Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubohost! Zeman byl zvolen ne profláklými partajemi, ale vůlí občanů!!! A to je třeba si uvědomit a pamatovat. Profláklé partaje to očividně stále prudí, nejen kavárenské povaleče. jejich adepti proti vůli občanů nic nezmohli a to je dobrá zpráva pro občany. Podplaceným a podjatým křiklounům z páté cenové se musím smát. Váš laciný pokus o humor je vše, jen ne vtipný. Vulgarita není sarkasmus, ani humor, jen váš projev zlosti a malosti. *12* *12* *12*
  • Hmm, je to ubohost. Navíc, prezident není vlastnictvím občanů dané země. Tudíž s ním nelze zacházet jako se zvířátkem. Autoři "recese" už jsou tak zdementnělí, že považují za své vlastnictví i člověka. Zřejmě jim jejich otrokář Šapitó dokonale vymyl palice. *1*
  • Umělecká scéna, to je kapitola sama pro sebe. Jsou to patolízalové bez charakteru. A ten z umělců co měl charakter a nehrbil hřbet, tak toho jeho kolegové likvidovali jako třídu. Pokud by se opět změnil režim, zase se najdou takoví,kteří budou hrbit hřbet.

    https://www.youtube.com/watch?v=5CBDmwnN5BU

    https://www.youtube.com/watch?v=alVS_MvekJo
  • Proč Zemana? Proč tam v balíku nepošleme Kalouska nebo brblu, nebo oba dva naráz, vážení "skoroumělci" které nikdo nezná? Taky si rádi vypijou a zavedli by tam ekonomiku po česku, kolaps zaručen. Ale tam by jim asi brzy nakopali p r d e l ....
  • Proboha... to je zase blbost...
  • On Ing. Zeman někomu z těch, kteří ho chtějí darovat Putinovi patří? Že by tady, v naší demokracii už bylo nenápadně zavedeno otroctví? Nějak jsem si nevšiml. Ale všechno je možné.

    V každém případě bude pan A. B. vyžadovat zaplacení darovací daně, tak si připravte portmonky, vtipálci! *3*
    • Těžko platit daně za něco co je pro občana bezcenné. *1* *1* A na náhradní díly se taky nehodí. *1* *1* Ale Puťkovi to neříkejte. Napálíme tam přenesenou daň a oceníme ho na 60 miliard - to je ta částka kterou Miloš posledně Rusům odpustil z jejich dluhu. *1* *1* *1*
      • Zeman je zajisté tvůj pan prezident. A pokud nejsi buran a křupan, nebudeš na pana prezidenta házet špínu. *16*
        • To nebyla špína to byl bonmot troubo *1* *1* *1* *1*
          • A měl jsem recht, co? Když jsem tvé "podnikání" odhalil...ty jsi takový podnikatel, jako já Simona demokratka. *14*
          • Nekecej, to tě jistě inspiroval břitký humor pana prezidenta, viď? *14*
            • Ano prosím .... jen mi administrátor nedovolí dotáhnout se ve sprosťárnách na prezidentský level.
    • asax
      Darovací daň rád zatáhnu sám *3* *3* *3* ,těch pár drobných za nefunkční šunt mě nezabije *2* *2* *2*
  • Žasnu kolik lidí podléhá jednoduchým tupcům novinářům a ex- promadon totáče.... a kolik jim ten "přerod" baští.. fuuuj
  • Co to vlastně znamená když se řekne "umělecká scéna"?
    Komik Lábus se třeba strašně potí, ale co uměleckého vypotí? A Kaiser vypadá příšerně vyžile. Televize už je ává jen pro pamětníky.
    Mladí zpěváci jsou tak dobří, že starý Gott ude jednička i nad rakví.
    Nejstrašnější je, když se o někom řekne, že patří mezi populární herce či umělce vůbec.
    To znamená, že je to šmírák, tedy od podstatného jména šmíra, ne od slovesa šmírovat. Bohužel, už ni to ne! A tak lze pokračovat.
    Devadesát procent příslušníků umělecké scény jsou vlastně nuly. Tak pro brát umělce jako vzorek národa? Panu Zemanovi mám za zlé, že si v 89-tém n Letné kecal kravatu, když tvrdil, že ve vzdělanosti jsme za Nepálem. No možná teď! Všechno to jsou jen žvásty!!!
  • české švejkování *10*
    • Toto není švejkování,to byla inteligentní záležitost,toto jsou české prasá..y vůdči hlavě státu nemající obdoby ani v primitivní společnosti
      • to máš těžký, za totáče všichni jmenovaní byly hvězdy ... tož se snaží jak umí aby byly zase... akorát...že národ prozřel a už jim to nebaští
    • ... od tebe to sedí, šašku :)))
      • Tento nick vypadá na antiblba.
  • tak dlouho Rusáky bude Západ provokovat až přijedou !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit