Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poláci mně zklamali, pozvali si a nechali postavit USA základny to chtějí vyvolat válku s Ruskem?

  • Když jsem byl předposledně v Římě měl jsme hezké zážitky  .Jaké bylo moje zklamání z lonské návštěvy. Všude na stanicích metra  vojáci s ostrýmy,  před každou druhou sakrální budovou to samé. Začínalo to připomínat  Egypt a kostely s hlídkou. Opravdu jdeme kupředu???   EU-London

  • Evropská unie měla být něco jako Rada vzájemné hospodářské pomoci a ne Čtvrtá říše. Proto bude nejlepší tento Evropský paskvil okamžitě opustit a EU rozpustit a její zločinné představitele pozavírat na doživotí.

  • Krásně to Brusel vymyslel. Vy nám dáte peníze a my určíme kdo je dostane, ten kdo nedrží basu, tak bude ohladu. Už ani není třeba vměšovat se do vedení státu stačí mít ekonomickou moc. Takové demokratické. 

  • Maďaři jsou hrdý národ a nenechají se vydírat Bruselem ani lotrama z USA.

    • Rodilí Maďaři vyprávěli jak to bylo v r. 1956, kdy se vzepřeli koloniální nadvládě CCCP. Sověti jim tehdy poskytli "bratrskou pomoc": když demonstrovali za svobodu a demokracii, tak Sověti zatarasili z jedné strany ulici tanky, aby nemohl nikdo uniknout a z druhé strany přejeli ulici řadou tanků vedle sebe a lidi tak pod jejich pásy zmasakrovali. Jenom v samotné Budapešti prý ta "bratrská pomoc" přinesla způsobila na 50 000 mrtvých.

      • Ty čísla bereš kde?  "prý".

        • To mi říkali rodilí Maďaři, žijící v Budapešti a pamětníci těch dob. Já jsem u toho pochopitelně nebyl a ty oběti jsem nepočítal, proto uvádím to "prý".

          • Bohužel jich bylo ještě více než uvádíte. A zúčastnili se toho i maďarští tankisté.

  • dzixy

    Domnívám se, že již některé diskusní příspěvky poukazují na to, že pravdu mají ti, co si chrání své státní zájmy a zájmy svých občanů před výmysly byrokratů z Bruselu. Nelze, než souhlasit také. Platit může pouze to, co prošlo svobodnými demokratickými volbami, a to v Polsku i Maďarsku proběhlo. Opačné názory u nás  mohou mít pouze fandové některých opozičních stran a sluníčkáři z některých parazitních občanských sdružení, kterým zájmy většiny občanů leží kdesi vzadu v kalhotách. 

    • Já se domnívám něco jiného:

      EU je společenství svobodných demokratických zemí.  Maďarsko a Polsko ještě zcela nepřekonalo bídu po "budování šťastných rudých zítřků pod vedením CCCP" a tak natahují ruce na dotace z bohatších zemí EU. Přitom se ale jejich "samozvaní vůdci" snaží restaurovat jakýsi autoritativní systém blízký komunismu. Přitom stačilo zamavávat rudou knížkou "nadčlověka" (u nacistů Úbermensch), občas podat nějakou tu zprávu na služebnu odnože KGB (u nás StB) a měli se dobře.

      A v Kremlu jásají! Těší se, že bude opět restaurován jejich ruský koloniální systém  ve Střední Evropě a v budoucnu snad až k Atlantiku, jak vyhrožoval svého času Džugašvilli, zvaný Stálin (Ocelín).

      • Ten Německý tajný orgán byl Stasi. Zeptej se na to Merklice.

  • No, když to představitelé suverénních a uznaných států považují za nezbytné - je to jejich výhradní volba a právo.

    Pokud to regulérní jednací mechanismy Evropské unie dovolují, tak není proč se rozčilovat. 

    A už vůbec není důvod si tu nadávat. I když je zřejmé, že někteří jedinci nic jiného neumí a nevyhledávají. 

  • Stále se ukazuje,že "Bývalý komunista je totéž co bývalý černoch". 

    Těmto budovatelům "šťastných rudých zítřků" otrnulo ("Nejsme jako oni") a už jim zase narůstá rudý nebo dokonce žlutý komunistická hřebínek a chtěli by z naší země mít opět rudou kolonii východostepní říše. Nebo dokonce "žlutou" kolonii.  Proto stále brojí proti civilisovanému západu, převracejí skutečnost a ohlupují ovce rudými a žlutými bláboly.

    Kryptokomunističtí vládcové Maďarska a Polska táhnou své země na východ, asi za to mají od Putlera prebendy.

    • Pan Jerzy Kaczynski a pan Orbán jsou podle Vás kryptokomunisté? No comment. 

    • josef.chmela

      No, taky názor.   Bláznům se nemá odporovat.

      • Také se dá říci "Bývalý komunista je totéž co bývalý opičák" 😛

        No nic ve zlém, stav se pro ten banán až půjdeš kolem. 😉

      • No - většinou ti tady nikdo neodporuje, Chmelo...

      • 😀

    • CHACHACHA to se zas povedlo, krypto ..... Ty jsi pravidelný divák ČT09 co? "Imperialistický zaprodanec" se říkalo, co?Zatím je to tak, že Západ nás spolehlivě nikam netahá.Ale programově sem tahá vyžírky z gumových člunů.Vyžírky které se tady kroutí bědují a stojí s nataženou dlaní. Ne dočasně.Ale toto je jejich celoživotní postoj. A ti radikální řežou dokonce lidem v EU hlavy.Kde to jsme aby si tady vandrák vyskakoval a v Bruselu mu ještě tleskali? Zatím a dlouhodobě zní z Hradu takovým NE! A to se především počítá.Za Drahoša by tomu tak rozhodně nebylo.

  • Se divíte, když ten unijní rozpočet ( astronomické zadlužení) byl bruselskými byrokraty sestaven pro záchranu krachujících západních zemí s vědomím, že to zaplatí východní země, kterým teď už končí období, kdy dostávají dotace a mají být již jen čistými plátci do unijního rozpočtu? Stejně s těmi dotacemi je to tak, že co milostivě od Bruselu dostaneme, to z nás zase západní korporace dostanou mnohonásobně zúročeno ve formě zisků a dividend. Maďaři a Poláci mají rozum a myslí na své země. Elity tam nekolaborují s Bruselem a drží pospolu s lidem. Ti se nenechají okrádat v zájmu zachování tzv. jednoty (podřízenosti) a udržení vysoké životní úrovně a vysokých dávek pro tmavé migranty v multikulturních západních zemích EU.  

  • tobro

    Žádná EU už de facto dávno neexistuje, teď se hraje úplně jiná hra.. ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit