Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Macek dostane pár facek.
  • Pan Macek je nejchytřejší z nejchytřejších ( viz řešení situace fackou...). Nějak asi pozapomněl na "reprezentování" naší země bývalým prezidentem Havlem a jeho kamarády ve vedoucích funkcích a pozapomněl třeba i na současné ministry, kdy každý řídí jiné ministerstvo než to, kterému by měl podle svého vzdělání alespoň teoreticky rozumět... Když bude mít prezident za sebou pořádnou vládu a bude mít podporu většiny obyvatel, nevidím rozdíl mezi volbou a vybíráním "vůdce smečky"...
  • Pan MUDr.Macek je takový malý mudrlant. Umí vše kritizovat a nic pořádně neudělal. Pokud je národ pro něj stádo pak prezident je samec Alfa, tak to je zlé. U zvířat rozhoduje síla plodit potomky a likvidovat další samce fyzickou silou. Proto mě osobně tohle srovnání uráží a překročilo hranice etiky. Národ vede člověk , který má důvěru celého a nebo většiny národa, pro národ už něco pozitivního vykonal a tím si získal vážnost a podporu občanů. Nestaví sám sebe na piedestál a než začne mluvit , tak poslouchá. Pokud znáte někoho, komu svěříte své děti, podáte ruku, otočíte se bez obav zády a pokud mluví, tak k věci a ne bláboly a je známý světu v pozitivním smyslu slova, ( ne Kožený) napište tady jeho příjmení. Pokud to bude ještě občan, který bude ctít Husovo " Mluv pravdu, miluj pravdu, braň pravdu a drž se pravdy„ je to kandidát na prezidenta. Každý národ chce pravdomluvného a moudrého ( ne modrého) prezidenta Takového budu volit.
  • Až žasnu, s jakou otevřeností nám to Macek vysvětlil (Proboha, kdy už si lidé konečně uvědomí, že vůdce smečky se nevolí, ale vybírá (z jednoho zcela nepopiratelného kandidáta), a to podle toho, jak umí ochránit svoji smečku v dobách ohrožení). Současný prezident tedy nebyl našimi posranci a senátory zvolen, ale byl vybrán a kejkle, které tzv. volbu provázely byly jen o tom, kdo dá víc. Prezident svou smečku chrání co mu síly stačí - viz poslední udělená milost. Bohužel chrání jen tu svou smečku, ostatní jsou mu ukradení.
  • Švejnar je prázdná nádoba, která nemá lidem co přinést. V tom má Macek pravdu. Jinak je to stejný grázl jako většina politiků v této zemi, ba jeden z největších.
    • Tak prrr, Macek je gauner *12* ale na profesora Švejnara mi nesahejte, protože vás odnese *16* do pekla *6*
  • Ti,kteří se třesou na prezidentské koryto se domnívají,že,prezidentování bude v rozprodané,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi,taková selanka,jako, když se po údajné revoluci Havel a jeho banda dostali k plnému korytu.Tehdy,to byly pro politické lumpy zlaté časy,které už se jen tak nevrátí.Tehdy mohl Havel,místo aby podle prezidentské přísahy bránil celistvost této země, abdikovat.Po rozpadu státu se zase hnát směle k prezidentskému korytu.A i český blb se tvářil,že je uvedené normální.I když se může v přímých volbách stát,že přitroublé lidské stádo zvolí prezidentem zase lumpa,tak za dva měsíce mohou ti samí lidé kteří jej volili,obklíčit Hrad a žádat jeho zlinčovámí.Kdyby ,při údajné revoluci,ti co volili ,před tím,manifestačně komunisty a studenti,kteří dělali úspěšně zápočty z Marxismu se dostavili na Václavák a Letnou v rudém oděvu,tak tehdy byla rudá Letná a rudý Václavák.
    • v pár řádcích si se nazval blbem , český blb , přitroublým stádem , atd atd hezká sbereflexe

      až někdo zlinčuje teb tak se nediv
  • MACKU,ty seš staré č.rák. V hlavě, zas až toho tolik nemáš-proto seš(nebo byls)poradcem u zlodějskýho všeználka.Proto to v republice vypadá tak, jak to vypadá!!! Kopat vás do prdele, vy nabubření PARCHANTI!!! *16* *11*
  • „Proboha, kdy už si lidé konečně uvědomí, že vůdce smečky se nevolí, ale vybírá (z jednoho zcela nepopiratelného kandidáta), a to podle toho, jak umí ochránit svoji smečku v dobách ohrožení a nikoliv v letech tučných... To umí každý ňouma, byť by se jmenoval jakkoliv, třeba i Švejnar,“ napsal Macek

    ----- Macku Ty jsi ale úbožák až k pohledání.
  • Fischer to vyhraje a bude PREZIDENTEM. To je první člověk(POLITIK),kterému věří min.2/3 národa. ODS,ČSSD,VV,KDU, jsou tak odtržení od běžného občana! Pořád žijí někde v iluzích!!! Myslí si, že lid je HLOUPÝ. Když dnes posloucháte názory : - zedníka,obkladače,koláře prostě řemeslníků, tak mám dojem ( kolikrát jsem o tom přesvědčen),že jejich názory jsou daleko fundovanější (pravdivé),než tak zvané dnešní INTELIGENCE.
    • Az neuveritelne hloupy nazor. Remeslnici o narodnim hospodarstvi vedi tak nanejvys to, ze stat vydava penize a vybira dane (ktere remeslnici podvodne neplati). *1* *1* *1*
      • a co víš ty ? podle tvých příspěvků ..moc světu nerozumíš
        • Myslím,že dost. Dělám ve vedoucí funkci u jedné soukromé společnosti. Hrůza, co se děje. Pracovníci se nesmí dovědět pravdu o jejich manipulaci. Příčí se to mému svědomí!!! Vůbec ale nevím,kam mám odejít!!! Tíží mě svědomí,jak se s pracovníky zachází a nechci takhle pokračovat. Mám 35 roků . Snažím se pochopit tuto dobu. Čtu literaturu z historie i současnosti. Jsem čím dál tím přesvědčen,že kapitalismus není tá správná cesta! *16*
          • Nevím proč máte problém v 35letech odejít jinam (i když je samozřejmě bordel všude), ale někde je menší. Neměl jsem problém odejít několikrát i po padesátce, až jsem konečně našel firmu, kde mi to vyhovovalo více.
          • potřebujeme třeba zahradníky , ošetřovatele dobytka ..práce by se našla , užitečná , jen chtít a že by si málo vydělal ? nevadí stejně ty kapitalisticá pozlátka nepotřebuješ
      • No, to je právě ono! O tom tady pišu. Další (možná), studovaný HŃUP, který neví jaká bije!!!
  • Konečně jsme se dočkali rady od "kompetentní" osoby. Jak je vůbec možné, aby v civilizivané společnosti , vrchní tunelář a podvodník s s.r.o., buran a společenská nula, poučoval národ .
    Já si myslím ., že toto ODsácké , mafiánské individuum, bylo málo doma bito a bylo by potřeba to napravit.
    • Souhlas. Foschre by narod poucovat nemel. Sam ve funkci nic nedokazal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit