Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VK se z toho vylíže, i kdyby všichni obyvatelé tohoto Kocourkova s tím souhlasili a i kdyby p. Okamura a jemu podobní napsali desítky obvinění z velezrady...
  • Okamura si zjevně buduje vlastní mafii.
  • To je tak na úrovni Timura a jeho party. Politikové všech stupňů by měli absolvovat psychotesty včetně přezkoumání duševního stavu a závěry by měly být zveřejněny.
  • Tomio klídek, kdo má velké prachy má pravdu a řídí Banán-Česko
  • Za vlastizradu by bylo třeba potrestat nejen Klause ,ale všechny politiky,stran,které zde po komunistech vládly.Ty nás přivedli na pokraj bankrotu.Pokud se národ včas nevyřítí do ulic a zde vládnoucí dobytek nevypráská,tak nám hrozí,že budeme nuceni,po státním bankrotu, toto území opustit.Nejspíše pak Sudety obsadí Němci,jako už bylo za nebožtíka Hitlera a ostatek odkoupí Židé.Protože v uměle vytvořeném státě Izrael je pro Židy stále více nebezpečno.Čechy by pak nejspíše přesunuli na území současného Izraele.Kde by je brzo Arabové vybili.Po státním bankrotu si Češi nebudou moci moc vybírat.
  • Blbeček lovec..Ústava jasně dává právo udělení milosti prezidentem...Myslel jsem,že i ten polojapončík má víc rozumu,ale sklamal...Amnestije je čin lidskosti nad selháním.Tady ti chytránci a přál bych jim se dostat do rozporu se zákonem...jak by kňučeli o milost nebo amnestii. *3* *1* *14*
    • To Milda: Zklamal se píše takto, chytráku...Nejsi náhodou Kikinův náhradní hošan?? *14* *14* *13* *10*
    • Ani udělení milosti nesmí být útokem na demokratický řád republiky. A tato amnestie, kterou Klaus dokáže zdůvodnit jen veskrze nízkými pohnutkami takovým protiústavním krokem zjevně je. Ale o tom bude rozhodovat Ústavní soud.
  • Hahaha vy hlavy skopový...je velké štěstí,že stím povl nemůže nic dělat...a přeji větší daně a zdražení...ať rejete rypákama v zemi...když nepřejete ať není přáno VÁM *12*
    • Milý Mildo, oceńujeme Váš soudružský přístup ke kritikům presidenta. Vidím, že jste demokrat celou duší. Už jen jaký název jste použil pro diskutující-PÓVL. Tomu se nyní říká demokracie? Zkuste si to najít ve slovníku cizích slov a pokud Vám říkají něco termíny analýza a syntéza, zkuste je aplikovat na situaci ve zkorumpovaném státě!
    • Na každou sv.ni se vaří voda!!!, praví lidové rčení.
      Každý bude při zániku konfrontován se svým životem a činy, pocítí to co cítili ti, jimž činil dobře nebo ubližoval a to se obrazně nazývá Nejvyšší Soud, Ráj, Peklo. Fyzika učí, že čas se za určitých okolnost zpomaluje nebo i zastaví, a tak to může být vnímáno jako "dlouhodobé" (obrazně "očistec") nebo jako "trvalé" (obrazně "věčnost"). Stačí si přečíst díla universitních profesorů, např. světoznámého lékaře dr. Moodyho.
      • kolikrát jste zanikal a jaké to bylo?
  • Pěkná blbost... A co ho tak za to ještě veřejně zlynčovat? *1*
    • To není úplně blbej nápad. Opravdu by mě zajímalo, co ho vedlo k tomu, že dělá takový hovadiny. A srdečně mu přeji, aby ho někdo z amnestovaných vykradl.
      • vždyˇuž je kdysi vykradli a Livii přece ukradli šperky za 4 miliony *3*
        • No jo, sakra, to byly ty šperky po předcích. *1*
          • Livie..- když jsem přišla ke Klausum,těch peněz tam taky moc nebylo----a najednou šperky po mamince.Já když byla malá,prodali rodiče i snubní prsteny,aby mohli spravit střechu.Já už nevěřím ani té presidentské čůze.
    • Správně! Hnát ho klackama z hradu na Pankrác a tam ho pověsit. A spolu s ním i ty jeho poskoky.
      • Tebe bych kozomrde hnal třeba na konec světa, jen abys tady nepsal hovadiny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit