Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty mě taky.....
  • Když jsou dvě party (neustále) ve sporu, tak se neměly spolu dávat do koalice. Je nefunkční a stojí v ní party, které mají opačné vidění světa. 😈 

  • Omylem jsem u tebe ťukl do kolonky "Nahlásit". Nemám co hlásit. Hujeroviny jsem nikdy nepodporoval.
  • Vězení pro dlužníky již byla dávno zrušena.
  • Příjem rodiče, neplatícího výživné na dítě, které nemá v péči, nota bene nevěnuje-li se jeho výchově, by měl být do ukončení vzdělávání se dítěte (maximálně do 26 let dítěte) automaticky krácen o částku, kterou by jeho zaměstnavatel poukazoval na fond, ze kterého by byly hrazeny požadavky pečujících - ať už druhého rodiče, nebo ústavů sociální péče, případně do rukou dítěte nad 18 let, připravuje-li se na povolání....  

  • Inspirace norským Barnevernetem.


  • Dítě nemůže za blbý rodiče a proč by kvůli tomu měl trpět  ? Spíš bych neplatiče zavřel do kriminálu kde by musel tvrdě makat, a na tak dlouho, pokud by nesplatil dluh a nevytvořil rezervu výživného minimálně na dalších  5 let. To by tady ovšem musely být zákony proti zločincům a né pro ně.
  • Jedna zepředu, druhá zezadu, Babiš jen když má náladu! 😀

  • Projevuješ nebezpečné inkvizitorské choutky.
  • Děvčata se pošťuchují, jde o další obohacení maláčovsko-schillerovského folklóru. Jednou fandím Maláčové, podruhé zase Schillerové, protože ženám se má fandit.
  • Mne to proste nedalo...

    :-)

  • No jo, sakra. Omlouvám se, opravit to njede :-(

  • Viděl bych to jednoduše: v takovém případě dítě odebrat a odebrat a předat do pěstounské péče, je mnoho těch touží po dítěti, ale mít vlastní nemohou. A ty nezodpovědné, kteří to dítě přivedli na svět donutit platit výživné. A když platit nebudou, tak dát na nucené práce. A v krajním případě třeba i vykastrovat.

  • Další dávka pro nezodpovědné. A bude-li schválena, naroste počet neplatičů výživného. Stát není schopen dlužné částky vymoci a tak na cizí děti nezodpovědných rodičů budou platit daňoví poplatníci. Jaké dávky ještě vymyslíme ? Však pracující to utáhnou !

  • Kazdy nejak vypada...

    Podivej do zrcadla a nekritizuj...

  • Hnus po ránu, představit si tyhle vyžraný machny v sobě.
  • Nevidim jediny duvod, proc bychom meli platit vyzivne za cizi otce...


  • ...vidite...

  • Ano, je to osvědčený způsob vydírání. 

    Vydíte to malinké, nevinné dítě? Copak za něco může?

    A už nikdo nedodá, že za to nemůžete ani vy.

  • No...obávám se, že budeme nuceni platit nejen na naše, české, ale i na ty africké. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit