Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.servit.9
    Nejen Angela, ale celá ta trojka šmejdů dokázala rozeštvat celou EÚ. Obludný Brežněv -Juncker a žitt Hollande, spolu s Cameronem to řídili od desíti k pěti.
  • Tak ono je to z jedné strany dobrá zpráva, že prostě někomu může téct do bot. Představte si, jestli by bylo možné vůbec připustit, aby teklo do bot u nás některým našim veličinám... !
    • josef.servit.9
      A co OBLUDNÍ Šapirovci a kavárníci, spolu s neziskovkami ??Martin Kufrdolar a Ruml??
  • Radikální AfD?

    ON:Mámo, pozval jsem na měsíc ty moje známé i s dětmi. Budou u nás bydlet a ty se o ně budeš starat. Budeš jim stlát, budeš jim vařit a dáme jim i nějaké kapesné, oni jsou chudí.

    ONA: Ses zbláznil. Já tady žádnou tvoji návštěvu nechci. Vem si je kam chceš, ale ne k nám domů, já se o ně starat nechci

    Výsledek? On je aktivista, ona je radikální. Fakt jo? *1* *1* *1*
  • Místní lesba, co si nechá říkat Simona, autorka velmi zajímavých stránek, zabývajících se lesbickými vztahy píše o sobě a babě Merkel, jak by jim to slušelo v posteli..hi..hi
  • Ona ještě nebyla zatčena a odsouzena za přípravu genocidy Německého národa? Tak potom o ni nepište zbytečný článek.
  • "stát, ve kterém uprchlíky vidí maximálně, když se vydají na nákupy do Berlína." - dle informací z médií je tam uprchlíků zhruba 20 000. Pro stát s 1/3 rozlohou než ČR je to jako by bylo v ČR 60 000 uprchlíků (ve srovnání na počet obyvatel je to ještě horší). Takže si srovnejte fakta. AfD dosáhla úspěchu právě díky policie Merkelové totálně ignorující bezpečnost (netuší koho tam vůbec pustila) a sociokulturní otázky (tolerance netolerantní kultury). Demokracie je vůle většiny, nikoli vůle "elit".
  • Dokud nebude viset za vlastizradu cela evropa bude stale smerovat do riti!!!
  • https://www.youtube.com/watch?v=4Hc9_JkD4wU
  • Nikdo radikalnejsi nez Merklova v Nemecku neni...
  • Pry je to lezbaa jako kreteenka, co si necha rikat Simona..hi..hi
    • bože ty jsi primitivní pitomec zlejBTWkulihrachu
      • ... na tebe ale nemá, primitivní pitomečku :)))
        • ... jsi dokonalý póvl, rád k tomu přispívám ránami tupci do hlavy :)))
          • Kapsliku Blijče pitomče zalez do nory nebo dostaneš přes tu svojí tlamu. Kdybych tě potkal a věděl, že jsi místní idioot blijec pitomec, tak bych ti nandal tolik facek, že by jsi měl tu svojí ovarovou palici jak štadlík, chcípáku Simonovic a čmuchači pemprsek..hi..hi..píp
            • ).(
              • Reakce na příspěvek:

                ... ta dírka mezi půlkama jsem já :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit