Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud jsme ještě suverenní země tak přijetí úprchlíku na našem území musí projít zákonodárným zborem včetně veta či souhlasu prezidenta , to se učí na ZŠ ALE TO ASI NEVÍŠ. *3*
  • ale změnil jsem názor. Budu volit Drahoše. Vždy jsem se chtěl podívat do Ruska a Drahoš mi to umožní. Drahoš na pokyn svých nadřízených vyhlásí Rusku válku a já tak s cestovní kanceláří NATO se budu moci konečně podívat tam, kam jsem chtěl. A taky budu moci přeběhnout na druhou stranu a po vzoru Masarykových legií vstoupit do naší osvobozenecké armády v Rusku. Tak se díky Drahošovi podívám do světa a ještě přispěju k osvobození naší země z totality. Se Zemanem bych se toho nedočkal protože chce být s Ruskem zadobře.. DRAHOŠ FOR PRESIDENT
  • Víš Tomasi kdybychom prezidenta nepotřebovali tak bych s tebou souhlasil. Ale je nutno mít názorově silného prezidenta , protože si to doba žádá. naši sousedé to nezvládají a lidé za to platí životem . Už není na co čekat. Musí se jednat. Další šance už asi nebude.Proč myslíš , že se najednou chce EU rozšiřovat, Rozptýlit uprchlíky jinak je to průšvih. *7*
  • ObcanHavel
    možná se budeš divit, ale prezident o přijetí či nepřijetí migrantů nerozhoduje *3*
  • Doufám , že vy co tu horujete za Drahoše , už máte připravený pokojíček u vás doma pro nějakého afričana, protože se vás nikdo nebude ptát ,zda stím souhlasíte. Prostě to Merkel nařídí a Drahoš to odkývá , protože bude mít úplně jiné zájmy. Vy potom půjdete do města na nákup v kordonu policie , protože tu bude stanné právo jako v Molenbacku. Tak to je teda výhra, tomu se říká svobodná volba!!! *8*
  • Doufám , že takových bláznu jako jsi ty není moc , jinak nás nic nezachrání. *8*
  • tak tu virozu má furt. Permanentní už od 15ti. *1*
  • ObcanHavel
    a to je jenom dobře, už aby to bylo, včera už bylo pozdě
  • dva roky po vstupu byl vyloučen z ksč ty jednen zločinče
  • To TOM231: To je omyl. On má virózu... přebral Becherovku. *1*
  • Ano, to co bude prosazovat (prosazovat, nikoli "činit", prezident je pouhý neodpovědný symbol země). A to co bude prosazovat p. Drahoš, to je jedině správné. Zeman dělá naší zemi ostudu po celém světě a táhne nás do Putinova chanátu. Musí. On sice nechal hned v listopadu 1989 zničit dokumenty o své činnosti konfidenta StB, ale v Moskvě prý mají kopie. Takže "MAN" musí tancovat jak Putlerchán brnká na balalajku.

    Ano, Pánbůh s námi a zlé pryč! A proto p. Drahoš na hrad a Zeman do psychiatrické léčebny. A soudruh Lery buď do kriminálu za vlastizrádné řeči nebo sbalit čemodan a urrrááá v voschodnije stěpi. *2*
  • To Tomas:

    Vyklízet pozici je zbabělé. Je třeba volit menší zlo. Jinak je nebezpečí, že bude zvoleno to zlo větší.

    Nevím co dělal za komunismu p. Drahoš, ale vím, co dělal Zeman: byl členem zločinecké KSČ, konfidentem StB (MAN) "pracoval" v tzv. Prognostickém ústavu, kde "zkoumali" co bude až u nás chcípne komunismus.

    Jinak za komunismu jezdili na západ i lidé, kteří neměli rudou "pracovní" knížku ani nebyli konfidenty StB. Ono totiž bylo třeba rozumět danému oboru a znát cizí jazyk, aby se dotyčný v civilizovaném světě domluvil. Znám takové lidi.
  • Ty se budeš divit až do smrti, všemu, na to si zvykni.
  • V tý době jezdili ven jen spolehlivý, o tom žádná. Ale já bych mu to nevyčítal, ale nechápu, proč to tají. V každým případě je to fíkus a my potřebujeme mít prezidenta. Zeman to jistí.
  • Kajínek by na ty šmejdy sluníčkářký, pravdoláskaře, vítače, huliče a veškrnysty platil. Na fíkuse Drahoše jakbysmet. Ten by mu zvedl mandle. Ten by se nestačil divit. Ten by ho do toho květináče našlapal.
  • Zemana nemůžu volit, protože nezastupuje ani moje názory ani důstojně nereprezentuje českou republiku, ani to není člověk na kterého bych mohl být hrdý ať již z jeho politické historie, tak jako státník.
    Drahose volit nemůžu, protože člověk co udělal kariéru v akademii věd v 70. Letech a jezdil na západ nemohl být čistý... Zkuste sami propatrat jak se asi tak vyvíjela akademie věd v těchto letech, je o tom dost informaci ať již od emigrantů, tak i z polistopadovych publikací.

    Takže k volbám prostě nejdu, to co se dostalo do druhého kola prostě není pro mne volitelny.
  • Kalousek, Sobotka, Fiala, Bělobrádek, Farský, Stanjura, Bakala, Rittig.

    My jsme všichni Jégl!!!
  • Proto se divim jeho manzelce a dceri, ktere Zemana chteji ustvat k smrti. Ovcackovi,Nejedlemu a Mynarovi se nedivim.
  • Prosím tě, neplýtvej tady drahocennou energií, už ti jí moc nezbývá, vypni počítač a jdi si odpočnout, nejlépe lehnout. Už nejsi nejmladší a musíš myslet na své zdraví, které je přece jen chatrné.
  • A ty vymrdanče z redakce prostatu nemáš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit