Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Silně mi to připomíná nacistické Německo ,Pravý sektor-SA, zakazování knih vbrzku pálení, zákaz vstupu umělců -Depardieu a další šupárny přijdou, totalita už funguje....no a EU a Jůesej pomalu se vzdalují hlavně že to "Zmajdanovali" ! *12*
    • To je dobrý příměr. A v Hitlerově Německu vládly podobné nálady, nalezení nepřítele a hysterické nálady ve společnosti, kdy je každý, kdo se nenechá zblbnout, označen za zrádce a terorizován.
    • Souhlasím.
  • ty StBácké *12* to co tu předvádíš je vrchol sprostosti a drzosti.

    Když jsem na této debatě začínala tak jsi tvrdil že Tečka je jako anonym. Já jsem
    tu nálepku dostala až dlouho poté. Když jsem zveřejnila pro tvé pány z Kremlu
    nepohodlná fakta. Takže neslučuj x lidí do jednoho.
    Nicky jako anonym Stanley kanibal.Alina ... jsem nikdy neměla ty lháři.

    O kradení nicků pomlč. Kradl jsi jako anonyma. Pak jsi ukradl každý nick který jsem si
    udělala já - Pusinku Američanku Jessicu.
    • Ruská státní média potlačují informace o chladném přijetí Putina na summitu G20

      Zřejmě nejchladněji přivítal ruského prezidenta na summitu kanadský premiér Stephen Harper. Ten Putinovi při pozdravu řekl, že si s ním rukou potřese, ale má pro něj jen několik slov - aby zmizel z Ukrajiny.

      Nic z toho se ovšem k ruským divákům a posluchačům nedostalo. Informace o účasti prezidenta Vladimíra Putina na summitu G20 totiž pro ruská média filtruje mluvčí Kremlu Dmitrij Pěskov.
  • Tečka Čapisral je zvláštní druh zdejšího imbecila. V dřívějších dobách vystupoval po nickem „.“ (anonym), poté začal krást nicky druhým uživatelům a nakonec se uchýlil k i taktice několika nicků a účtů. Po dvou letech zdejšího zasírání diskuzí a kradení nicků ho napadlo představovat se jako prostitutka Simona s obvyklým dovětkem „já jsem holka, ročník 90“, čímž všechny několik měsíců neskutečně bavil. Identita Čapisrala je už dávno známa, je jedno, pod jakým nickem píše, protože je velmi snadno identifikovatelný.
    Imbecila Čapisrala bezpečně poznáte podle chorobné rusofobie a zemanofobie, kteréžto dává najevo prakticky v každém svém příspěvku. Největší koncentrace Čapisralových slintů je obvykle u článků s tématikou, které se týkají jeho fobií. Dokolečka opakuje heslovité výkřiky v několika odstavcích, lže jak cigán, opačný názor neuznává, nedokáže souvisle argumentovat a oponenty vesměs nazývá bolševiky a soudruhy, zřejmě důsledek jeho stesku po starých časech... Jako poslední výkřik zoufalství pak krade nicky svých oponentů, pod kterými píše.
    Čapisralovy nejznámější nicky jsou Alina, kanibal z CCCP, Sergej, jako anonym, soudružka pusinka, američanka Simona atd. Poté, co mu bylo zablokováno několik účtů opět slintá pod nahodilými i kradenými nicky, zejména jako Tess, nicolles, Stanley, zlej homotroll atd. Oblíbená hesla nezměnil, dokolečka opakuje CCCP, fašista z Kremlu, bolševici a pak také velmi rád používá zkomolenou ruštinu.
    Diskuze s tímto imbecilním individuem je naprosto bezpředmětná a nikam nevede. Jakákoliv snaha o konstruktivní dialog s ním je jen ztrátou času.
    • Přesné, souhlas.

      Navíc krade další nicky a na vlastní příspěvky si jinými nicky (opět kradenými) i odpovídá, čímž se snaží navodit dojem více diskutujících. To vše svědčí o jeho psychicky narušené osobnosti a duševní nevyzrálosti. Dále tapetuje jemu nepohodlnou pravdu do zblbnutí...

      Inu, je to náš čapisral Simjon Blijovič Tečkov. *15*
      • Ivane zase tvé chování přisuzuješ druhým.

        Ty tu kradeš nicky a naklikáváš si bodíky.
    • Souhlasím. *1* *15*
  • Svou nelegitimní vládu a krachující Ukrajinu si ruskými knihami rozvracet nenecháme ! *3*
  • jídlo bude. Za pár let.
    • tavaryšč Lulin my golódny!
  • Ukrajinské ministerstvo kultury lhalo, že i kdyby se francouzský herec Gérard Depardieu ocitl na „černém seznamu“, neznamená to, že budou jeho filmy na Ukrajině zakázány.
    „Černá listina" ukrajinského ministerstva kultury Ukrajiny obsahuje jména 13 umělců z Ruska, stejně jako francouzského herce Gérarda Depardieu. Filmy s jejich účastí jsou nyní v zemi zakázány, a Depardieu byl označen za "národní bezpečnostní hrozbu" pro Ukrajinu, protože má přátelský postoj k prezidentu Putinovi, uvedl německý bulvární list Bild.
    S informací, že se na Ukrajině objevil seznam téměř 600 zahraničních umělců, kteří mají být dáni na index, před nedávnem přišel francouzský Ouest-France a ukrajinské ministerstvo se ohradilo, že tyto informace nejsou přesné, že seznam nevyrobilo, jen ho přeposlalo SBÚ a že se uvedeným lidem nebude zakazovat prezentace jejich díla. Sám resort hovořil o vlastním seznamu, který měl původně obsahovat 117 jmen.
    Zpočátku byl Gérardu Depardieu odepřen vstup na Ukrajinu na pět let, nyní se již nesmí objevit na obrazovkách v zemi, píše Bild a připomíná filmy jako Asterix a Obelix nebo Poslední metro. Ministerstvo kultury Ukrajiny stáhlo licence na filmy, v nichž herec hraje, sdělil Bild.
    Kromě toho, zákaz vztahuje na populárního zpěváka Iosifa Kobzona, který je v Rusku nazýván „Frankem Sinatrou Sovětského svazu," konstatoval autor článku.
    Podle publikace, se ukrajinský zákaz vztahuje i na filmy sovětské éry s Michailem Bojarským.
    Ukrajinská bezpečnostní služby prověřuje seznam, který ji zaslalo ministerstvo kultury, kde se navrhuje dát na „černou listinu" více než 500 mezinárodních umělců, zdůrazňuje Bild.

    To je skutečná ukrajinská svoboda dle tamních politických špiček, co se pučem chopily moci, pěkně za pomoci z USA.
  • Jinak zlej trolle Tess a Bohouši - jste pokrytci.

    Já jsem odsoudila krádež Kosova i krádež Krymu. Vy farizejsky odsuzujete Kosovo
    ale podporujete Krym. v obou případech se přitom jedná o porušení mezinárodního práva.

    Krymský parlament nemá žádné pravomoce hlasovat o připojení k Rusku. Ukrajinská
    ústava jasně říká že změny hranic mohou následovat až po celostátním referendu.

    Kosovo i Krym nás vrací do Hitlerovských časů- kdy si státy ukradnou území pod záminkou
    ochrany své menšiny.
  • Putinův uzavřený ruský internet,

    To, jak Duma poslušně razítkuje Putinovy zákony potlačující práva a svobody ruských občanů, jen dokladuje politickou degradaci RF.

    Již v 4/014 varoval před uzavřeným internetem v RF Pavel Durov,*1984 zakladatel největší ruské sociální sítě V-Kontakte, kterého Putin vyvlastnil tím, že jej donutil prodat svůj vlastnický podíl Putinovým lokajům.
    Pavel Durov byl pod tlakem FSB již při demonstracích proti Putinovi v roce 011 a v roce 012, kdy na něm Kreml marně požadoval, aby zablokoval přístup na V-Kontakte vůdcům opozice ( ze 140 miliónů občanů RF jich je denně online 56 mil.) .

    Durov pod hrozbami FSB uprchl z RF ( neuposlechl FSB, a nepředal jí osobní údaje organizátorů Euromajdanu ), takže se proti své vůli stal symbolem zrušení internetové svobody v RF ( podle stejného scénáře zatočil Putin s Nezávislou TV stanicí Gusinského NTV vzápětí poté, co dosedl na prezidentský trůn v 3/00 - již v 5/00 nařídil v jejím ústředí policejní razii, Gusinskij přistoupil na její prodej až poté, co jej Putin v 12/00 uvěznil ).
    • Bóóóže Simčo, ty seš milka. Takový hovadiny může zplodit fakt jenom *12* *12* *12*
      • Simon se již zcela z toho Ruska zbláznil. A denodenně nás o tom přesvědčuje.
        • Přesně tak. Jenom ho zavřít do klecovýho lůžka a bude to dokonalý.
          • Jsi sprostý ubožák. *12*

            Pokud vám vadí holky tak vyhledejte pomoc sexuologa Ruské bukvice *12*
            • Text Vašeho příspěvku *1* *15* *1* *15*
            • Zločinec Putin přivedl rusko do totální mezinárodní izolace ty plácale.
            • Celý svět fandí Rusku. To jenom někteří nácci, jako ty, ještě nevylezli z bunkru a myslí si, že druhá světová ještě neskončila. *1* *1*
            • V současné době kdy se Rusko mění v Nqacistický stát je slovo Rus urážka.
            • *1* *15* *1* *15* *1* *15* *1* Když mě někdo nazývá Rusem, je to pro mě kompliment. *1*
            • Já jsem holka. Několikrát jsem tu s tebou argumentačně vytřela podlahu.

              Tak se mstíš a pomlouváš jako zhrzený chlap.

              jinak na Prague Pride patříš spíše ty zlej Rusáku. Ty zde totiž neustále básníš o
              Gay klubech v PLzni. Nikdo jiný *1* *1* *1* *1*
            • Běž s tou holkou někam. Vystavuj svoje hrdé přeoperované pohlaví na hiv pride. Budeš tam mít na zahájení bráchu vuřta. *1* *15* *1*
        • Bohouši je to smutné že neumíš respektovat oponentku a neustále z holky
          děláš kluka. A nezačínej zase žvanit o střídání nicků.
          Kdyby je vaše proruská strana neustále nekradla nestřídala bych je.

          Jak by se ti líbilo kdyby z tebe někdo dělal Bohunku. Asi moc ne že.
      • To jsou fakta. Putin omezuje svobodu slova.
        Jeho kritici jsou zavírání a vražděni.

        Ty jsi také deformován Sovětským totalitním myšlením. Jiný názor nesneseš.
        Nechápeš že lidé nesouhlasí s Putinem protože je zloděj a vrah. ne proto že jsou
        placení agenti CIA:
        • Už onehdy, když jsi psal o Navaleným, jak mu blokli účet, jsem tě usvědčil ze lži, ty tupá bukvice. A zas tu píšeš hovadiny, nácku. Joo, tos nebyl ty, mentále, to byla jedna tvoje ségra novinářka, co leze do kloaky sionistům. No ale platí to samé. Žádné účty nebyly zablokovány, stačí si to najít, fungují dodnes, milko.
          • Bukvice budeš spíše ty Ivane když ti vadí že jsem holka.

            Já jsem tě tu několikrát usvědčila. ze lži.

            Nejsem žádná Nacistka. Já jsem odsoudila jak Nacistickou tak i Sovětskou totalitu.
            Ty tu směšně odsuzuješ Nacistickou ale podporuješ stejně hroznou sovětskou diktaturu
            • Projektuješ svoje zkažené ego do jiných osob. Bacha, další stádium je paranoidní ataka. Máš už pěnu u huby? Podle toho, jak tu bliješ, tak asi jo. *1* *15* *1*
            • Zase jen směšně popíráš fakta. Takže debata s tebou možná není.
            • Blbost to nebyl žádný pakt, mentále.
            • Jsem holka. Vaše Ruská parta s tím má neustále problém takže jste bukvice.

              Jako Nacista se chová tvůj Putin který napadá slabší sousední státy a krade jim území.
              Usvědčila jsem tě ze lži mnohokrát. Například jsi popíral Nacisticko Sovětský pakt
              z roku 1939:
            • Tys mě ze lži nikdy neusvědčila, kydáš zase hovadiny. To, co píšu, je pravda. Na lži jsi tu odborník ty. Seš nácek jak vyšitej. Pro mě jsi bezpohlavní zvrácené monstrum. Co seš nebo ne mě nezajímá. *12* *11* *12* *11*
  • Výše uvedené ksichty byly na školení v Kremlu!
  • Kyjevští nácci tedy "jedou"...

    Ještě chybí Noc dlouhých nožů, Prasešunka ji jistě brzy vyhlásí...

    *15* *15* *15*
    • Hrdina Putin? Čeho, kohoi, čí? Sovětskij chju, nastojaščij!
    • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
      jdi si vyhrabat ze zavalu nejake to zradlo bolsane!!! *11* *15*
      • Každý se neorientuje v tvým domácím prostředí. Musíš mu napřed ukázat, kde se denně hrabeš v popelnicích a závalech, trotle. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit