Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda, to bych asi nezvládla. Naštěstí netrpím depresemi, ale asi jako každý člověk mám občas špatné nálady. Na to mám ale zaručený lék, který mi vždycky pomáhá. A to je nakupování. Nedávno mi kolegyně v práci doporučila tento slevový portál, kde se dají sehnat slevy na všechno možné! To mě to nakupovaní těší ještě víc! :D

  • Já mám ze včel přirozený respekt a do něčeho takového bych teda asi jen tak nešla. Věřím ale tomu, že například můj táta by toto dokázal a ještě by mu to bylo příjemné. Je totiž včelař a se včelami má velice dobrý vztah. Dokonce když s nimi pracuje, tak ani nenosí takový ten ochranný oblek.

  • Měl jsem deprese po smrti manželky a vyhazovu z práce. Během půl roku se mi v podstatě zhroutil svět a já začal hodně pít. To jsem naštěstí po 4 měsících nechal být, ale pak přišel ten nejhorší stav. Deprese a úzkost. Cítil jsem se hrozně a několikrát myslel i na to nejhorší. Pomohlo mi od toho, když jsem od kamaráda dostal konopný olej, který mě dokáže perfektně uvolnit. Začal jsem si ho tedy kupovat https://www.cbdcko.cz/cbn-oleje/cbn-konopny-olej-full-spectrum-10-10ml/ a můj život je zase trochu fajn. 

  • Deprese a úzkost. S tím jsem bojovat víc jak rok, protože jsem odmítal brát antidepresiva. Manželka se na to nemohla dívat, tak studovala co by mi mohlo pomoci. Našla přírodní antidepresivum kratom, který tělu pomáhá k relaxaci a povzbuzení. Při správném dávkování je https://kratomlevne.cz/ výborným doplněk do života. 

  • Natom něco bude.....jsem si jist, že i pacient s maniodepresivní psychózou, kterému je jinak vše jedno, ožije jakmile okolo něj zabzučí roj.....párkrát jsem to zažil....octl se poblíž roje.....A FAKT, DEPRESE BYLY PRYČ....hned jsem dostal chuť do života a utíkal co to šlo....🙂   jednou mne včely dokonce tak léčily, že jsem v deseti letech měl nejmíň den jedno rameno jak Arnold Schwarzeneger.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit