Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsou dvě party (neustále) ve sporu, tak se neměly spolu dávat do koalice. Je nefunkční a stojí v ní party, které mají opačné vidění světa. 😈 

  • Příjem rodiče, neplatícího výživné na dítě, které nemá v péči, nota bene nevěnuje-li se jeho výchově, by měl být do ukončení vzdělávání se dítěte (maximálně do 26 let dítěte) automaticky krácen o částku, kterou by jeho zaměstnavatel poukazoval na fond, ze kterého by byly hrazeny požadavky pečujících - ať už druhého rodiče, nebo ústavů sociální péče, případně do rukou dítěte nad 18 let, připravuje-li se na povolání....  

  • Dítě nemůže za blbý rodiče a proč by kvůli tomu měl trpět  ? Spíš bych neplatiče zavřel do kriminálu kde by musel tvrdě makat, a na tak dlouho, pokud by nesplatil dluh a nevytvořil rezervu výživného minimálně na dalších  5 let. To by tady ovšem musely být zákony proti zločincům a né pro ně.
    • Omylem jsem u tebe ťukl do kolonky "Nahlásit". Nemám co hlásit. Hujeroviny jsem nikdy nepodporoval.
      • ty mě taky.....
    • Vězení pro dlužníky již byla dávno zrušena.
  • Děvčata se pošťuchují, jde o další obohacení maláčovsko-schillerovského folklóru. Jednou fandím Maláčové, podruhé zase Schillerové, protože ženám se má fandit.
    • Jedna zepředu, druhá zezadu, Babiš jen když má náladu! 😀

  • Viděl bych to jednoduše: v takovém případě dítě odebrat a odebrat a předat do pěstounské péče, je mnoho těch touží po dítěti, ale mít vlastní nemohou. A ty nezodpovědné, kteří to dítě přivedli na svět donutit platit výživné. A když platit nebudou, tak dát na nucené práce. A v krajním případě třeba i vykastrovat.

    • Projevuješ nebezpečné inkvizitorské choutky.
      • Inspirace norským Barnevernetem.


  • Další dávka pro nezodpovědné. A bude-li schválena, naroste počet neplatičů výživného. Stát není schopen dlužné částky vymoci a tak na cizí děti nezodpovědných rodičů budou platit daňoví poplatníci. Jaké dávky ještě vymyslíme ? Však pracující to utáhnou !

  • Hnus po ránu, představit si tyhle vyžraný machny v sobě.
    • Kazdy nejak vypada...

      Podivej do zrcadla a nekritizuj...

  • Nevidim jediny duvod, proc bychom meli platit vyzivne za cizi otce...


  • Je to takové na obě strany. Nikdo si nesmí dovolit ženské říct (kromě maminek), s ním si nic nezačínej, je to nezodpovědný, hajzlík, který jen fetuje, chodí do hospody a z každého zaměstnání ho po několika dnech vyhodili. Holka samozřejmě neposlechne ani tu mámu a bude tvrdit, že jde o její život a nikomu do něj nic není. Takže si nechá od dotyčného upíchnout dítě a pak přijde za maminkou, že měla pravdu a že byla blbá.

    No a jelikož ten lempl nebude platit, najednou má nastoupit stát (my všichni) a tou dítěti, o které jsme se sebeméně nepřičinili a jeho hloupé mámě, která si nenechala poradit, zaplatíme to, co jí dluží její bývalá láska.

    Já vím, že namítnete, že dítě za svého otce nemůže. To je sice pravda, ale můžu za něho já nebo vy? Kdo si ho k oplození vybral?

    Poslední otázky. Pokud se tedy stane stát tím, kdo bude výživné za toho "otce" platit a pak si to bude nějak vymáhat, přispěje to k větší nebo menší zodpovědnosti žen? A chceme aby ženy byly zodpovědné nebo ne?

  • Princip je že socani přicházejí pravidelně s něčím na oko efektivním.Pravidelně ultrakravinou.Naposled to byla nějaká bezvýznamná jejich ministerská šmudla - a inkluze! To je začlenění dementů a extra sígrů do normálních školních tříd.To bylo dílo.Běžné děti měly mezi sebe přijmout nepřízpusobitelné parazity.Nyní?Hnědočeši budou sekat děcka jak Baťa cvičky, společnost je bude krmit a fotrové se budou skrývat.Toto je překlad nového návrhu socanů.Už tak se rodí vyžírky po tisících.Takže soudruzi, tudy cesta nevede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit