Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste velcí hulváti, psát takové nepravdivé sprostoty.Někdo ukradl můj nick.Vaše inteligence je nulová.Pravdu má nick zavináč anonym
    • Nic jsem ti neukradl protože všechno patří nám všem komunistům!
  • Jestli to byl Klauz,Topolánek,Nečas,Němcová-co osobnost to zloděj a podvodník.To je vyzitka ODS
    • píše se vizytka Ty motovydlo *1*
      • Pardón, motovidro.
  • ODS, tentokrát už bez komunistů předvede v příštích volbách návrat na výsluní, tak jak KSČM předvádí už dlouhé roky pád do análu.
    • Tak to vidím i já a zase budu ODS volit. Dočasně sem volil Topku ale ta mi moc nesedí!
      • Blbem ses narodil a blbem jsi až do konce.
  • Kuba je právě takovým bílým koněm odéessesáckých kmotrů a k Topolánkovi se nemá co vyjadřovat. Oba jsou stejní lumpové. *12* *16*
  • ODS budou rozumní lidé podporovat, protože je to jediná strana která nám může zajistit spokojenou budoucnost.
    • Divím se že po sedmi letech vlády ODS jim dokážete věřit že to je jediná strana která Vám může zajistit spokojenou budoucnost a obhajujete to rozumem. Já jsem nabyl dojmu že nám vládli zlodějové (lobbisté) korupční politikové a korupční státní aparát. Snad ani není odvětví kde by jsme se nedozvěděli o korupci a rozkrádání. Možná bych Vás pochopil za jistých podmínek a to že jste se v takovém prostředí úspěšně pohyboval. Jestli ne tak potom rozum má asi jiný význam.
    • To jsme viděli co zajistila když byla u moci.Takovou stranu už nikdy více
    • Ano, spokojenou budoucnost nám ODS jistě zajistí. V kanálech...
  • To, že se z ODS stala mafiánská organizace se všemi jejími typickými prvky včetně kmotrů, kteří ji řídili z pozadí, je neodiskutovatelný fakt. Její obroda již není možná, měla by zaniknout a měla by vzniknout strana úplně nová. Ne však s lidmi, kteří k pádu ODS přispěli velkou měrou (např. Němcová, či Pospíšil), ale s lidmi zcela novými. Ovšem samotná značka ODS již z hrobu nevstane. A každý z jejích předsedů jí dal pořádný hřebík do rakve. Jak Klaus, tak Topolánek a nejvíce ji zazdil Nečas s jeho nejnenáviděnější vládou a jejím ostudným koncem.
  • ODS se vrací na výsluní. Po krátké pauze je opět volitelná. Vracím se do klubu ODS.
    • Provokatér nebo blb.
      • Tutově komunista(
      • To je jeden a týž stálý pisatel, obecně už pojmenovaný jako Pišta, ale to už na cikána nevypadá. Jde o pitomečka, který se měněním nicků, zejména použitím nicku rozumného diskutéra snaží jej v myslích čtenářů převést na hlupáka. Má radost, když se lidé kvůli jeho opačným příspěvkům rozčilují. Já mu neodporuji, to se bláznům nedělá...to jej nejvíc nasere....
      • Blb !
      • Je to blb, který se jindy jmenuje Ema.
        ODS může volit jenom blb nebo kriminální živel.
  • Nebudu volit ODS, jen prokazatelná podpora hazardu apod. A v budoucnu hrozba Topolánka... *16*
  • Jo, Mirda Topolánků...zda-li se nemýlím, pak jde o hlupáka se stopovým prvkem inteligence, neboť koncem 70.let, během vrcholné normalizace, absolvoval vojenské učiliště...
    Zda-li se nemýlím, pak v té době ta zaostalejší mládež šla na zedníky, nebo se stali hochy z V:Bé. No a ti nejhorší propadlíci se uklidil do vojenských učilišť armády Varšavské smlouvy, kde jejich totalitní hloupost byla oceňována "frčkama" a pozitivním kádrováckým posudkem....
    Snad proto i Mirda-politruk, potřeboval k ruce šéfíka-Dalíka, aby ten ho vedl jako poslušné a poslužné pimprle, místo lampasáka...dle mého názoru....
  • TĚŽKÝ FRAJER MIREK takže on na bláboly nereaguje. Asi tím že tento hnůj všech hnojů je jako kůl v plotě.Vylézt někde na veřejnosti chytne i přes hubu.Občas přijde něco prsknout na fakultu mezi studenty.Je spíš pro srandu.Jako tehdy když špacíroval v důstojnickém po Bohumíně a ukazoval na obdiv svoji povedenou rodinku.Protože doma ve Vsetíně nebyl ke zvládnutí dal jej tata na vojenskou školu.Co doma s neukázněným parchantem?Blbé je že to zparchantění mu zůstalo dosud.Ta topolánková též žádná myslitelka nebyla.Chtěla do sněmovny.Tak se spojila s Bobošíkovou.Tady jezdili po samoobsluhách a představovala se "já jsem vaše nová poslankyně".Nějak zapomněla dodat - až ji zvolí.Takže takový ksindl je celá topolánkovic rodina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit