Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokrytec Putin zase v akci.

    Separatismus rusů v zahraničí plně podporuje ale separatismus doma v Rusku
    označuje za terorismus. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

    Zlej trolle tvůj putin už je na mezinárodní scéně odepsaný jako Hitler.
    Ruská ekonomika jde ke dnu a utužování režimu vzbuzuje u rusů odpor.
  • Výše uvedené ksichty byly na školení v Kremlu!
  • Rusofilové podporují separatisty na Ukrajině - fajn. Je tedy třeba také podpořit
    separatisty v Rusku. Dodat jim zbraně a poslat vojáky NATO bez označení.

    Od chvíle, kdy se rozpadl SSSR, se řada ruských regionů snaží získat větší autonomii a nenechat si vše diktovat z Moskvy, jak je tomu v autoritářském státě založeném na vládě už ne jedné strany, ale jednoho muže zvykem. Sibiř a další regiony chtějí mít více z obrovského nerostného bohatství včetně zásob energetických surovin, odmítají živit statisíce úředníků, poradců, poslanců i manažerů, kteří v Moskvě za svá sídla platí astronomické nájmy a tráví dovolené v nejluxusnějších světových střediscích. A některé části Sibiře zůstávají krajně zaostalým regionem.
    • A co jiného dělají amrdolové ?
  • Putinův uzavřený ruský internet,

    To, jak Duma poslušně razítkuje Putinovy zákony potlačující práva a svobody ruských občanů, jen dokladuje politickou degradaci RF.

    Již v 4/014 varoval před uzavřeným internetem v RF Pavel Durov,*1984 zakladatel největší ruské sociální sítě V-Kontakte, kterého Putin vyvlastnil tím, že jej donutil prodat svůj vlastnický podíl Putinovým lokajům.
    Pavel Durov byl pod tlakem FSB již při demonstracích proti Putinovi v roce 011 a v roce 012, kdy na něm Kreml marně požadoval, aby zablokoval přístup na V-Kontakte vůdcům opozice ( ze 140 miliónů občanů RF jich je denně online 56 mil.) .

    Durov pod hrozbami FSB uprchl z RF ( neuposlechl FSB, a nepředal jí osobní údaje organizátorů Euromajdanu ), takže se proti své vůli stal symbolem zrušení internetové svobody v RF ( podle stejného scénáře zatočil Putin s Nezávislou TV stanicí Gusinského NTV vzápětí poté, co dosedl na prezidentský trůn v 3/00 - již v 5/00 nařídil v jejím ústředí policejní razii, Gusinskij přistoupil na její prodej až poté, co jej Putin v 12/00 uvěznil ).
    • Bóóóže Simčo, ty seš milka. Takový hovadiny může zplodit fakt jenom *12* *12* *12*
      • Simon se již zcela z toho Ruska zbláznil. A denodenně nás o tom přesvědčuje.
        • Přesně tak. Jenom ho zavřít do klecovýho lůžka a bude to dokonalý.
          • Jsi sprostý ubožák. *12*

            Pokud vám vadí holky tak vyhledejte pomoc sexuologa Ruské bukvice *12*
            • Text Vašeho příspěvku *1* *15* *1* *15*
            • Zločinec Putin přivedl rusko do totální mezinárodní izolace ty plácale.
            • Celý svět fandí Rusku. To jenom někteří nácci, jako ty, ještě nevylezli z bunkru a myslí si, že druhá světová ještě neskončila. *1* *1*
            • V současné době kdy se Rusko mění v Nqacistický stát je slovo Rus urážka.
            • *1* *15* *1* *15* *1* *15* *1* Když mě někdo nazývá Rusem, je to pro mě kompliment. *1*
            • Já jsem holka. Několikrát jsem tu s tebou argumentačně vytřela podlahu.

              Tak se mstíš a pomlouváš jako zhrzený chlap.

              jinak na Prague Pride patříš spíše ty zlej Rusáku. Ty zde totiž neustále básníš o
              Gay klubech v PLzni. Nikdo jiný *1* *1* *1* *1*
            • Běž s tou holkou někam. Vystavuj svoje hrdé přeoperované pohlaví na hiv pride. Budeš tam mít na zahájení bráchu vuřta. *1* *15* *1*
        • Bohouši je to smutné že neumíš respektovat oponentku a neustále z holky
          děláš kluka. A nezačínej zase žvanit o střídání nicků.
          Kdyby je vaše proruská strana neustále nekradla nestřídala bych je.

          Jak by se ti líbilo kdyby z tebe někdo dělal Bohunku. Asi moc ne že.
      • To jsou fakta. Putin omezuje svobodu slova.
        Jeho kritici jsou zavírání a vražděni.

        Ty jsi také deformován Sovětským totalitním myšlením. Jiný názor nesneseš.
        Nechápeš že lidé nesouhlasí s Putinem protože je zloděj a vrah. ne proto že jsou
        placení agenti CIA:
        • Už onehdy, když jsi psal o Navaleným, jak mu blokli účet, jsem tě usvědčil ze lži, ty tupá bukvice. A zas tu píšeš hovadiny, nácku. Joo, tos nebyl ty, mentále, to byla jedna tvoje ségra novinářka, co leze do kloaky sionistům. No ale platí to samé. Žádné účty nebyly zablokovány, stačí si to najít, fungují dodnes, milko.
          • Bukvice budeš spíše ty Ivane když ti vadí že jsem holka.

            Já jsem tě tu několikrát usvědčila. ze lži.

            Nejsem žádná Nacistka. Já jsem odsoudila jak Nacistickou tak i Sovětskou totalitu.
            Ty tu směšně odsuzuješ Nacistickou ale podporuješ stejně hroznou sovětskou diktaturu
            • Projektuješ svoje zkažené ego do jiných osob. Bacha, další stádium je paranoidní ataka. Máš už pěnu u huby? Podle toho, jak tu bliješ, tak asi jo. *1* *15* *1*
            • Zase jen směšně popíráš fakta. Takže debata s tebou možná není.
            • Blbost to nebyl žádný pakt, mentále.
            • Jsem holka. Vaše Ruská parta s tím má neustále problém takže jste bukvice.

              Jako Nacista se chová tvůj Putin který napadá slabší sousední státy a krade jim území.
              Usvědčila jsem tě ze lži mnohokrát. Například jsi popíral Nacisticko Sovětský pakt
              z roku 1939:
            • Tys mě ze lži nikdy neusvědčila, kydáš zase hovadiny. To, co píšu, je pravda. Na lži jsi tu odborník ty. Seš nácek jak vyšitej. Pro mě jsi bezpohlavní zvrácené monstrum. Co seš nebo ne mě nezajímá. *12* *11* *12* *11*
  • PutinGate

    O těchto kontaktech Putina však jako první informoval list Le Monde krátce po Putinově zvolení prezidentem v 3/00, který spolu s čas. Der Spiegel obdržel kopie zprávy BND …

    Německá zpravodajská služba BND ukončila své vyšetřování o petrohradské firmě SPAG s německou účastí v 4/99 s tím, že SPAG, jejímž členem byl i Putin (BND uvedla, že byl členem její poradní rady) , prala špinavé peníze nejen pro petrohradskou mafii, ale i pro kolumbijský drogový kartel Cali.

    přepisy telefonních odposlechů mezi ukrajinským prezidentem Kučmou a jeho bezpečnostním šéfem Leonidem Derkašem ze 2. + 4.6.00, ze kterých vyplývá, že se Putin snažil veškeré stopy svého napojení na SPAG + Rittera zamést,
  • Jinak zlej trolle Tess a Bohouši - jste pokrytci.

    Já jsem odsoudila krádež Kosova i krádež Krymu. Vy farizejsky odsuzujete Kosovo
    ale podporujete Krym. v obou případech se přitom jedná o porušení mezinárodního práva.

    Krymský parlament nemá žádné pravomoce hlasovat o připojení k Rusku. Ukrajinská
    ústava jasně říká že změny hranic mohou následovat až po celostátním referendu.

    Kosovo i Krym nás vrací do Hitlerovských časů- kdy si státy ukradnou území pod záminkou
    ochrany své menšiny.
  • jídlo bude. Za pár let.
    • tavaryšč Lulin my golódny!
  • ty StBácké *12* to co tu předvádíš je vrchol sprostosti a drzosti.

    Když jsem na této debatě začínala tak jsi tvrdil že Tečka je jako anonym. Já jsem
    tu nálepku dostala až dlouho poté. Když jsem zveřejnila pro tvé pány z Kremlu
    nepohodlná fakta. Takže neslučuj x lidí do jednoho.
    Nicky jako anonym Stanley kanibal.Alina ... jsem nikdy neměla ty lháři.

    O kradení nicků pomlč. Kradl jsi jako anonyma. Pak jsi ukradl každý nick který jsem si
    udělala já - Pusinku Američanku Jessicu.
    • Ruská státní média potlačují informace o chladném přijetí Putina na summitu G20

      Zřejmě nejchladněji přivítal ruského prezidenta na summitu kanadský premiér Stephen Harper. Ten Putinovi při pozdravu řekl, že si s ním rukou potřese, ale má pro něj jen několik slov - aby zmizel z Ukrajiny.

      Nic z toho se ovšem k ruským divákům a posluchačům nedostalo. Informace o účasti prezidenta Vladimíra Putina na summitu G20 totiž pro ruská média filtruje mluvčí Kremlu Dmitrij Pěskov.
  • GRU - KGB vstala z mrtvých na Krymu a v Donbasu

    Nejprve Putin zlikvidoval svobodu tisku, bez vražd novinářů a majitelů médií to nešlo, šmahem vzal i aktivisty z ekologických hnutí, vědce z Akademie věd + projelcinovské oligarchy, z nichž nadělal špióny CIA, a zavřel je budˇ do trestních kolonií či do psychiatrických léčeben ( viz můj článek Jak Putin likvidoval nejen média) ... Cíl splněn do podzimu 03.

    3.1.09 byl ve svém moskevském bytě zastřelen 54letý pluk. námořnictva Valentin Poljanský, jenž byl v 11/08 zadržen pro účast v protiputinovských demonstracích, a pro urážky policie a vládních ministrů -
  • Facebook v Rusku: K cenzuře dochází, prokázal Navalného případ

    ukázal nedávný případ zablokování stránky, která vyzývala k protestu na podporu prominentního ruského disidenta Alexeje Navalného. Facebook potvrdil, že v Rusku za první polovinu roku 2014 na přání ruského parlamentu zablokoval 29 stránek s pro úřady problematickým obsahem. Také Twitter potvrdil, že v Rusku blokoval obsah na žádost

    Za několik hodin stránka získala tisíce podporovatelů, už druhý den šlo o více než 12 000 uživatelů. V té době už ale stránku neviděli ruští uživatelé, kterým se na obrazovce objevilo oznámení, že obsah je dočasně nedostupný.
    • Teď jsou to stránky? S účtem jste s ssmany neuspěli, tak už jenom stránky? Běž si vzít radši prášek, nácku. *1* *15* *1*
      • Nacista je tvůj Putin který po Hitlerovsku ukradl sousedním státu území.
        • Běž se napást, kydáš nesmysly z hladu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit