Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidím to tak na 28 žalob ze strany pana Martina Michala, pokud se dostane na tuto diskuzi.
    • už jich bude asi 38 - 31.5.2012 - 08:45:15 *1* *1* *1*
      • Už je jich 39 *1* *1*
  • Tak a další stranu jsem vyřadil... Tuto teda rozhodně NE!!!
    Já mám fakt pocit, že si z nás začínají dělat prču nebo co... :-)
    • Naprosto souhlasím , já taky tuto stranu definitivně vyřazuji.
  • Topící se i stébla chytá.
  • Martin Michal na hrad !
    Bobošíková na hrad !
    Rath nasrath !
    Grebeníček na hrad !
    Ransdorf na hrad !
    Paroubek na hrad !
    Marek Benda na hrad !
    Já na+rat !
    S pravdu ven na+rat !
    Antiparoubek pod hrad !
  • Jo jo...krasavice BoBo...tenhle mnaželský doplněk naší Helenky...je skutečně erudovaný pro tvoje sektářské záměry...prý byl v kriminále...potácí se v dluzích atd...tak ten se ti určitě hodí do tvé pochybné partajní party...z představy, že silikonová Helenka bude s tebou poskakovati na jevišti do sta let a její doplněk bude kádrovati národ, zda-li dostatečně tleská národnímu pokladu,....tak z toho mně přepadají lidské chmury a kopřivka...unáší mi představa, že kdyby BoBo navštívila ZOO, zřejmě by oslovila i medvěda...jako v Prodané nevěstě: Spaste duši, medvěd se utrhl ze řetězu....dle mého názoru...
  • Fór dne.
  • zase další příživník v politice, to snad je možný jen u nás... *16* *16*
  • Tak to jsem moc rád...Lepší brzdu už získat paní Bobo nemohla..Ten je tak profláknutej, že už ho každý zná a Bobo taky...Jde jim jen o to, aby měli tolik oveček, aby dosáhli na příspěvek pro pol.strany a mělo zase pár lidí zajištěný "šolich", jen aby se nemuseli jít živit normální prací. Tihle si z toho chtějí akorát udělat pohodlnou živnost... a potřebují najít ty oslíky co to potáhnou a ještě naivně v příspěvcích zaplatí i tu minerálku a chlebíček co na schůzi vypijí a sní...
  • pani Bobošíková a kolik soudních jednání nás čeká.Bude opět komedie v přímem přenosu anebo se budou projednávat za zavřenými dveřmi.Pane bože za co nás tak trestáš že se cpe do politiki Martin Michal.
    • Napsat "politiki" to je vrchol, to se nedá akceptovat ani u třeťáka
      • chytrolíne *12*
    • mrkvo ! *12*
  • stačí že tam má svazačka z Jamného u Písku Bobo, tu podvodnici Zubovou, která se zamkla na záchodě, když měla volit prezidenta a zapříčinila tak svou absencí zvolení dědka "propisky". Tyhle lidi jednoznačně NEBRAT!!!
    • Dej si chinin a klystýr, ale pořádný *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit