Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Já rozumím dobře to není jen o tomhle článku.

  • Nevím kdo to tu vše cenzuruje ale i tak dík za odpověď ,jste o něco starší než já a víte moc dobře jak vypadá cenzura a to jsme oba nezažili tu za nacismu kdy Vás skutečně i popravili s celou rodinou ,takže opatrně a zejména dnes kdy se cenzura scvrkla do tlačítka delete klidně pro miliardu lidí.

  • Pavel.Jegl

    Příspěvky mažu jen ve výjimečných případech. Nepamatuji se, že bych tak zasahoval u vás.

  • nepláču a ono i to lithium souvisí s uhlíkovou stopou která se tak ráda používá ale to by byla delší diskuze o nesmyslech typu uhlíková stopa a pod.teď nic proti Vám ale technicky by ta diskuze nešla védst.Už z předchozích příspěvků: uhlík a jeho emise se dá snadno zpracovat třeba výsadbou stromů a to je velmi ekologické,ale co bude po těžbě lithia ,nejen toho ,taková elektromobilita pod úhlem pohledu na rozvodnou síť,či že celá Evropa stojí na dani z benzínu a nafty to by byly témata a ekologové by možná koukali co všechno nedomysleli.Hlavně mi neškrtejte prosim Vás reakce i když podle Vás nejsou k tématu,klidně škrtněte sprosté ale ať si cenzor nehraje na boha.Dík.Ještě si drobet rejpnu jaká stopa stála asi za chatičkou kterou dal postavit soudruh Bakala na Šumavě ,je to k tématu nebo ne?

  • Pavel.Jegl

    Pláčete na špatném hrobě, Martinko. Respektive v diskusi k jinému tématu.

  • no já když vidím kolik uhlíku za sebou nechává internet tak za 500 let tady ten tvor co ho stvořil nebude neb zdechne na imaginární svět🙂tak bych to neviděl černě nebo jo.Doufám že mi zase soudruh cenzor nedá distanc abych nezanechával uhlíkovou stopu🙂

  • Pavel.Jegl

    Jinak taky zmínka v komentáři - druhý odstavec za mezititulkem Vyhrát mohou všichni.

    Stačí číst... a rozumět


  • KIMCID

    No vy jste ji evidentně zapomněl ale vaše copy/pastě asi stačí aby vás uživilo

  • Pavel.Jegl

    Ještěže mě poučíte, Kimcide, jak se dělá novinařina.

    Co bych si bez vás počal. 

    Chceme si udělat studii proveditelnosti těžby lithia ČEZ a do konce roku se rozhodneme o dalším postupu - viz tiskovka Beneše a Havlíčka z počátku týdne. Na základě této studie se ČEZ rozhodne, zda do společného podniku vstoupí s kapitálem.



  • KIMCID

    No ale ta už je hotová.Když už neděláte novinařinu a jen kopírujete články tak si to najděte.Tohle tenkrát před volbami řešil ČRO. A právě se tam říkalo jak je to u nás komplikované a kolik procent jsme schopni ze země dostat.

  • Cituji:"Poplatky žádný holding, ani ten Babišův, nenavrhoval."

    Máte pravdu. 

    Vláda by měla v budoucnu mít možnost snáze měnit poplatky za těžbu nerostů. V rámci novely horního zákona zrušila pětileté moratorium, kdy se poplatky měnit nemohly. Na tiskové konferenci o tom v pondělí informoval ministr průmyslu Jiří Havlíček (za ANO).

    https://www.novinky.cz/ekonomika/507931-stat-chce-snaz-menit-poplatky-za-tezbu.html

  • Pavel.Jegl

    Proto se taky dělá studie proveditelnosti, Kimcide. Píše se o tom i v článku, stačí číst...

  • KIMCID

    Jak píšete česká

  • Pavel.Jegl

    Pardon, zapomněl jsem link. Je tady:

    http://www.protext.cz/zprava.php?id=27922

  • Pavel.Jegl

    Geomet je česká firma s australskými vlastníky. Severočeská uhelná bude zejména ověřovat výsledky jejich sond. 

  • KIMCID

    No asi tak Australská firma tu dělala průzkum.Teď to bude dělat česká firma.


  • Pavel.Jegl

    A jak ho chtěli ukrást? 

    Babiš říkal něco jiného. Mluvil o Australanech z EMH, o Bakalovcích z Geometu...

    na psp.cz, sekce eknih je jeho projev ze sněmovny...

    Tak si ho přečtěte. Doporučuji


  • ČSSD a Sobotka nechtěli ukrást Čechům lithium? To že by Babiš jako zase lhal?

  • Když o dané věci vím prd nepíšu komentáře, i když vlastně ´komentář´ vyjadřuje pouze názor a doměnky pisatele, v tomto případě obojí z cesty a mimo mísu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit