Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to máš těžký, za totáče všichni jmenovaní byly hvězdy ... tož se snaží jak umí aby byly zase... akorát...že národ prozřel a už jim to nebaští
  • To nebyla špína to byl bonmot troubo *1* *1* *1* *1*
  • první vyhrání z kapsy vyhání.....
  • Západní svět si poradil s Marxismem - Leninismem a poradí si i s
    Putininsmem - Zemanismem.

    USA porazila v hokeji Rusko 4.2.
    *14* *14*
  • Toto není švejkování,to byla inteligentní záležitost,toto jsou české prasá..y vůdči hlavě státu nemající obdoby ani v primitivní společnosti
  • ... od tebe to sedí, šašku :)))
  • ... jsem dobromyslny clovek, to bych putinovi neudelal.. co treba zemana jenom vystavit na hrade s cedulkou zly clovek..
  • tak dlouho Rusáky bude Západ provokovat až přijedou !
  • české švejkování *10*
  • Zeman je zajisté tvůj pan prezident. A pokud nejsi buran a křupan, nebudeš na pana prezidenta házet špínu. *16*
  • Co máš na mysli tou "podstatnou částí národa"? Pokud vím, tak pražská kavárenská s.r.o tolik členů nemá. *1* *1* *1*
  • Pro celý Kreml!To teprve poznají jak přijede piják z Prahy.To poteče vodka proudem!To teprve poznají co je to upít se k smrti.A tímto se zdraví pijácký maratonec z Hradu.Miloš ukaž jim zač je v Čechách perník.A když tam zůstaneš - ještě lépe!To bys udělal radost podstatné části národa.Ale na furt!
  • Těžko platit daně za něco co je pro občana bezcenné. *1* *1* A na náhradní díly se taky nehodí. *1* *1* Ale Puťkovi to neříkejte. Napálíme tam přenesenou daň a oceníme ho na 60 miliard - to je ta částka kterou Miloš posledně Rusům odpustil z jejich dluhu. *1* *1* *1*
  • asax
    Darovací daň rád zatáhnu sám *3* *3* *3* ,těch pár drobných za nefunkční šunt mě nezabije *2* *2* *2*
  • On Ing. Zeman někomu z těch, kteří ho chtějí darovat Putinovi patří? Že by tady, v naší demokracii už bylo nenápadně zavedeno otroctví? Nějak jsem si nevšiml. Ale všechno je možné.

    V každém případě bude pan A. B. vyžadovat zaplacení darovací daně, tak si připravte portmonky, vtipálci! *3*
  • Těžko věnovat Putinovi něco co už mu dávno patří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit