Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bican co jsi nám chtěl vlastně říct.Jedině to vaše kavárnické- čím hůř tím líp. Dobře víš o kterou skupinu nepřizpůsobivých se hraje. Ale to je přece 300 tisíc voličů. Jen je motivovat. Nazdar.   

  • Žijeme ve 21 století. Za děti a[ v plné míře odpovídají rodiče. I materiálně. Proč bych měl já že svých peněz platit na děti nezodpovědných rodičů?

    • No...obávám se, že budeme nuceni platit nejen na naše, české, ale i na ty africké. 

    • Bývaly doby, kdy zodpovědní rodiče vedli své mužské potomky k  tomu, že musejí postupovat v tomto pořadí: nejprve úspěšně vychodit základní školu nebo se vyučit nějakému řemeslu nebo dál studovat, pak si najít práci, potom si našetřit nějaké peníze, poté si zajistit bydlení, a teprve pak se oženit a přivést na svět děti. Tak jsem k tomu byl veden a také jsem se tím řídil.

      Jenomže teď je mnoho takových, kteří postupují obráceně: nejprve si pořídí děti a pak vykřikují:"Mám děti a tak potřebuji peníze, abych je mohl živit a šatit, a potřebuji také bydlení, Tak se mi o to státe postarej."

      • Ano, je to osvědčený způsob vydírání. 

        Vydíte to malinké, nevinné dítě? Copak za něco může?

        A už nikdo nedodá, že za to nemůžete ani vy.

        • ...vidite...

          • No jo, sakra. Omlouvám se, opravit to njede :-(

            • Mne to proste nedalo...

              :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit