Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A toto - na konci, nevyznělo hulvátsky? Pokud ty máš titul JUDr., tak já jsem červená karkulka. Lékař ti jistě doporučil nerozčilovat se, tak proč jeho rady neposloucháš, Vlku? *1* *1* *1*
  • Topolánek ze sebe dělá neviňátko...jsem nevinnej...lidičky já jsem nevinnej ... :-)
    Už se mi zase bouří žaludek ...
  • ODS se nedá nazvat jinak než zločinecká strana. To někteří zloději tvrdí o KSČM ale dnes v reálu všichni vidí kdo za 25 let přivedl lid ČR do bídy a kdo si z této bídy nakradl blahobyt a klidně před zraky všech kradou dál. Kolik nešťastných lidí se bude muset ještě upálit a páchat sebevraždy než se podaří tyto zločince zastavit a spravedlivě potrestat včetně zabavení majetku.
  • To není pravičácká holota, to jsou modří a rudí komunisti.
  • No není to krásně,když si ta pravičácká holota,vyřizuje své probémy přes veřejné servry.
  • Divím se že po sedmi letech vlády ODS jim dokážete věřit že to je jediná strana která Vám může zajistit spokojenou budoucnost a obhajujete to rozumem. Já jsem nabyl dojmu že nám vládli zlodějové (lobbisté) korupční politikové a korupční státní aparát. Snad ani není odvětví kde by jsme se nedozvěděli o korupci a rozkrádání. Možná bych Vás pochopil za jistých podmínek a to že jste se v takovém prostředí úspěšně pohyboval. Jestli ne tak potom rozum má asi jiný význam.
  • Ještě jednou se vracím k příspěvku o Janu Palachovi, který jsem napsal 16.1.k v ideu- Jan Palach - Příběh Palachova hrobu.Ještě jednou píši, jste velcí hulváti, hlavně ten zloděj nicků. Je mně 72 let a vždy mám z toho vyšší tlak.Jestli bude pokračovat, přestanu psát na Tiscali příspěvky. Mně to vadit nebude, píši i jinam.Stejně jsou zde většinou komouši
  • Nedávno jsi taky vykřikoval, že je Topolánek prolhaný ODSák! Teď když se ti to hodí tak je to pravdomluvný ODSák? Soudruhu, soudruhu, už víme co je to ta vaše pravda.
  • Topol potvrdil má slova, že ODS a TOP jsou zločinecké organizace
  • Tutově komunista(
  • Topolánek je komunistický lampasák, který dostal od Grebeníčka úkol rozložit ODS zevnitř. Skoro se mu to podařilo soudruhovi.
  • No, to ses moc nevytáhl s těmi komunisty. Třeba já osobně jsem okamžitě věděl, že jde o "kradený nick" a zastal jsem se tě, byť sám komunistou jsem. Ode mne se to nikdo naučit nemohl, tak zklidni hormony.... jinak se řadíš na úroveň Roma Pišty Žigy. Ale i to je konec konců tvoje věc, jestli se chceš zesměšňovat sám, pak ti nikdo bránit v tom také nemůžeme...
  • Nic jsem ti neukradl protože všechno patří nám všem komunistům!
  • Jde o "kradený" nick. Pravý JUDr. Karel Vlk je signatářem Charty 77 a vystudovaným právníkem. Je antikomunistou, což je jeho soukromá věc a nemáme mu nikdo do toho co mluvit, stejně jako třeba Filipovi, Dolejšovi, či Semelové... Lidé jsou prostě takoví, že jednak nejsou stejní a také mají různé názory, což je v demokracii normální a uznávané. To, že se tady překonáváme v posměchu a nenávisti je jenom důkazem, že u nás žádná demokracie neexistuje, ale existuje zde diktatura zlodějů a mafiánů, posvěcených jakoby demokratickými volbami, ve skutečnosti nic jného demokratického zde již neexistuje....
  • Jste velcí hulváti, psát takové nepravdivé sprostoty.Někdo ukradl můj nick.Vaše inteligence je nulová.Pravdu má nick zavináč anonym
  • To jsem nepsal já , někdo ukradl můj nick
  • Co mně kradeš nick zloději.To jsi se naučil od komunistů, to byla jejich doména
  • To je jeden a týž stálý pisatel, obecně už pojmenovaný jako Pišta, ale to už na cikána nevypadá. Jde o pitomečka, který se měněním nicků, zejména použitím nicku rozumného diskutéra snaží jej v myslích čtenářů převést na hlupáka. Má radost, když se lidé kvůli jeho opačným příspěvkům rozčilují. Já mu neodporuji, to se bláznům nedělá...to jej nejvíc nasere....
  • To jsme viděli co zajistila když byla u moci.Takovou stranu už nikdy více
  • Tak to vidím i já a zase budu ODS volit. Dočasně sem volil Topku ale ta mi moc nesedí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit