Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bursíko ty lháři!!!
  • Nemusím Bursíka, ale Fišer, který sám prohlásil, že byl v KSČ jen pro funkce a karieru , je pro mně varující. Vyrůstala jsem v době KSČ a znám velmi mnoho kvalitních a hlavně charakterních lidí, kteří kvůli funkci(korytu) do KSČ nevstoupuili. Pravda je, že celá jejich rodina měla problémy , ale zachovali si férovost a slušnost. Nyní jistě
    nemají velký důchod, ale mají pocit slušnosti. Ten Fišer nemůže mít a proto bych takového prezidenta nechtěla. Zase mu jde jenom o koryto a to je velmi , ale velmi nebezpečné.
  • Je to neřád !!!
  • Právě rojení kandidátů na prezidenta mně připomíná jednu povídku od Jaroslava Haška,o volbě ponocného.V této povídce upozorňuje,před volbou, starosta radní:"Volba to bude těžká.On je totiž jeden větší syčák než druhý".To přesně sedne na současné kandidáty ka prezidenta.V takto zbídačené zemi by byl přínosem jedině takový kandidát,který by byl křížencem mezi Jánošíkem a katem.Jako Jánošík prosazoval znárodnění majetku(včetně majetku restituentů),všem,kteří jej po údajné revoluci nahrabali.Jako kat pak prosazoval co nejkrutější potrestání všech lumpů,kteří po komunistech tuto zemi zbídačili.Ostatní kandidáti na prezidenta,řečeno po zemědělsku,jsou dobří akorát za vůz,aby hnůj nepadal.
  • Prezident bude pan Sobotka, to je tutovka!!!
    • Tak to je tedy hňu p!
  • Ekologický terorista Bursík ať se raději neukazuje lidem na očích. Díky tomuto bastardovi platíme drahou elektřinu a podvodníci, kteří zničili zemědělskou půdu slunečními panely se nám smějí do očí. Bursík z toho taky nějaký ten milionek dostal. Bursík je těžký zločinec, který měl už dávno ukrajovat ze svého 20ti- letého kriminálu.
    • Pleteš si Bursíka se Špidlou!
    • Nechápu proč sem pořád píše kde jakej nedouk jako ty , nebo další tobě podobní ...


      Stouply výnosy , zemědělské půdy je u nás přebytek , 1,1 milonu hektarů z toho je orná půda polovina , této plochy tedy není potřeba k výživě obyvatelstva, když ty plochy necháme ležet ladem nevyprodukují žádnou hodnotu , takže se třeba vužívají na výrobu siláže pro bioplynovou výrobu elektřiny nebo na výrobu biomasy a biopaliva.nebo se použijí na FTV, siláž se z příharničí vyváží i do Německa nebo Rakouska , co se týče panelů na FTV ,těch co jsou na střechách je více než těch co jsou na zemi !v metrech čtverečních a to podstaně více !!
      Doporučuji všem nejdříve prostudovat problematiku , než sem psát hovadiny !!!

      Zločinec si ty, protože pomlouváš kde koho a vyloženě tu lžeš, milý soudruhu !!

      Pokud budeš číst jen Haló noviny , nikdy se pravdu nedozvíš...
      • A teď mi ET řekni, co tím chtěl básník říct, co mám s těch tvých keců odvodit?
  • Lidi Fischera ne ! Je to Semita.

    Ja ho rozhodně za prezidenta České Republiky nechci.
    • a co má být b? lepší žid , než hloupá Bandaska ... *3*
  • Nevím koho si vybrat Fischer?Švejnar není to jen čestný doktorát nebo kde vlastně vystudoval?Zeman?Bobošíková?Fischerová?Dienstbir?Sobotka? opravdu velký výběr a přitom žádný
  • Paráda. Chlap co zavedl zelený do chmoutu s vládou Topolánka která proslula přeběhlíky a lobbistou Dalíkem hodnotí morální profily jiných. Svou Kačenku procpal dost vysoko a stranu Zelených prakticky pohřbil. Kdyby radši po pravdě zhodnotil svůj profil bylo by to mnohem zajímavější.
  • Kandidátů je jako much.Ještě se přihlásila Fischerová, ale výběr nic moc.Nevím koho volit
    • Volíme paní Fišerovou,lepší tam nejsou !!! *14*
    • Nevol Vlku nikoho, tím uděláš dobrý počin, já taky nevolím a jsem spokojen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit