Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dekuju za smazani meho prispevku... Co je spatnyho na to ze pisu at vysadi drogy??? *7*
  • Ruku na srdce, kdo zvás by chtěl mít takového syna jako je p. Bartoš.?????Mladé nekonformní lidi může svými názory ohromit, ale nedovedu si představit , že ,mne tento člověk zastupuje *8*
  • VOLTE MNE, SLIBUJU ŽE BUDU LEPŠÍ KÁPO NEŽ TI PŘEDE MNOU všichni vězni v koncentračních táborech se budete mít dobře, slibuji já to se se svými nadřízenými pány Esesáky vyjednám abyste dostali o talíř chlebové polévky týdně víc. Jen mne demogratycky zvolte kápem......
  • Bartoš zapomněl na jedno, že voliči budou volit strany, u kterých předpokládají, že budou mít sílu něco ve státě změnit a také se vymezit byrokratům v Bruselu. A Piráti, i když s dobrými vizemi, to jistě nebudou jednak proto, že u voličů jsou to moc mladí a nezkušení a také proto, že jsou na politickém nebi krátko a zatím se ničím neprofilovali.
    • Jak můžeš tvrdit s takovou jistotou koho a jak budou vliči volit? A jak by se piráti mohli profilovat, když neměli možnost? Na jednu stranu píšeš, že mají dobré vize a v zápětí, že se ničím neprofilovali? Tomu nějak nerozumím. Nepíšu to proto, že mají mé sympatie. Naopak...
      • dzixy
        Na jednu stranu píšu, že mají dobré vize - děj dokonavý, na druhou stranu píšu, že se zatím neprofilovali - děj nedokonavý. Je to tak a pravdou je také, že se zatím nijak moc neměli kde profilovat. Zatím žádná realizace ničeho. A z toho hodně voličů bude vycházet. A zdá se, že i Ty.
        Jo, a byl jsem zatím u všech porevolučních volbách, takže vím jak a koho volí voliči. Nemusíš být k tomu poznání génius.
        • Jo jo... *2*
      • No, zpočátku Bartoš kritizoval nešvary. Jakmile zabředl do české politiky začal se měnit. KDO ho platí? Vsadil na vlnu vymývání mozlů mladým. Dostávají pomoc od zvláštních záměrně pokřivených učitelů. Je to dlouhodobá likvidace školství pomocí MŠMT. A jejich koaliční potenciál ? Stejný jako černo-zadečkářů, Boudou se snažit vládnout s KÝMKOLIV - být u koryta s kýmkoliv.
  • Správně chlapec definoval co chtějí... takový zelení co chápou že to dělají pro svojí peněženku (rozumněj jejich osobně) a né pro přírodu nebo ideály... prostě zdanit a my vám ty peníze spravedlive rozdělíme... přičemž spravedlivost pirátů je jistě lepší než než CSSD nebo dalších stran, taková smysluplná, křišťálově průhledná a elektronická :D

    Jako jasně... jen ať říkají jak "nanic" je ted přihlášení auta... ono objednat se na přesnou čtvrthodinu, pak tam přijít, vyplnit jeden papír a odejít je fakt něco tak neuvěřitelně komplikovanýho, že to průměrnýho člověk jednou za X let co kupuje auto namíchne... jen ať ukazujou jak jsou mimo realitu :D

    "je třeba se soustředit na platy skoro všech zaměstnanců ve státní sféře. "- jj... všichni ve státní sféře potřebují přidat... je to nemalé procento voličů, že ano ... a přidávat jedněm z kapes jiných to jde každýmu politikovi... jen u Pirátů je to o mnoho lepší plán, smysluplnější :D


    PS k těm ajťákům... tuhle jsem byl v městem provozovaném akvaparku a když jsem reklamoval že mi srazili z předplacenky silně nad to co mají v cenníku jako maximální denní platbu, paní u přepážky to komentovala slovy, že až přijde ajťák tak se na to podívá a dá to do pořádku... ani jsem neměl sílu se zeptat jestli vážně u nich ajták dělá účetnictví.
  • ale musíte se definovat směrem k těm z gumových člunů. Tady předseda mlátí slámu o ničem. Zásadní otázka je : je průchodné pro vás tady vykrmovat cizí vyžírky za naše daně? Pokud se vybralo více na daních, nesmí mít z takových peněz afričani velké bachory. Pokud se někde vysloveně paktujete s zelenými je to moc moc pravděpodobné.Takže na takové nečitelné je třeba se dívat s rezervou a volit je až se pěkně vybarví.
  • Holla Bartoschi, kdo vás platí.???
  • Piráti se až moc bratříčkují se zelenými vypatlanci mladého pošuka Stropnického (a taky s dalšími sluníčkovými pošuky z hnutí Žít Brno, v čele s Matějem Holanem). Na Ústecku a jižní Moravě dokonce vytvořili společné koalice. Jinak piráti jsou vítači čmoudů, takže pokud u nás nechcete v budoucnu mít islámský chalífát, tak si dobře rozmyslete, jestli to pirátům hodíte.
  • Piráti to snad nemohou myslet vážně.
    Dlouhé vlasy krátký rozum.
    Někdo nosí kroužky v nosu, někdo náušnice a podobné železo.
    Já když si koupím novou věc, tak si nechávám vizitku volně plandat na oděvu, čepici, botách a podobně, nechávám ji tak dlouho než sama odpadne.
    Každý kdo mne osloví, tak má vždy nějakou připomínku a vždy odpovím, to je paráda.
    Musím podotknout, že jsem již postarší pán a neřeším co si kdo myslí.
    Piráti mají smůlu, neprojdou.
    • Je mi vcelku jedno kde mají kroužky. Je však zzřejný ZÁSADNÍ posun od pirátů k mouřenínům. Takže - NEPROJDOU!
  • toho vymaštěnýho a vysmaženýho zmrd.a je potřeba prvně odblešit,odvšivit,pak seřezat rákoskou a poslat do Sýrie pomáhat bratrům,za které tak brojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit