Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je zajímavé, že na tebe komunistický lampasáku nebyla napsána žádná petice, jako v případě toho pána z ČSSD. Komunisti z ODS je banda estébáků.
  • Jedinečná příležitost pro slušné občany byla v r.1989, kdy z KSČ vypadli všicni zločinci a bezcharekterní vychcánkové a rychle přešli k pravici. V té době neměli občané skočit těmto zlodějům na lep a zvolit opět KSČM , kde zůstali převážně zásadoví komunisté. Určitě bych to viděl takto daleko lépe a nemuselo fojít k rozkradxdení této země, jejímu neskutečnému zadlužení, takové nevraživosti mezi lidmi a myslím, že ani k dalším "výádobytků" novodobých reformátorů s cílem nahrabat bez odpovědnosti a morálky jen pro sebe. Výsledek už je znám, tak si z něj může každý vytvořit svůj názor.Já ho nikomu neberu, ale musím rozlišovat, kdo je potom kdo.
    • to bylo bez šance. Směr byl daný
    • Pod tohle, se dnes klidne podepisu... tehdy, jsem bohuzel tohle nebyl schopen domyslet.. Proto si dnes myslim, ze na tom zakladani pravicovych stran, dustojniky STB je nezpochybnitelny fakt. Zatimco luza se vrhala na spolupracovniky, kteri pobirali, za svoji neuzitecnou "spolupraci" svych 33 stribrnych, skutecni hybatele, v zadnych seznamech nefiguruji.... shrnuto: t.zv. pravicovi volici, se poslednich 25 let, velice urputne zenou za preludem ...budis jim to odpusteno, pro jejich vrozenou hloupost ;-)
      • ..."budiz jim odpusteno" :-)
    • Pan soudruh je kapku na hlavu!
      • omen nomen
  • I zde je jak koukám plno modrého hnoje je jím zasviněna celá zem a proto započne očista zvaná Lynch těch co rozkradli a rozvrátili tuhle republiku ! ! !
  • Z hádek pode mnou....asi takto, jak ODS, tak komunisti, všichni jste jedna pakáž parazitů. *12*
  • Topolánek ze sebe dělá neviňátko...jsem nevinnej...lidičky já jsem nevinnej ... :-)
    Už se mi zase bouří žaludek ...
    • Evi! Nežer, nebo chlastej kvalitní věci! Vidíš, jak je kastelán zvedenej, Vyměnili mu pití, ale má ku konci kratší cestu!
  • ODS se nedá nazvat jinak než zločinecká strana. To někteří zloději tvrdí o KSČM ale dnes v reálu všichni vidí kdo za 25 let přivedl lid ČR do bídy a kdo si z této bídy nakradl blahobyt a klidně před zraky všech kradou dál. Kolik nešťastných lidí se bude muset ještě upálit a páchat sebevraždy než se podaří tyto zločince zastavit a spravedlivě potrestat včetně zabavení majetku.
    • V reálu jsi veliký hlupák a tupý jako pařez
      • jsi pingl a na JUDra si lundro hraješ.
  • No není to krásně,když si ta pravičácká holota,vyřizuje své probémy přes veřejné servry.
    • To není pravičácká holota, to jsou modří a rudí komunisti.
  • Ještě jednou se vracím k příspěvku o Janu Palachovi, který jsem napsal 16.1.k v ideu- Jan Palach - Příběh Palachova hrobu.Ještě jednou píši, jste velcí hulváti, hlavně ten zloděj nicků. Je mně 72 let a vždy mám z toho vyšší tlak.Jestli bude pokračovat, přestanu psát na Tiscali příspěvky. Mně to vadit nebude, píši i jinam.Stejně jsou zde většinou komouši
    • Posledne ti bylo 74 let... Vsichni starnou, jen Vlk zahadne mladne *7*
    • A toto - na konci, nevyznělo hulvátsky? Pokud ty máš titul JUDr., tak já jsem červená karkulka. Lékař ti jistě doporučil nerozčilovat se, tak proč jeho rady neposloucháš, Vlku? *1* *1* *1*
  • Topol potvrdil má slova, že ODS a TOP jsou zločinecké organizace
    • Nedávno jsi taky vykřikoval, že je Topolánek prolhaný ODSák! Teď když se ti to hodí tak je to pravdomluvný ODSák? Soudruhu, soudruhu, už víme co je to ta vaše pravda.
  • Topolánek je komunistický lampasák, který dostal od Grebeníčka úkol rozložit ODS zevnitř. Skoro se mu to podařilo soudruhovi.
    • podařilo se mu rozvrátit spolu s Kalouskem stát, což je o to horší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit