Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kadel

  To je ukázka arogance ! My všichni musíme platit poplatky, ale nesmí nás zajímat, kdo je prožírá? Podporuji návrh ZRUŠIT koncesionářské poplatky, povolit jim reklamu (tu tam užý stejně cpou) a ukáže se, jak to umí..... Poplatky měly smysl v 60-tých letech, kdy byla 1 televize na 5 domácností, ale dnes už je to jenom další daň pro 99,9 % domácností. Po zrušení ať si vyplácí , co chtějí - když na to budou mít.

 • Také si manažéři určují výši platů a "odměn"? Patrně se nakazili od Parlamentu a Senátu. Přitom  ČT vysílá spoustu repríz a ty jsou doplněny zahraniční produkcí.

  "Plán odměn splníme, kdyby divákům na chleby nezbylo"

 • ČT  je pod vlivem bohatých pražských,  zejména pravicových politiků typu Kalousek, Benda, Štětina. ..... a jejich pricmrndavačů z  řad umělecké "elity". Ve skutečnosti  se jich boji i vláda, neboť tato posvátná nedotknutelna instituce dovede nahnat do ulic statisíce mladých naivních lidí pod záminkou obrany svobody projevu. A mlčícÍ většina, jež má skutečné starosti se samozřejmě nezvedne k  protiakcím. A je to jak před Listopadem, zase jsme " my" a " oni ". Tento neproduktivni  moloch by měl být reformovaný na rozdíl  od rádoby reforem v jiných odvětvích.  Čt 24 je naprosto zbytečná tribuna různých politologů, analytiků, ekonomů (ve skutečnosti čerstvých absolventů vš  neaplikovatelnych oborů). Těchto vš studentů, pedagogů a různých administrativních pracovníků a lidi, kteří  se priživují je i bez parlamentních úředníků a zbytečného senátu hafo! Je s podivem, že to naše ekonomika uživí. Rovněž  vysílání pro děti (většina je dopoledne ve škole) je neefektivní. A čt Art by se krásně vešla do čt2. 


 • Tyto chodící propagandisty a parazitní živly je potřeba vymést z ČT. Jediné, co umí, je odesílat bezdůvodně výhružné dopisy, falšovat zpravodajství a publicistiku a začerňovat smlouvy, zakrývat mzdy etc. Pryč s nimi!

 • Podle mne,proč ČT nechce zveřejnit platy některých svých zaměstnanců? Zřejmě tam je něco skrýváno.

  Přece to jsou peníze poplatníků,občanů.Politici jsou také placeni z veřejných prostředků a jejich platy

  nejsou utajeny.Proto ta nedůvěra v ČT.

 • Normální Čech co má mozek n svém místě se jistě nediví že naše pravicová smetánka,brání velké změny v radě ĆT.Ti co tam byli v radě do dnešní doby a čeká je výměna,jednak tloukli na tu stranu,která obhajovala veškeré komentáře,které naší společnost manipulativně a lživě podváděli a vynášeli do nebes  ty ,kteří naší spolenost vykořisťuji,vysávají pod rouškou demokracie.To co se okrajově zveřejní,jak je stát okrádán a z našich daní.Tak to je něco co národ naštve,ale to je jenom promile skutečnosti.Ahoj 

  • Gorobilypes

   paradox?ČT která chce po politicích zveřejnění všeho, nezveřejněním platů popírá samu sebe?

 • "Za oba jmenovitě zmíněné manažery ale ČT rozhodla, že před zveřejněním údajů má přednost jejich právo na soukromí."

  .

  Drzost a arogance TV přesahuje všechny meze. 

  Vy nás povinně platte a nestarejte se, jak vaše peníze použijeme.

 • Až jednou snad dorazí spravedlnost budou se muset  tito příživníci financovat sami .

 • ČT se postupně vyprofilovala jako sofistikovaná parazitní a škůdcovská organizace, která mezi občany skrze dezinformace zasévá zlobu. Takováto organizace, která působí jako detašované pracoviště bruselské propagandistické centrály, si nezaslouží od občanů koncesionářské poplatky. 

 • LUMPEN TV z Kavčích hor.Léta odmítá předložit zprávu o hospodaření.A to odplouvají další milionky za "konzultace", předpřípravy a předběžné návrhy realizací..... Jediným spolehlivým lékem alespoň v domácím léčitelství je odhlásit TV.Se zajde na poštu a vezme se tzv. odhláška.Sice se mrskají a prudí, ale to je tak maximum co mohou.A pak přichází ten krásný pocit - tento měsíc už neživím ty vyžírky na Kavkách.A pak další a další měsic.Alespoň malá záplata na ten spravedlivý hněv nás nedobrovolných sponzorů lumpen TV.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit