Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Zdá se že v Maďarsku je ještě svět v pořádku

  • LGBT -  údajně, no dejme tomu - 4% populace 

    Stejně taková by měli mít i práva a publicitu. 

    Zatím to vypadá, že jsou propagováni - až nechutně....

    • Když chceme, aby se námi svět zabýval (byť nás bylo mizivé množství) nazvěme se "aktivisty."

      Tyto menšinové agresivně nátlakové okrajové skupiny mají velkou publicitu a pozornost médií.

      Pojem aktivista je stejně zdiskreditovaný jako celebrita. 

  • Prostě někde to neomarxistické šílenství ještě nezvítězilo. 

    Nikdy bych homosexuály nepronásledoval, chápu, že si svůj úděl nevybrali, ale jejich agresivní exhibice mi připadají naprosto zbytečné a nechutné. 

    • S tím nelze, než souhlasit...

  • Jestli chce Franta místo s Mařenou spát s Pepíkem, je to jeho věc. Horší by bylo, kdyby číhal v parku za keřem a přepadával za tmy holky, které jdou kolem. Velikou výhodou je,  že Franta s Pepíkem spolu nemohou zplodit potomka, i kdyby chtěli. A to, že za poslední dvě století stoupl počet homo prý 2x sapiens (vědoucí, moudrý) z původní jedné miliardy na nynějších víc jak osm miliard, to je předzvěst katastrofy: ten namyšlený homo devastuje a plundruje  Zemi a vede nakonec ke zničení sebe sama.

  • Já mám spíš dojem, že jsou diskriminováni normální heterosexuálové a z bukvic se snaží bruselská neoliberální agenda udělat privilegované lepšolidi. Je vidět, že v Maďarsku i v Rusku je svět ještě furt normální. 

  • Já se snad začnu učit Maďarsky jak jsou mi ti maďaři čím dal sympatičtejší.

    • Je to neskutečně složitý jazyk. Nikdy jsem nepochopil jeho syntaxi. 

      Pro mě něco jako jazyk Křováků. (To není zesměšňování Maďarů, jen srovnání dvou jinak znějících jazyků.). 

      • mun.go

        Maďarština je aglutinační jazyk - používá hodně předpon a přípon ... a také se něco jinak píše a jinak vyslovuje ... například zavěšený lanový most v Budapešti (Széchenyi Lánchíd): není tam české "ch", ale spíše "č "... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit