Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavej webík. Takovej rodinej. Zdejší táta hňup, máma blbka, děti po rodičích, ach jo, kam jsem to vlez. Páč je evidentní, že tady jsou max. tři diskutéři. A že někdo tady z anonymních jmen je ta kouzelná rodinka podvodnická. Deset proti, komukoliv, na obsahu nezáleží, ale ani deset diskutérů tady není. Tady to bude krejzy, tak snad chvilku vydržím.
    • Hele, a proč jsi potom tady, mezi blbci??? *1* Voláš po reakci, a sám mlčíš *1*
      • Malý vědecký experiment, to víš, chudý student potřebuje každou korunku.
        • Teda, že je tady pisálků, to vím, ale že by kecaly?? tak to potvrzuješ Ty *1*
          • Nějak jsem ti neporozuměl, soudruhu. Kecaly myslíš jako ty kecaly, nebo to je jen hrubajzna? To víš, nedávno jsem maturoval z češtiny. Ale klidně můžeš i ve své mateřštině, ja tóže panimáju. *1*
      • Je za to Kremlem placenej; navíc, není to nikdo novej, to jen pusinka zase dostal z Moskvy nové instrukce...
        • Já věděl, že to praskne, ach jo.
          • Ruského primitiva pozná u nás i žák zákl. školy, Ivane.
            • Tak já nevěděl,. že jsem omylem mezi elitou zvláštní školy. Nějaká zdejší mensa?
  • Ti jsou hodní. A budou to platit ze svého? *15*
  • Jen koukám, na všechny příspěvky tady někdo kliká jen mínusy, bez reakce. Tady bude asi veselo. Kam jsem to vlez?
    • Napiš pravdu, dám ti plus.
      • Cože? Jakou pravdu mám napsat? A ty tady o tom nějak rozhoduješ? Nechápu, kdo jsi?
        • Máš vůbec čím chápat, soudruhu?
          • Jo tak, už mi svítá. Pán je nějakej zakomplexovanej, tak to jo, už jsem doma.
  • Lídři EU slíbili na summitu miliardu eur pro uprchlíky....Samozřejmě.., však oni to ze svého jistě platit nebudou a lidím se to prostě, tak jako vždy nějak a v něčem zase ukradne..Oni sice budou zase brblat, ale stejně se zase na nic jiného nevzmohou..Jejich povinností je totiž akorát držet hubu, dělat a platit..aby se to mohlo zas jiným rozdávat..
    • Nechápu, který dobrák ti kliká ty mínusy. Máš přece pravdu. Koukám, že tady bude prima partička.
      • Jo, je to tady samej komouš a putnoid.
        • Nikdo se tady tak neprojevuje, o koho jde?
  • at jim lidri rozdaj treba 4 miliardy ALE ZE SVEHO!!!! *16*
  • /www.youtube.com/watch?v=dxfyjKqq-n8
  • Sobotka řekl, že zdvojnásobíme částku. Na důchody pro české občany není, pro Afriku je. Nějak tomu nerozumím.
    • Lžeš! Já dostávám důchod pravidelně a včas.
      • Nějak jsi mi asi neporozuměl. Nevadí, vysvětlím. Před týdnem projednávala poslanecká sněmovna možné varianty navýšení důchodů a očekávané navýšení se nekoná. Kalouskem zastavená valorizace po přerušení jeho škrtací technologie současná vláda nevrátila do původních kolejí. Pokud pobíráš důchod a jsi spokojený s tímto řešením, tvoje věc. Ale co ti ostatní? Mě se to zatím sice netýká, ale časem bude. Tak snad jsem ti svůj názor napsal tak, že jsi pochopil. Nebo ne?
  • hola hola fašisti z eu na nas volaj...prolhana sebranka....sobotka je švejk .povaha čechu se zase projevila.jsme narod křivaku a podrazaku.at žije slovensko.to ma svou hrdost ktera nam nebyla dana....
  • Slíbit miliardu eur je jako pozvat sem další ve větším počtu.A já se ptám kde se ty peníze vemou,proč se na naše děti sbírají víčka,proč se nenajdou drobné pro Klokánka atd..
    Po válce si němci pozvali turky,dodnes se neintegrovali a to jsou proti svloči co sem dnes proudí beránci.
    Jediná ochrana hranic je jejich hermetické uzavření.
    Pryč z EU
    • Okamžitě předčasné volby a pryč z EU!

      Diskuse: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/diskuse/politika/1959-dny-zrady-pokracuji-ceska-vlada-ve-sluzbach-merkelove-a-hollanda-proti-nasi-verejnosti-opustene-vzdorujici-slovensko-referendum-nebo-volby-co-udela-zeman-a-klaus.htm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit