Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RE:INKOGNITO---Můžete mi osvěžit paměť.Stačí jen jednu věc,kterou trojkoalice zdárně provádí?Rád se nechám poučit.
  • Promluvil odborník, který ničeho nedosáhl, ale do politiky se již se-re, pablb.
  • RE:Honza---Budu reagovat na tebe až se vrátíš ze světa a poučen.Přečti si moje příspěvky na jiných řádcích (abych se nemusel opakovat)a pak mně suď a pranýřuj.
  • Machu, ty ekonomický embrio a tu práci ve firmách, která bude hodnocena méně než 16000,- si bude majitel dělat sám? Alespoň pozná, že byla silně finančně podhodnocena.
  • Nauč se pravopis, ty "Pitlýku" přechytračený !!!
  • RE: bm--- Vy máte krátkou paměť.Gross byl na štychu až po Havlovi a Klausovi.Tehdy zmizely největší peníze.Socani pak už jen oddlužili banky,za což jim do dneska můžeme jen děkovat.Ti co nastoupili po nich už jen paběrkovali.
  • Jenomže ty jako ten "chytrej julec" nerozdáváš vůbec nic, jenom hopodskén kecy, které jsi slyšel v nádražní restauraci nejhorší úrovně. Řekni, co sám soudíš o situaci, tohle je jen bezduchý blábol...jenomže ty neumíš posoudit ani jesti je koza březí, nebo ne...
  • A zase se zde rojí nemakačenkové, nevzdělanci, impotenti a tupci. Jen tak dál.....
  • Jak muze CSSD pripravovat neco, co ODS, TOP09 a VV (LIDEM) uz tretim rokem zdarne provadi???
  • ).(
  • Zase hned poránu vytočenej? Kdybys nebyl idiot, byl bys včera vsadil svou podporu v nezaměstnanosti na výhru Nadala a měl jsi na pár dalších krabic vína, hlupáčku.
  • Nemuseli jsme mit zadluzenou republiku, kdyby pan Klaus nevytuneloval privatizaci veskery statni majetek...
  • MACH JE TEORETIK A KRITIK VŠECH A VŠEHO.O jeho schopnosti a neschopnosti svědčí to,že už asi 20 let buduje SSO(kde se prohlásil předsedou) a pořád s ní dosahuje nula celá nula nic preferencí.Tím o sobě vypovídá víc,než ty jeho stesky jak a co by mělo podle něj být.To je výsledek jeho umu.
  • Zaruka blahobytu neexistuje a rozhodne ne po vladou nektere z nasich politickych stran *7*
  • To se to vzdycky vyroji odborniku... ted zas nejaky Mach. Kdo to je? Dalsi odbornik co vubec nic nevi? To se rovnou muze pridat ke Kalouskovi.
  • Byl tam pozván,proto je to slušnost a je president.Když ho pozve ODS tak tam taky pojede.A o tom to je .Více slušnosti to za1.Rozhodně pojede i na státní návštěvu,pokud bude pozván.to za 2.
  • Nebudu se vyjadřovat k panu Machovi,protože názor je hned v příspěvcích.Žádné zkušenosti a opět další populista.Jak někdo napsal záruka blahobytu je v KSČM,ČSSD a LEV 21.
  • HONZO TY JSI TEN CHYTREJ,nebo hloupej?Podle toho co tady z tebe vylezlo mi přijde,že jsi hloupý Honza,který by měl jít nejprve na zkušenou s pytlíkem buchet do světa,nabrat zkušenosti.Pak tady rozdávej svá moudra.
  • mate kratkou pamet Gross a spol tedy socani zadluzili republiku a jinak je to jedno,nebot po 89 vsichni komuniste -nyni byvali obsadili vsechny strany,takze KSC vladne od roku 48 porad at se jmenuji jak chteji
  • Mach je blb. Jenom ČSSD a KSČM společně s LEV 21 nás může všechny vyvést ze srač-k.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit