Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou pánové, kteří dokázali zbohatnout né vlastní prací. A dělají ze sebe, co vůbec nejsou.
    • Janeček je jiná liga než Babiš. Je mimochodem o generaci mladší a nic neukrad, je jen inteligentní, tím neříkám, že Babiš ukradl, nevím, preventivně bych Babišovi nedůvěřoval, dokud neudělá něo fakticky, zatím to byly jen řeči. Janeček navíc chce udělat něco dobrého pro normální lidi, tak proč mu hloupě házet klacky pod nohy ničím nepodloženou kritikou? Myslím, že má dost práce s profesionálními prevíty typu Langer s spol., kteří na něm nenechají nit souchou. Klidně by to tu mohl zabalit a žít si spokojeně kdekoliv na světě, pěněz má dost. Proč plivat hned na ruku, která nás chce z těch s-aček vytáhnout? Pokud nebudeme věřit vůbec nikomu, nikdy se nikam nepohneme. Spíš je potřeba si dávat pozor na mocichtivé psychopaty, aby nám tu nevyrostl nový malý Hitler. Pokud budou odpovědní konkrétní lidé a budou odvolatelní, když se nám politik nebude svými konkrétními pracovními výstupy líbit, tak ho prostě ihned odvoláme a žádné čtyřleté trafiky.
  • Ja osobně spatřuji za největší životní omyl to, že jsem v roce 1989 fandil změnám. Musel jsem si prožít 22 let hrůzovlády abych při mém chabém rozumu a selské naivitě pochopil, jak hluboce jsem byl oklamán a jak hluboce jsem se mýlil. Doufám, že i když jsem přímo necinkal klíči na Václaváku, tak mi někdy moje milovaná roční vnučka odpustí, že jsem se nechal zmanipulovat a že jsem skoro 20 let držel palce zlodějům, korupčníkům, odkláněčům a jiným hajzlům z ODS, TOP-09, LIDEM, KDU-ČSL, ODA, US, ČSSD a jiným.
  • Boháči chápou že smrt ODS je na dohled a tak zas připravujou další oblbovačku která je má u moci udržet pod jiným jméném aniž se změní obsah.
    Už blábol zbavme se komunistů stojí za to. Problém není komunista ale kariéristé a jiní grázlici z nichž mnozí jsou ex členové ksč a horda zlodějských kmotrů a podnikatelů-
    • Smrt měla být už dávno pro komunisty, vy tupí mozci
      • Vypadáí to,že bude brzy pro tebe ty olé.
      • Ten blbec vždycky sesmolí nějakou hovadinu a už to sem ťuká. Určitě to není žádnej právník, protože ve svých textech mívá pravopisný chyby a vyjadřuje se primitivně. *1*
        • Je to blb s IQ tykve,
      • Jak dlouho jsi plodil tenhle otřepaný nesmysl.Kam se podívám tam to píšeš.Nemáš vůbec fantazii
  • Piknik na Václaváku opravdu u pravičáků zabere. Je to jen snaha uklidňovat lidi, aby měli dost času si to, co nakradli dobře schovat a ukrýt se i sami před spravedlností.
  • Co to má jako být ? Milionáři se začínají bát ? Zase je nutno cosi nabulíkovat lidem ?
    Chceme změnu a budeme na ní čekat se založenýma, popřípadě holýma rukama ?
    ZAPOMEŃTE! Zmetek se mně bude smát do očí a já mám být v klidu ? Každý se dočká
    toho svého, na to vemte jed !
  • Jak to tak čtu,musel to bejt dobrej guláš. Takže tu máme skupinu osvícených podnikatelů,kteří to najednou začli myslet dobře.
  • Akademické diskuze nechte stranou a jasně řekněte, kdo se na krizi hodnot nejvíce podepsal ( ale nesvádějte všechno na komunisty, ty už tady 23let nevládnou ) !
    • Komouši tady už zase vystrkují rudé rýpáky a jedinci s opožděným v za to nemohou ývojem jim přizvukují. Takové dementní kecy, že tady už 22 let nevládnou komunisté a proto, to snad nemůže vyslovit dospělý svéprávný člověk. Oni se snad komunisti vypařili, nebo pouze převlékli kabáty? A co ti kdo prošli komunistickým promýváním mozku a „výchovou“? Komunistickou ideologii může vyznávat jedině psychopat, který potřebuje ovládat jiné a kompensovat si tím své komplexy anebo tupec, jemuž stačí k životu talíř s vepřovým, půllitr piva a stupidní seriál v televizi. A takoví jedinci se nestanou Člověkem zasluhujícím toto označení pouze tím, že padne komunismus a v zemi nastane svoboda a demokracie. A dokonce se tady vyskytuje i názor dovolující si odvolávat se na zdravý selský rozum, že je to vinou otevřených hranic. To byste zase chtěli postavit na hranice elektrické ohradníky, aby občané považovaní komunisty za pouhý dob.tek, se nemohli svobodně pohybovat? Už by zase komunisti chtěli lidí zavírat, mučit a vraždit, jak to mají v genech?
    • Trefně vyjádřeno. 1000 bodů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit