Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakákoli psychotropní látka - od nejvíce společensky tolerovaného nikotinu po "tvrdé" drogy - je pro organismus ve vývoji škodlivá...

    A marihuana se nejčastěji spotřebovává kouřením - čili dehet a ostatní rakovinotvorné látky se do organismu dostávají stejně, jako když kouří dýmky, cigarety, doutníky a podobné "společenské" ptákoviny, zvané zvyklostmi. 

  • Samozřejmně záleží jak se mariuhana používá. Já trpím stavy úzkosti, takže ji na moje problémy používám ve formě CBD oleje. Funguje na ně skvěle, takže jsem za tento přípravek z konopí strašně rád. Navíc má absolutně ne-psychotropní vlastnosti, takže o nějakém nebezpečí nemůže být ani řeč.

  • Podle mě by člověk neměl holdovovat ani alkoholu ani mariuhaně a to obzllášť pokud se chystají potom řídit. Nedávno jsem si četl, že drogy za volantem v česku ročně způsobí ke sto nehodám - to mi příjde jako celkem vysoké číslo, takže je určitě potřeba proti tomu nějak bojovat.

  • zakazy to je slovo demokracie..lepsi zpusob je poucovat o dusledcich, to lide stejneho pohlavi by mohli napsat zakaz milovani s opacnym pohlavim
  • na kazdeho ma travaº jiny vlivto nepopiram, ale ver mi vzpomeñ si na ma slova , jak ti prijdou leta 40 -45 budes mimo, to neni studie to je fakt , budes si myslet ze jsi v pohode ale okoli te uvidi jinak budes pomali, nebude ti nikdo rozumet, tvuj mozek bude v jine dimensi a i pratele se odtebe odvrati,...pamatuj co ti pisu...v urcitem momentu trava lidi sblizuje ale casem rozdeluje
  • Než jste toto napsal, měl jste si o marihuaně něco prostudovat. Ještě před dvěma lety, jsem měla na marihuanu stejný názor, ale pak jsem se dozvěděla, jak ohromně pomáhá lidem s roztroušenou sklerozou, navíc jsme dostali zcela náhodně nějaký materiál na mast, která manželovi vyléčila dlouhodobé kožní problémy. A po řádění pana Frydrycha před rokem, jsme se o marihuanu začali více zajímat, co to je vlastně za kytku, když jedni ji chválí a druzí zatracují. Kolik bylo na letošním Canafestu odborných přednášek o lékařském využití konopí se můžete dočíst zde: http://www.cannafest.cz/pro-navstevniky/odborna-konference/ A celkové shrnutí letošního Canafestu celkem vystihuje tento článek http://www.legalizace.cz/2014/11/zprava-o-stavu-konopi-v-cr-2014/ Jedna věc je však jistá. Jak s marihuanou, tak i s alkoholem, by si mládež měla počkat až do své plnoletosti. Jinak mně je 63, jsem téměř abstinent, ale marihuanu jsem na stará kolena, i přes mé dřívější přesvědčení, do huby vzala a kupodivu mi je několik následujících dní fajn, žádné bolesti kloubů *3* *4*
  • Já, měl bys vědět, že právě ti "stařící 62 apod...", si pěstují konopí doma potají na léčebné účely, protože z důchodu jim nezbývá na nákup marihuany na černém trhu. Ono totiž na výrobu mastí, výluhů a výtažků je potřeba té mařeny trochu víc. A huličů je mezi "staříky" také dost.
  • Vzpomínám na svého otce. Kouřil děsně - až 80 kusů a ještě k tomu partyzánky a alkoholu se taky moc nevyhýbal. Jednou mu jeden soused domlouval, že žije nezdravě a pak nakonec zemřel dřív než ten můj táta... Je to každého riziko a stát za to nemůže. Každý je svého štěstí strůjcem.
  • Já nehulím a mám stejný problém. Holt skleroza je matka turistiky, ať už po marjáně nebo létama.
  • nechápu proč bych si po celodením seděním za volantem nemohl si dát pivo nebo někde s kočenou posedět u dvou deci co je na tom hnusného odpověz
  • Přešně tak jsem natom stejně dobře jak ty. Tvl ty keci od nehuličů at si strčí někam tomu se už jen směju zrovna si ted kroutím ranní ptáče :) Navic roční umrtnost marihuany je na 0 už od doby cose nejaky statistiky vedou . Ale jednu chybičku to taky má a to pamět ,občas semi stává že mam neco v ruce někam to dám a pul hodiny to hledam nakonec to najdu treba v Kapse nebo přímo před sebou :)
  • noo nekdo se vyhulenej uz narodii zee *2* *6*
  • tez si uplne mimo jko kolega ze trava vede k horsim drogam....:)
    kombinace tvrdeho alkoholu a THC zdime "mozek " asi jko kdyz zatocis bublinkovym igelitem :)
    nic mene samotna THC zdravotne nevede nijak zvlast proti zdravi jako takovemu...zadna rakovina...atd. :)
  • toze jses mimo realitu...nevim o nikom z meho blizkeho okoli kdo by presel na tvrdsi drogy z travy ...??vcetne me!
    od zakladky se toho dost zmenilo co se tyce informaci o marihuane ;)
  • a tky dychat kyslik a jist cokoladu :DDD *6*
  • brko vede k silnějším drogám ? ste jen ubohé ovce,které hltají každé slovo na netu a v médiích a nikdy to neměly v tlamě ... nehorázně mě tyhle názory vytáčí .,. hulím už 11 let a nikdy sem neměl potřebu zkoušet něco jak říkáte "silnějšího-tvrdšího"...ani nepiju alkohol ... a vůbec mi to nevadí.takže než vy ubožáci budete psát podobné sračky,zjistěte si pořádný fakta !!! *16* *12*
  • nojo, to by ale amící nesměli být takový pokrytcí ... je to samá prohibice, chlast v papírovým sáčku, když se vožeru hned mně nutí do vobecních prací... Měli by to ti vědcí poslat tomu svýmu dobře vyuzenýmu Špejblovi, ať prosadí chlast, marjánu ... a má to vyhraný!!!
  • Zakázala bych jak alkohol, tak trávu a i cigarety!!!! Všechno je to hnus a tenhle stát je pěkně na h....! *12* *12* *12*
  • Na tvrdší drogy přecházejí jenom feťáci :)
  • ... ale pak prichazi chut prejit na tvrdsi drogi. Proc o toto mlceji ty sviiiine ????!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit