Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To udělala tedy Bobošíková terno s tím M.M asi jako Vondráčkova když si ho zadluženého vzala.Je to potížista,sudič a ještě bude toho litovat.Že by zrovna on prorazil ve volbách na to bych nevsadil ani jednu Drachnu.
  • TA Bobošíková snad blbne,,ten tam vůbec nepatří........!!!!!
  • jí bych dal i hlas jemu leda kopanec
  • Divím se, že Bobošíková ještě nepřišla na to, že ji lidé nechtějí. A ona sama je líná tak že pracovat stejně nebude.
    • Není to pravda, normální lidé ji docela chtějí. Kdo se jmenuje 111111 asi normální není. Ale MM.. s tím to teda nevyhraje.
      • U nás byla před minulými volbami v hospodě a lidé ji poslali k šípku. Tak, že ji lidé moc nechtějí a taky proč? Co zařídila pro nás v parlamentu EU? Nic!!! A nick nemusíš závidět prostě je to tak
  • Paní Bobošíková udělala velkou chybu, chtěli jsme ji volit, ale teď už né. Takové tajtrlíky podporovat nebudem. Konec Bobošíkové. Ten příživník aq´T BJDE DO PR.......
    • to BOBO pěkně pos RALA ... *11* *11* *11* měla docela šanci, protože ač lehce blbá, je z těch blbců nejméně, nebo skoro za hranicí *3* *3* *3* vždyť to byla chytrá dvojka ... *4* *4* *4* Bobo a Tachkecka *1* *1* *1* oběma to pálí ... tohle je ale na *11* *11* *11*
  • stačí že tam má svazačka z Jamného u Písku Bobo, tu podvodnici Zubovou, která se zamkla na záchodě, když měla volit prezidenta a zapříčinila tak svou absencí zvolení dědka "propisky". Tyhle lidi jednoznačně NEBRAT!!!
    • Dej si chinin a klystýr, ale pořádný *12*
  • Jo jo...krasavice BoBo...tenhle mnaželský doplněk naší Helenky...je skutečně erudovaný pro tvoje sektářské záměry...prý byl v kriminále...potácí se v dluzích atd...tak ten se ti určitě hodí do tvé pochybné partajní party...z představy, že silikonová Helenka bude s tebou poskakovati na jevišti do sta let a její doplněk bude kádrovati národ, zda-li dostatečně tleská národnímu pokladu,....tak z toho mně přepadají lidské chmury a kopřivka...unáší mi představa, že kdyby BoBo navštívila ZOO, zřejmě by oslovila i medvěda...jako v Prodané nevěstě: Spaste duši, medvěd se utrhl ze řetězu....dle mého názoru...
  • No ten Nám tam ještě chyběl....
  • pani Bobošíková a kolik soudních jednání nás čeká.Bude opět komedie v přímem přenosu anebo se budou projednávat za zavřenými dveřmi.Pane bože za co nás tak trestáš že se cpe do politiki Martin Michal.
    • Napsat "politiki" to je vrchol, to se nedá akceptovat ani u třeťáka
      • chytrolíne *12*
    • mrkvo ! *12*
  • Tak a další stranu jsem vyřadil... Tuto teda rozhodně NE!!!
    Já mám fakt pocit, že si z nás začínají dělat prču nebo co... :-)
    • Naprosto souhlasím , já taky tuto stranu definitivně vyřazuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit