Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malé strany demokracii rozložit nemohou, protože ji už dávno rozložily tzv. tradiční velké strany.
  • Právě jsem vylezl z džungle Argentiny a nestačím žasnout. Už se nemusímn skrývat.
    Evropa tolerruje muslimskou zločineckou ideologii takže nemůže vadit ani ta moje, stejně hnusná nacistická. heil mein fuhrer Adolf Merkel. Danke.

    Pokud vám zapálím dům tak nechci slyšet stížnost. Dle německého soudu takto muslimové
    pouze vyjadřují pokojný protest. Také se těším na podobné vyjadření v mešitách. *14*

    Muslimové požadují přestávky na modlení . To beru. Můj syn Hans také požaduje přestávku na svou ranní modlitbu zakončenou Heil Hitler. Považuje ho za Boha a je to tedy víra.

    Připadá vám to jako ironie či hloupost? Ale kdepak. Nacisté na podobné požadavky mají plný nárok. Když je zde tolerován islám který hlásá vraždění a zotročení nevěřících atd.
  • Už se na ty vaše propagandistické lži a kecy vykašlete. *16* *16* *16*
    Politici varují před nárůstem extremistů. Ale roste díky nim. Vedení EU sem přitáhlo
    miliony nezákonných migrantů, proti vůli lidí. Stojí nás to biliony eur,
    Peníze pro naše evropské občany dávají všem černým hubám kteří vpadnou do evropy.
    Tradiční politické strany se změnily v mafie,. Lidé jsou znechucení a už není koho volit.

    Extremisté nejsou ti co varují před islámem ale ti co sem islám který je neslučitelný s demokracií tahají, oni porušují evropské zákony a dopouštějí se vlastizrady.

    Nabíjet a zabíjet. To je jediný lék na hordy nezákonných migrantů a na vládní zločince kteří je sem berou. Šabatová by měla jít ke zdi. Muslimský šátek do škol nepatří, stejně jako tam nepatří obyčejná kšiltofka na hlavě. Máme jedny zákony. Buď budou platit pro všechny nebo pro nikoho. Vyjímky pro muslimské a černé držky neuznávám.
    • Islám je s demokracií velmi dobře slučitelný, lidská blbost ovšem nikoliv.
      • Islám hlásá nerovnost pohlaví, méněcennost žen, vraždění nebo podrobení si všech
        nevěřících - nemuslimů,
        Islám je zcela neslučitelný s demokracií a korán má být zakázán jako Mein Kampf.
        • Korán je stejně závadný jako Bible. Islám není o nerovnosti pohlaví, méněcenosti žen atd. To je jen chybná interpretace. Ostatně pokud by se člověk díval na reálné křesťanství, nebo reálný ateismus, tak ve jménu těchto náboženství se vraždí, ženy se ponižují atd.
          • evidentně konvrerguješ k tomu zlotřelému náboženství. Nebude nic krásnějšího až to začneš vykřikovat veřejně. Uvidíš ten fičák. Pro začátek se ocitneš v místní říčce. Ovšem pokud to jinak nepůjde bude třeba ti přitnout. TADY hochu tvoje nápady fungovat nikdy nebudou.
            • Ne, jen jsem korektní (nikoliv politicky, ale pouze korektní).
  • jak se dá demagogicky zmastit realita? Naprosto každý ví, že primární příčinou jsou darebáci z gumových člunů. Kteří pod záminkou nezbytné pomoci tady přicházejí přikrádat obecní peníze. A naopak velké státy tolerují u afrických grázlů to, co by evropanovi nikdy neprošlo. Jasně že je brutální rozklad. Když šupák z Afriky se vyhne trestu za totéž, co by evropanovi hrozily těžké chvilky.Plíživě nás rozkládají především vetřelci. A pro ně platí společné: VEN!
    • Každý alespoň trochu rozumný ví, že pravou příčinou je lidská blbost zejména takových jako ty.
      • je to docela možné, velký filozofe! Ale je nová doba. Islámským psům je třeba připravit těžké chvilky. Moc těžké chvilky. A ty s tím nic neuděláš.
      • je to docela možné, velký filozofe! Ale je nová doba. Islámským psům je třeba připravit těžké chvilky. Moc těžké chvilky. A ty s tím nic neuděláš.
      • tys neodešel do Aleppa!??
        • když di rosťo mákneš chytneš chvost
  • Tak větší hrozbou pro demokracii jsou antidemokratické strany, byť zvoleny demokraticky. Jedna velká antidemokratická strana demokracii poškodí víc, než hodně malých demokratických stran. V současné době jsou strany jako ANO, ODS, TOP09, SPD, ČSSD, KSČM dokonce větší hrozbou pro demokracii než apriori fašistická strana DSSS.
    • jedinou záchranou a spásou před různými těmi Dienstbiery, Valachovými, Šabatovými a potažmo Rosťou Adamem - a také před těmi zde zmíněným černými vyžírky z gumových člunů - je fašismus. Bohužel. Proto je také v celé Evropě i v USA na vzestupu. Co jiného je Trump?
      • Vyžírkami jste vy, případně vaše modly, nikoliv Šabatová, Dienstbier atd.
        • Oni jsou vyžírkami a ty místní idioot Simon. Co je větší pravda?
          • To bylo na mne nebo na Rosťu? V obou případech se mýlíte - já píšu výhradně pod svým jedním nickem a Rosťa - ten je nezaměnitelnej *1* *1* *1*
            • Spíš já se za své názory nestydím. U Vás to nelze určit, protože se skrýváte.
        • No já jsem děsná vyžírka, jakožto OSVČ jsem od tohoto státu nedostal ani korunu, zato cvakám a cvakám... a moh byste třeba naznačit, jaké že mám ty modly??? *1* *1* *1*
          • Hm, že jste OSVČ ještě neznamená, že nemůžete být vyžírka. Ostatně smutným faktem EET je, že zatímco Číňani a Vietnamci s jejím zavedením extra problém nemají, zatímco rodilí Čeští podnikatelé ano. Asi jim vadí, že nebudou moct dále krást.
            Milujete populisty, kteří těží z nenávisti, místo aby říkali pravdu.
            • To Hells Angel:
              Ale problémy tvoří lidi jako vy.
            • Ale já naprosto nemám potřebu se navážet do jiné rasy nebo kultury - pokud mi ji někdo nebude neustále vnucovat. Ať si proboha černoši nebo Romové dělají naprosto co chtějí, stejně jako homosexuálové večer v posteli. Já o tom jenom nechci vědět, nechci být neustále konfrontován s tím, jak jsou skvělí a lepší než já, být nucen poslouchat černošskou hudbu... a naprosto chápu, že černochy nebo Romy zas nemusím zajímat JÁ. Jsem zastáncem totální segregace, protože jinak se konfliktům nelze vyhnout. Přijde mi to čisté a spravedlivé pro obě strany, ale dnes je móda dožadovat se ne práv, ale PRIVILEGIÍ.
            • To Hells Angel:
              Jaký by v tom byl rozdíl, kdyby ano. Vy byste byl taky rasista, pokud byste byl Rom a navážel se do jiné kultury jenom proto, že je to jiná kultura.
            • poslyš, Rosťo, nejsi Ty Rom?? *1*
            • To Hells Angel:
              Jste rasistický zločinec naprosto objektivně. Já se na vás koukám korektně.
              A hlupák, na rozdíl od Vás, nejsem.
            • *1* *1* *1* ...z Vašeho pohledu rozhodně. A jsem na to hrdý. Bože, Vy jste ale kus hlupáááka...
              *1* *1* *1*
            • To Hells Angel:
              Takže jste čistý rasistický zločinec. OK.
              • Reakce na příspěvek:

                ty špína
            • Já teda nevím, že bych miloval nějaké populisty. Říkam co si myslím a je mi úplně jedno, jestli mi to přináší nějaké + nebo - body. A samozřejmě tíhnu k těm, kteří mají názory kompatibilní s těmi mými - takové lidi považuji za přátele. Když někdo poukáže veřejně na něco, co je zásadní problém a nikdo to neřeší A NAVÍC SE O TOM NESMÍ MLUVIT, takže ten člověk jde proti oficiálnímu proudu, to je populismus???

              A jestli mám nějaké modly, tak je to nejvejš James Hetfield *1* *1* *1*
    • Čo to táraš, hen ty ony kokotisko?
  • Ale ho..o. Evropskou demokracii už dávno rozložily VELKÉ strany, které si dělají, co chtějí a zájmy občanů už dávno nezastupují. Proto voliči iniciují vznik velkého množství různých malých stran: ZE ZOUFALSTVÍ... *12* *11* *11* *11*
  • Co to je Evropská demokracie? To myslíte ty příkazy a zákazy nařizované Bruselem, kterému to nařizuje Washington? To je demokracie jak vyšitá... *1*
    • ...a tomu Washingtonu ty příkazy a zákazy diktuje MMF a FED, které jsou zase řízeny Bilderbergem a Velkým Židem.... *1* *1* *1* Bohužel, ale tak to je.
  • Titulek "Malé strany plíživě rozkládají evropskou demokracii" je opět velmi zavádějící, jestli ono to nebude ve skutečnosti tak, že ty velké strany hold kašlou na lidi a v důsledku toho vznikají nové ...
  • co říkám už dvacet let. Systém stranických sekt s imunitou nikdy nefungoval a nikdy fungovat nebude. Z principiálního hlediska to prostě není technicky reálné. Jediná možnost je systém INDIVIDUÁLNÍCH OSOBNOSTÍ BEZ IMUNITY A POD OBČANSKOU KONTROLOU. http://obcanskyparlament.webnode.cz/ my k tomu poznání dojdeme. Jen je otázka kdy a jak moc za to zaplatíme....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit