Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text Vašeho příspěvku *14*
  • Nebudu volit ODS, jen prokazatelná podpora hazardu apod. A v budoucnu hrozba Topolánka... *16*
  • to je zajímavé, že na tebe komunistický lampasáku nebyla napsána žádná petice, jako v případě toho pána z ČSSD. Komunisti z ODS je banda estébáků.
  • Než psát ophroublé příspěvky, měli bychom si připomenou víročí upálení Jana Palacha, který neváhal položit život svobodnější svět.Svým činem vyjádřil odpor proti okupace a proti letargii polytiků, kteří se nechali ovlivnit konzervativními komunisty,chtěl společnost mobilizovat.Čest jeho památce.Kdyby vyděl dnešní politický stav, musel by se obrátit v hrobě.Komunisté, estébák a spasitel Okamura mají zelenou
    • Co mně kradeš nick zloději.To jsi se naučil od komunistů, to byla jejich doména
      • No, to ses moc nevytáhl s těmi komunisty. Třeba já osobně jsem okamžitě věděl, že jde o "kradený nick" a zastal jsem se tě, byť sám komunistou jsem. Ode mne se to nikdo naučit nemohl, tak zklidni hormony.... jinak se řadíš na úroveň Roma Pišty Žigy. Ale i to je konec konců tvoje věc, jestli se chceš zesměšňovat sám, pak ti nikdo bránit v tom také nemůžeme...
    • Pane doktore, nic ve zlém, ale měli jste na právech češtinu? Tři hrubky v tak krátkém příspěvku, to by snad nezvládl ani dnešní absolvent základní školy. No nic, mrkněte občas do pravidel českého pravopisu.
      • To jsem nepsal já , někdo ukradl můj nick
    • Vysokoškolsky vzdělaný cca 70ti letý JUDr. Vlk připomíná výročí s mekkým i, politiků s tvrdým y po l, viděl s tvrdým y. A Palach by se musel obracet v hrobě ihned po sametovce, tak jak i Karel Kryl o tom svinstvu zpíval v písničce Demokracie, protože se začal zcelal systematicky a cíleně rozkrádat tento stát, devastovat tato republika a proto jsme dnes na úrovni polokolonie a pologubernie s dluhem 2 bilionů korun a na úrovni rozvojové země, která vyváží do zahraničí potravinářské komodity a dováží z nich v zahraničí vyrobené výrobky s přidanou hodnotou a přispívá se tak k nezaměstnanosti u nás a naopak podporujeme zaměstnanost v zahraničí.
    • ... už nenapíše, zapsal se na VUML a tam bude studovat, odkud skot sere, ...
    • Pane Judr.vy jste asi studoval v Plzni.To "víročí"a "polytiků" tomu nasvědčuje.Palach byl duševně nemocný jinak by nemohl udělat co udělal.Kdyby vstal z mrtvých zhrozil by se jak zbytečně zmařil svůj život. *7*
      • Pan Judr. klidně napíše i Leninyzmus, takže není co řešit, je to "vzdělanec".
        • Tak buď pan Judr. Vlk má 3 třídy obecné, nebo si dal "pár" skleniček jako pan Kalousek který pak "obhodil" TV studio.
          • ostapkotab
            ahoj Ivčo *14*
          • Tak jsem v těch několika větách napočítal 7 chyb, pokud se mýlím doplňte mne.
            • Jde o "kradený" nick. Pravý JUDr. Karel Vlk je signatářem Charty 77 a vystudovaným právníkem. Je antikomunistou, což je jeho soukromá věc a nemáme mu nikdo do toho co mluvit, stejně jako třeba Filipovi, Dolejšovi, či Semelové... Lidé jsou prostě takoví, že jednak nejsou stejní a také mají různé názory, což je v demokracii normální a uznávané. To, že se tady překonáváme v posměchu a nenávisti je jenom důkazem, že u nás žádná demokracie neexistuje, ale existuje zde diktatura zlodějů a mafiánů, posvěcených jakoby demokratickými volbami, ve skutečnosti nic jného demokratického zde již neexistuje....
            • Ten "údajný" JUDr žádným právníkem rozhodně není a příspěvek pod tímto nickem psal maximálně nějaký vyučenec a to mu ještě příliš fandím. JUDr Vlk je jakýmsi univerzálním nickem pro více agentůrních placených provokatérů, proto ty rozdíly ve slohu, množství pravopisných chyb nebo třeba v agresivitě písemného projevu a objevuje se na více serwrech. Existuje sice pravý právník Karel Vlk, ale to už je hodně starý pán a myslím si, že dělat ze sebe šaška na diskusích by mu nestálo za to.
    • Jo, skvělá gramatika, opravdu hodná titulu JUDr. Např. "ophroublá", "víročí" "polytiků" a řada dalších drobnějších chyb ( ty toleruji, může jít o překlepy, což omlouvám každému) ukazuje na skutečnou úroveň "anonyma" JUDr. Karla Vlka, kterýžto prvděpodobně ukončil základní školu ve 3 třídě...Pravý JUDr, Karel Vlk je registrován a pokud píše, tak takovéto "hrubice" nedělá. Divím se, že si nechá líbit kradení jeho celého jména od nevzdělaného hlupáka, nejspíše hnědočecha. Použitím jména ale pravého a existujícího diskutéra je jeho hrubou urážkou a podle nového OZ zakládá právní důvod k úspěšné žalobě na ochranu osobnosti... Bylo by to potřeba učinit, neboť je zde značný rozdíl mezi anonymní přezdívkou a skutečnou osobností...
      • Je to jen provokace, nic jiného.
  • ODS se vrací na výsluní. Po krátké pauze je opět volitelná. Vracím se do klubu ODS.
    • Provokatér nebo blb.
      • Tutově komunista(
      • To je jeden a týž stálý pisatel, obecně už pojmenovaný jako Pišta, ale to už na cikána nevypadá. Jde o pitomečka, který se měněním nicků, zejména použitím nicku rozumného diskutéra snaží jej v myslích čtenářů převést na hlupáka. Má radost, když se lidé kvůli jeho opačným příspěvkům rozčilují. Já mu neodporuji, to se bláznům nedělá...to jej nejvíc nasere....
      • Blb !
      • Je to blb, který se jindy jmenuje Ema.
        ODS může volit jenom blb nebo kriminální živel.
  • ODS budou rozumní lidé podporovat, protože je to jediná strana která nám může zajistit spokojenou budoucnost.
    • Divím se že po sedmi letech vlády ODS jim dokážete věřit že to je jediná strana která Vám může zajistit spokojenou budoucnost a obhajujete to rozumem. Já jsem nabyl dojmu že nám vládli zlodějové (lobbisté) korupční politikové a korupční státní aparát. Snad ani není odvětví kde by jsme se nedozvěděli o korupci a rozkrádání. Možná bych Vás pochopil za jistých podmínek a to že jste se v takovém prostředí úspěšně pohyboval. Jestli ne tak potom rozum má asi jiný význam.
    • To jsme viděli co zajistila když byla u moci.Takovou stranu už nikdy více
    • Ano, spokojenou budoucnost nám ODS jistě zajistí. V kanálech...
  • ODS, tentokrát už bez komunistů předvede v příštích volbách návrat na výsluní, tak jak KSČM předvádí už dlouhé roky pád do análu.
    • Tak to vidím i já a zase budu ODS volit. Dočasně sem volil Topku ale ta mi moc nesedí!
      • Blbem ses narodil a blbem jsi až do konce.
  • Jste velcí hulváti, psát takové nepravdivé sprostoty.Někdo ukradl můj nick.Vaše inteligence je nulová.Pravdu má nick zavináč anonym
    • Nic jsem ti neukradl protože všechno patří nám všem komunistům!
  • Jsem gay a jsem na to hrdy.
    ..
    • ostapkotab
      buku
    • Ty se máš. Mě na noc babka kozu zavřela a tak mám po ptákách.
      • ostapkotab
        mr@dej kravu *12*
  • Ještě jednou se vracím k příspěvku o Janu Palachovi, který jsem napsal 16.1.k v ideu- Jan Palach - Příběh Palachova hrobu.Ještě jednou píši, jste velcí hulváti, hlavně ten zloděj nicků. Je mně 72 let a vždy mám z toho vyšší tlak.Jestli bude pokračovat, přestanu psát na Tiscali příspěvky. Mně to vadit nebude, píši i jinam.Stejně jsou zde většinou komouši
    • Posledne ti bylo 74 let... Vsichni starnou, jen Vlk zahadne mladne *7*
    • A toto - na konci, nevyznělo hulvátsky? Pokud ty máš titul JUDr., tak já jsem červená karkulka. Lékař ti jistě doporučil nerozčilovat se, tak proč jeho rady neposloucháš, Vlku? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit