Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marx ??? Jeho teorie jsou poplatné jeho době tedy 200 let zpátky. Kdy žili lidi v jedné cimře s kozou a věčně hladověli zatím co každý tisící měl svůj vlastní pokoj a společnou jídelnu v četně obsluhy na úrovni dnešní restaurace.

    Dnes má toto učení šanci znovu jen ve státech dke platí výše zmíněné třídní rozdíly. V Evropě je to naštěstí jen Rusko a Albánie.
  • ferda
    Jak může takové velké nic pomlouvat presidenta,kterého zvolila většina národa.Když nic neumí ,radši by měl mlčet. Co se pořád někdo naváží do prezidenta. Měl by dělat bábovky v písku ,dětí by měli radost.Kdo pije za své nikomu nemůže vadit.Stokrát lepší Zeman ,než někdo komu není rozumět.
  • On jako komanč na penzi nemusí. Slušný hodný a spravedlivý jen před volbama pro hlupáky co mu to sežerou.........
    No dobře... Hned jak se vrátí z Ruska měli by ho poslat do švýcar. Třeba nám udělaj službu a konečně ho zavřou za podvody a praní špinavých peněz vyvedených z Mostecké Uhelné. *1*
  • 30 případů prezidenta Zemana. - 2. díl. Odhalený lhář!

    1. Po odchodu z ČSSD řekl: s žádnou politickou už nemám žádné plány do budoucna.
    A hle hned vznikla jeho SPOZ:

    2. Jsem spokojený důchodce. Do politiky se nechci vracet. Nejsem Ruml abych třikrát
    odcházel a pak se zase vracel - bum a hned dvakrát se pokoušel o prezidentský post.

    3. Premiér Zeman: prezident nemá co mluvit do jmenování ministrů.
    Prezident Zeman: mám právo mluvit do složení vlády. *15* *15* *15*
  • *1* *1* *1* Nejsem prezident *1* *1* *1* ale snažím se mu vyrovnat *1* *1* *1*
  • Když je tzv. hlava státu - měl by se dle toho chovat...
  • Pokrytectví? Malost? kdo z vás, kteří kritizujete Zemana, jste oproti němu jiní, slušnější, pravdomluvnější...? Kdo z vás nikdy nemluvil a nemluví vulgárně? Kdo z vás je ten, kdo může "hodit kamenem"? Já to sebekriticky nejsem, já si to přiznám a nemám s tím problém. Kdo je potom ten pokrytec...a kdyby jen to? *12* *16* *12*
  • tohle tema se stava cim dal nechutnejsi...nejlepe total ignor jeho jako takoveho a jeho blbanka beranka taky
  • jen ubozak se muze vyjadrovat takhle priminitivne o jednom z nejvyznamnejsich prezidentu, ktereho jsme meli...
  • To "Stanley":
    Tak se vlastně sám přiznáváš, že jsi stejný jako Zeman? Tak proč mu potom něco vyčítáš a kritizuješ jej? Když jen díky "adminovi" se nemůžeš projevit jako Zeman...V čem jsi jiný? *1* *1* *1*
  • Dnes má výročí Karel Marx.On teorii vývoje společnosti nevymyslel jen rozvinul poznání filozofů před ním a proto dokud tady bude lidstvo tak teorie je platná!!!To slinta Havel říkal"bezvýznamný filosof devatenáctého století". Na Havla nebude dlouho trvat si nikdo nevzpomene ale základy Marxe budou platit stále!
    Jinak k Zemanovi jak říkám jsem volil jako menší zlo ale jinak s ním souhlasím.Měl by se zůčastnit i vojenské přehlídky! Je vidět,že na něj protektor USA hodně zatlačil!!! Asi něco jak Drdův Martin Kabát v pekle,když říkal"To tam máte silnej tabák,když to i Káču porazilo"!

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Karl_Marx
  • A měl jsem recht, co? Když jsem tvé "podnikání" odhalil...ty jsi takový podnikatel, jako já Simona demokratka. *14*
  • Ano prosím .... jen mi administrátor nedovolí dotáhnout se ve sprosťárnách na prezidentský level.
  • Soudruh Zeman nemá čas! Tak ho laskavě nerušte!

    Až do skonání věků bude hledat neexistující článek pana Peroutky. *15* *15*
  • Nekecej, to tě jistě inspiroval břitký humor pana prezidenta, viď? *14*
  • Hej, dítě, nezabloudilo jsi omylem mezi dospělé? Dle toho "nápadu". *14*
  • Západní svět bojuje sám se sebou. Řecko, Španělsko, Itálie, Portugalsko, Francie, Ale i Německo má svých problémů dost a další tikají jako časovaná bomba. O nás raději pomlčím.

    Tvá infantilní radost mne ničím nepřekvapuje. Blahoslavení chudí duchem.


    *1* *1* *1*
  • Žasnu kolik lidí podléhá jednoduchým tupcům novinářům a ex- promadon totáče.... a kolik jim ten "přerod" baští.. fuuuj
  • Jo a proto si Amíci vstřelili jeden gól sami..... Schválně aby Rusové mohli příště vyhrát *1* *1*
  • Ubohost! Zeman byl zvolen ne profláklými partajemi, ale vůlí občanů!!! A to je třeba si uvědomit a pamatovat. Profláklé partaje to očividně stále prudí, nejen kavárenské povaleče. jejich adepti proti vůli občanů nic nezmohli a to je dobrá zpráva pro občany. Podplaceným a podjatým křiklounům z páté cenové se musím smát. Váš laciný pokus o humor je vše, jen ne vtipný. Vulgarita není sarkasmus, ani humor, jen váš projev zlosti a malosti. *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit