Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kocourAmadeus
    Bendo, tolik příbuzných nemáš aby ses dostal do sněmovny.
  • Tenhle Benda by měl jako Klaus dostat nějakou medaily za odboj proti komunistům. Až do smrti by se utěšoval že je odbojář. Takový medaile by si možná vážil víc než nějakých takystudiích v Plzni. *2*
  • Áááá, Mareček má pěkně stažené půlky, že by přišel o korýtko. tak hluboce klesl, že škemrá o podporu... :-)
  • Benda ve sněmovně hlasoval vždy vestoje, aby na něj inteligentní pravicoví poslanci DOBŘE VIDĚLI! A ti inteligentní pravicoví poslanci hlasovali možná podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, zásadně však podle Bendových pokynů. Nepodceňujte ho. Je možné, že jako hydrocefalus jenom vypadá, mezi t. zv. elitou je to duševní gigant.
    • kocourAmadeus
      I gigant může být blbec.
  • Kdo chce vidět Bendu v poslanecké lavici, volí pravici !!
  • Bendo,ty hňupe ani nevíš jak jsem rád že nebudeš! ve sněmovně.Jako "právník" z Plzeňské Sorbony si jistě najdeš teplé místo jako krmič nějde v kravíně nebo vepříně.Tam je tvoje místo.
    • kocourAmadeus
      Mně by i těch krav bylo líto.
  • Pane Bendo nevím, kde se uchytíte s tím vaším falšovaným vysokoškolským diplomem.
  • Chápu Marka Bendu, že se mu z lůna Poslanecké sněmovny, kde se narodil, do toho zlého světa venku nechce. Udělal by nejspíš všechno, aby tam mohl v klidu i zemřít věkem. Na druhou stranu, za těch 22 let, co tam působí, musí mít našpárováno tolik, že nouzí asi trpět nebude. Škoda, docela rád bych ho viděl někde ve fabrice u pásu, ve dvanáctihodinových šichtách za 20 t. hrubéhu.
  • Jeho fotr byl jaký byl, ale co zplodil na to nemám slov.
    • kocourAmadeus
      No, nepovedlo se.
  • Já jen doufám, že tuto kreatůru již nikdy v neuvidím. Maximálně před soudním tribunálem *15*
    • Raději před popravčí četou, aby se už neškodil jako vašík klausů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit