Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Léčbu potřebuješ hlavně ty zlej ruskej holkofobe. *2* *2* *2*
  • Nejsem Nacistka ale demokratka.

    Nacista tedy Putinovec jsi ty mektale *15* *15* *15* *15*
  • pokrytec Putin zase v akci.

    Separatismus rusů v zahraničí plně podporuje ale separatismus doma v Rusku
    označuje za terorismus. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

    Zlej trolle tvůj putin už je na mezinárodní scéně odepsaný jako Hitler.
    Ruská ekonomika jde ke dnu a utužování režimu vzbuzuje u rusů odpor.
  • Přesně tak to je. Souhlas. Simon je oboupohlavní a už se těší na vuřta na hivpride. *1*
  • Putin nemá problém. Tví soukmenovci banderovci mají ale velkej problém. Právě dostávají u Telmanova na rrrdel a ještě k tomu se rvou mezi sebou. To je ale ubohý obrázek tvých bráchů, nácku. *15* *1* *15*
  • Putin má problém: separatistické
    choutky na strategické Sibiři

    Povstalci z ukrajinského Doněcku, kteří se chtějí připojit k Rusku a žít pod tvrdou, pěstí prezidenta Putina, nechtěně vyvolali novou vlnu separatistických choutek v samotném Rusku. Zatímco na Ukrajině Kreml separatismus aktivně podporuje, u sebe doma z něj má hrůzu.

    Sibiřská republika
    Loskutov plánoval vyrazit do ulic na pochod za federalizaci Sibiře s heslem „Přestaňme krmit Moskvu“. Nehovořil o rozpadu Ruska, ale o Sibiřské republice v rámci Ruské federace.
  • Putin kritiky vraždí a zavírá.

    Například právník Magnitskij upozornil na korupci Kremelských pánů.
    Byl strčen do vazby a tam zavražděn.

    Toto podporuješ ty Rusofile takže ty tu o svobodách nemáš vůbec právo kafrat
  • Nacisté jste vy Putinovci Ivane.

    Putinův člověk nedávno v Petrohradu uspořádal sjezd pro fašisty z celého světa.
    Fašounci podporují Putina protože chtějí Hitlerovskou diktaturu ne svobodu.

    srazu evropských neonacistů v Sankt Petěrburgu, kterého se zúčastnili také zástupci Národnědemokratické strany Německa, jež se otevřeně hlásí k odkazu Adolfa Hitlera. Akci spolupořádala ruská krajně nacionalistická strana Vlast, které kdysi šéfoval současný ruský vicepremiér Dmitrij Rogozin
  • Ty nepředkládáš žádnou vlastní myšlenku. Pokračuj raději ve svém oboru sexuálních služeb. Zatím jsem regisroval jen sprosté štvaní a ne nějakou úvahu respektující fakta. Bylo by lépe nenechat si předpisovat kavárenskou sebrankou Kchárla a Kalouse. Pouze v případě placených služeb těchto dvou a Šapirá strkajícího NOS do cizích věcí. Pak se nastoluje otázka svéprávnosti gt?
    Sranda je, že jezuité i fašisté zakazovali a pálili knihy. Tady je jasné od koho se Ukrajinští pohlaváři učí.
  • Běž už někam, mentále. Každýmu je u (_;_), koho jsi odsoudilo. Jsi prostě nácek, čiší to z tebe i přes kiláky kabelů. *1* O Kosovu jem nic nepsal,to sis zase vyfanazíroval, vuřte. *1*
  • Nepřekrucuj slova Ivane.

    Právo kritizovat Ukrajinského vraha ztrácíš v okamžiku kdy plně podporuješ ještě horšího
    Ruského vraha.

    Já jsem odsoudila krádež Kosova i krádež Krymu. Ty kritizuješ EU za uznání Kosova
    ale podporuješ Krym. Takže jsi stejný pokrytec a darebák jako ti které kritizuješ
  • Já nemám žádá práva? Hmm, to už jsem někde slyšel? Jééé, nebyl to ten slavný Dolfiho projev v Reichstagu, nácku? *1* *1*
  • To jsou fakta ivánku.

    Když podporuješ Ruského vraha Lenina tak nemáš žádné právo pohoršovat se nad
    Banderou.

    Když podporuješ Sovětský totalitní režim tak nemáš žádná právo odsuzovat ten
    Nacistický. Oba jsou si totiž dost podobní. Miliony lidí bylo zavražděno.
    Jen Nacista vraždil z rasové pavědy a SSSR z třídního bludu.
  • Text Vašeho příspěvku *1* *15* *1* *15*
  • Já u tebe za celou dobu ještě žádnou myšlééénku nepostřehl. Jen kopíruješ nesmysly z bůhvíjakýho mainstreemu. *1*
  • Zločinec Putin přivedl rusko do totální mezinárodní izolace ty plácale.
  • Jsem holka . Pokud to nejsi schopen respektovat ubožáku tak debata s tebou
    nemá žádný smysl.

    Jen potvrzuješ staré moudro - kdo nedokáže napadnout myšlenku ten napadne autora/ku
  • No joo, vyblej se. Doma bys dostal po kušně, tak otravuješ na diskusi. *7* *7*
  • To je dobrý příměr. A v Hitlerově Německu vládly podobné nálady, nalezení nepřítele a hysterické nálady ve společnosti, kdy je každý, kdo se nenechá zblbnout, označen za zrádce a terorizován.
  • Rady pro demokraty - jak snadno dostanete přátelé diktátora Putina do úzkých.

    1. rusku vadí Ukrajinský vrah Bandera. Stejnému rusku ovšem nevadí daleko
    horší komunistický Ruský vrah Lenin - jehož sochy a vycpanou mrtvolu vystavuje

    2. Putin požaduje federalizaci Ukrajiny. Stejný Putin doma v Rusku stoupence federalizace
    pronásleduje a zavírá. Například ty co požadují větší míru nezávislosti Sibiře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit