by toto nemohl nikdo dopustit. Že mají rádi svou vlast a jsou na ni hrdí. Ach, jo, proč to u nás není jako v Rusku?
    • Kdyby to u nás bylo jako v CCCP, tak by k nám Rusáci neutíkali.
      • CCCP už dávno není, soudruhu. Nějak si zaspal dobu. A Rusáci k nám k neutíkají, v čem by si pomohli?
        • Jen za předchozí měsíc požádalo o azyl v EU 1700 Rusáků.
          to ti nějak uteklo Stalkere.
          • zlejtroll
            Rusové nežádají o azyl, jelikož na to nemají oporu v zákoně, jelikož jejich země není ve válce, ty mameluku. Maximálně žádají o pracovní povolení nebo o občanství, což je něco jiného, blbe.
          • Kapička v moři. A kolik z nich bylo muslimů? To víš taky? A s jakým úmyslem tam šli, to taky víš? Pokud ne, tak si zaklikej, ale moudřejší nebudeš.
  • Těm elitám (spíše jelitům) v Bruselu teprve teď došlo to, co už obyčejný člověk se selským rozumem ví už více než rok. A to je, že se musí odstranit příčina migrace, finanční pomoc rozvráceným státům (dílo agresí USA), stabilizace těchto států, finanční pomoc Řecku, Itálii a Turecku na zvládnutí běženců, důsledná ochrana hranic Shengenu.
    Všichni politici jsou darmožrouti a jen škodí lidem.
    • Máš pravdu, soudruhu, ale kdo za to může? Pan Putin říká, že vy sami, když jste si ty hloupé politiky sami zvolili, a ještě na sebe ukazovali, když jste mávatky mávali, gulášek zdarma pojídali, pivíčkem zdarma zapíjeli a koblihou nakonec zpečetili.
  • Sliby - chyby. Blééé!!! *11* *12* *11* *12*
  • zlejtroll
    Argument imbecilů: Uprchlíci nás prý přišli vlastně zachránit! http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=52934
    • Klikáním nás nic nezachrání.
      • Hrozně ráda bych si zakouřila. Máte v trenýrkách něco velkého a tvrdého? *14* *14*
    • Bohužel je to tak. češi jako milenci nestojí za nic.
      Za pět minut je hotovo a pak jen řeknou: tu máš stovku a padej šlápoto. *8*
  • zlejtroll
    Vláda zrady a kolaborace jde proti všem lidem. Bude Sobotka po kvótách kvokat?
    http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=52861
    • To je tak předvídatelné, jako že zde bude zlej klikací troll klikat. Oba jsou velcí zbabělci,
    • Já jsem kvokala ihned po narození. Teprve ve třech letech jsem se naučila mluvit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit