Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsme na rozcestí mezi nic moc demokracíí a firemním fašismem. Já jsem radši pro tu demošku *1*
  • hanu.sovi
    Horší ("lepší") fotku už jste neměli? Kdybyste vyfotili Drahoše jak tlačí na WC s vyvalenýma očima a dali ji vedle zemanovy grimasy bylo by to korektnější.
    • Jaký pán takové foto
    • havloidi schválně vybírají ty nejhorší snímky, nafotí pana prezidenta sekvenčně tisíce snímků a pak hodiny vybírají ty nejhorší, zrůdu vencu flašku ruzyně zase naopak zachraňovali jak mohli, z tisíce snímků celé dny vybírali ty nejkrásnější a stejně to nezachránili, vrah vašek se propil do své karikatury
      • juro, Vy taky nejste paranoidní, že ne?? *1*
  • nemám rád jégla a ani justa a just budu volit pana Zemana ať se z toho kavárníci, havloidi a podobné zrůdy podělají
    • Ono se to obludné NIC zeman z toho podělá když by byl omylem znovu zvolen. Ono nestačí že už se pochcává?
      No alespoň bude mít ovčinec na Vysočině co dělat - přebalovat pochcaného a posraného dementního ožralce.
  • Zeman ,Ovčáček,Mynář-nevím koho volit ?
  • Zemana mam rád a volit ho nebudu, děkuji za radu budu to hlásat dál.
  • Text Vašeho příspěvk: Prosím vás neznáte obvodního lékaře toho pravdepodobne postihnutého Jégla ?
  • Nas pan prezident, neni churavy, je v plne sile . Dostal jsem tajny meil, ze vyzve Drahose v behu, v kotoulu a ve veslovani. Je to pravda ?
  • Zemanovy sprosťárny odhalují pravdu kterou nikdo nechce slyšet a byla od dob Vaška-šaška tabu.
  • lidi je to legrace stejne si lide budou volit koho budou chtit....nejsme tak hloupi jak nas novinaři vidi.....co novinar to zkorumpovany človek... je to logicke koho chleba jiš toho pisen zpivej.
  • ivislo
    Jsem svéprávný člověk a nevím proč by mě nějaký pisálek prostřednictvím Tiscali vnucoval neověřenou hypotézu že někdo je nemocný nebo má kuří oko atd.
    Alespoň vidíme kdo za tímto plátkem stojí. Putin ti určitě nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit