Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tak to pos...a, už jí hlas nedám, takže asi dsss,
  • jaká je většina lidí tací jsou politici , co si volíme to máme
  • Polepšíme si někdy v té politice...?Chytří a netrestaní poctivci ,kde jste....
  • To udělala tedy Bobošíková terno s tím M.M asi jako Vondráčkova když si ho zadluženého vzala.Je to potížista,sudič a ještě bude toho litovat.Že by zrovna on prorazil ve volbách na to bych nevsadil ani jednu Drachnu.
  • Ať jde, kam chce...
  • Tak. Cholerik je to jediné , co naše politická scéna postrádala. *9*
  • Ten Michal, to bude pro Bobošíkovou ternu, stejné jako pro Helenu Vondráčkovou
  • Ten tu ještě chyběl.*2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1*
  • Vidím to tak na 28 žalob ze strany pana Martina Michala, pokud se dostane na tuto diskuzi.
  • Naprosto souhlasím , já taky tuto stranu definitivně vyřazuji.
  • Dej si chinin a klystýr, ale pořádný *12*
  • Tak a další stranu jsem vyřadil... Tuto teda rozhodně NE!!!
    Já mám fakt pocit, že si z nás začínají dělat prču nebo co... :-)
  • mrkvo ! *12*
  • Topící se i stébla chytá.
  • Martin Michal na hrad !
    Bobošíková na hrad !
    Rath nasrath !
    Grebeníček na hrad !
    Ransdorf na hrad !
    Paroubek na hrad !
    Marek Benda na hrad !
    Já na+rat !
    S pravdu ven na+rat !
    Antiparoubek pod hrad !
  • Jo jo...krasavice BoBo...tenhle mnaželský doplněk naší Helenky...je skutečně erudovaný pro tvoje sektářské záměry...prý byl v kriminále...potácí se v dluzích atd...tak ten se ti určitě hodí do tvé pochybné partajní party...z představy, že silikonová Helenka bude s tebou poskakovati na jevišti do sta let a její doplněk bude kádrovati národ, zda-li dostatečně tleská národnímu pokladu,....tak z toho mně přepadají lidské chmury a kopřivka...unáší mi představa, že kdyby BoBo navštívila ZOO, zřejmě by oslovila i medvěda...jako v Prodané nevěstě: Spaste duši, medvěd se utrhl ze řetězu....dle mého názoru...
  • Fór dne.
  • zase další příživník v politice, to snad je možný jen u nás... *16* *16*
  • to BOBO pěkně pos RALA ... *11* *11* *11* měla docela šanci, protože ač lehce blbá, je z těch blbců nejméně, nebo skoro za hranicí *3* *3* *3* vždyť to byla chytrá dvojka ... *4* *4* *4* Bobo a Tachkecka *1* *1* *1* oběma to pálí ... tohle je ale na *11* *11* *11*
  • Tak to jsem moc rád...Lepší brzdu už získat paní Bobo nemohla..Ten je tak profláknutej, že už ho každý zná a Bobo taky...Jde jim jen o to, aby měli tolik oveček, aby dosáhli na příspěvek pro pol.strany a mělo zase pár lidí zajištěný "šolich", jen aby se nemuseli jít živit normální prací. Tihle si z toho chtějí akorát udělat pohodlnou živnost... a potřebují najít ty oslíky co to potáhnou a ještě naivně v příspěvcích zaplatí i tu minerálku a chlebíček co na schůzi vypijí a sní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit