Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Macek išel do Malacek a ty běž do pryč ATRAPO
    • Takový Jarga Jágrů je proti této atrapě skutečný Čech. Vtipný, soudný, na nic si nehraje a nikoho nevyžírá :)))))))))))))))))))
  • snad si nebudu vybírat "vůdce smečky" z bandy vyžraných prasat, co se akorát starají o svoje koryta. *12*
  • Souhlasím s názorem páně Macka na hierarchii smečky. To ano. A vůdce smečky má skutečně smečku ochránit především v dobách zlých.
    Kde nás tedy ochránili naši "vůdci smečky"? Já jsem si teda nevšimla. Krize naší republiku zasáhla plnou silou jak v roce 2009, tak i teď. A další a další.
  • S tím, co říká mohu souhlasit. Ale jinak Macek je sprostý kretén, který by měl být v kriminále.
    • Nesouhlasím. Patří do klece na Václavák, aby si mohli občané plivnout.... je to ubožák.
  • Pane Macku,je mi Vás upřímně líto.
  • Vůdce smečky se prý vybírá. Ale podle přírody je vůdcem smečky vždycky ten, kdo ho má největšího !!! Viz film Knoflíková válka. Nechápu jak může p. Macek vymyslet takový nesmysl a přirovnávat prezidenta k vůdci smečky. A to přitom má VŠ vzdělání, byť stomatologii, ale tohle by jako MUDr. měl vědět také.
  • příspěvky zde uvedené jsou výstižné... nemám k tomu co dodat... souhlasím
  • ty zmrde tys měl už dávno sedět
  • Macku, po kritizované velké privatizaci a tebou zprivatizovaným knižním velkoobchodem, za co by dostal každej smrtelník min. 10 let natvrdo, jsi tvrdil, že se tím vlastně rozhýbá ekonomika, protože peníze zde zůstanou, bude se za ně kupovat zboží atd. Prachy jsou v pr.... někde na Kajmanech a ty seš vysmátej jak lečo.
  • Hlavně nesmý být modrý zloděj a lump s koníčkem na letušky. Od fackovacího hulváta to sedí-podívej se na sebe atrapo a někam zales, nejlépajako Tlustý do mongolska, doktorská kreaturo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit