Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • samozřejmě že měly, nebot služba která nefunguje, nebo jde proti zájmů občanů této země a hájí zájmy jen pár-procetní zlodějských ELIT, by měla být okamžitě ZRUŠENA a to by si měli uvědomit i páni poslanci, které jsme si MY zvolili !!!!
  • Při televizní krizi v roce 2001 jsem se snažil podpořit pracovníky ČT proti řediteli Hodačovi a Bobo. Dneska po tolika letech mně dochází, že již neexistuje veřejnoprávní TV a asi i rozhlas.
    Proto by věci prospělo zrušení povinných poplatků, protože TV neplní svoji úlohu. Oni jsou hlásná trouba Pražské kavárny a dělají propagandu jen svým příznivcům.
  • Nejdříve by se mělo zkontrolovat hospodaření čtv, vyváženost a objektivita pořadů tv, dále kvalita vzdělávacích snímků. A zveřejnit skupiny, které vysílání a vůbec činnost TV ovlivňují, protože televize není objektivní a vyvážená. Rozvázát smlouvy s různými prorežimnimi analytiky, pozvat i odborné kritiky z druhého břehu. Jen tak si člověk může utvořit vlastní názor. Tv noviny by se měly vice snažit o informováni ve světě, mezinarodnich jednání a konferencích, nejen o katastrofach a neštěstích.Možná by měl být širší výběr ze světových informačních agentur.
    Zdá se, že jsme ustrnuli někde v 80.letech 20.století, kdy jediným pramenem byla TASS a kdy oficiálním zprávám téměř nikdo nevěřil. Zase jsme v období my a oni.
    No a potom řešme i financování tohoto polykače peněz. Možná by bylo dobré posoudit povinnost odvádět " daně " Ústavním soudem. To by se však musel objevit nějaký Nebojsa, jenž by se odvážil bojovat s drakem, jehož štítem je ,,svoboda slova a demokracie"!
  • Strašíku co nám to podsouváš kdo tě platí? Poplatky v žádném případě Kalouskovic TV neplatit!
  • Do stítní TV a rozhlasu se lejou miliardy z daní,vybírají se poplatky a nějak jim to pořád nestačí !! Když se před lety řešily poplatky stát.tv ...tvrdilo se svatosvatě slibovalo,že bude bez reklam-ne jen na vložky které vás ochrání i před 120mm kanonem a bervy-tu musím mět,já za to stojím,ale žádné reklamy !!! Dnes,když se chci náhodou podívat na TV 1 večer na počasí-šup a hned mě upozorní,že je sponzoruje ten či onem a bez toho nelze žít !!! A jak říkával staříček "kdo má moc,chce ještě víc " -to je podstata kapitalismu ... a pokud si platíme státní TV již z daní,není nejmenší důvod jim platit ještě další polatky !!! Bo jim seberme platby z daní !!! Stejně je to jednostranná,ůplatná ,mystifikující banda,která neřekne pravdu ani když se splete !!! Ať si ji ze svého platí ti,kterým straní-pražáci . Umele vyvolává nepokoje,rozeštvává občany.Stačí když ze svých daní živíme dájtě dafky,neziskovky,soudy,parlament,senát,trestance,nájezdníky jak kobylky a spousty jiných vyžírek a příživníků !!! Dokud se budou platit tihle,nebude na naše invalidy,děti,důchodce !!!!Zrušit koncesionářské poplatky TV a rozhlasu !!!
  • "Těch našich 180 korun měsíčně je přitom sranda proti tomu, co musejí zaplatit švýcarské domácnosti. Ročně to u nich dělá v přepočtu 9900 korun, což je čtyřiapůlkrát víc než u nás."

    Ve švícarsku je průměrná mzda 178.000,- TAKŽE PRO ŠVÍCARA JE TEN POPLATEK ASI 4X MÉNĚ NEŽ PRO ČECHA!!!! TAKŽE SRANDA JE TO AKORÁT PRO ŠVÍCARA celoroční poplatek jsou pro něj drobný co má vyděláno za jeden den!!!!
    • Hujere, co ty hrubky?! *1*
      • Čti a chápej obsah, nejsi kantor a nejsme ve škole. I když na druhou stranu správně česky by měl umět psát každý po absolvování základky. Ale i tam byly rozdíly, a jaké. *1* *5*
  • Z článku:
    "Švýcaři zkrátka poznali, že objektivní informace a kvalitní televizní zábava i poučení jsou určitou veřejnou hodnotou, kterou je třeba zachovat... Z veřejnoprávní produkce totiž mají užitek všichni – ať už za ni platí, nebo neplatí."

    Opět potvrzení, že ve Švýcarsku to chodí ve srovnání s ČR obráceně.
    Nezbývá než poděkovat autorovi článku.
    • V dnešní ČT nedostanu za své peníze ani objektivní informace, ani kvalitní zábavu. Je to jen samé politické školení a vymývání mozků. V ČT se dívám akorát občas na fotbal a tenis, ale za ty prachy to nestojí. Zrušit koncesionářské poplatky. Ať se ta banda darmožroutů živí poctivě a neparazitují na společnosti. A oni nejen že parazitují, ale ještě strašně lžou, tedy škodí a my si je musíme platit. Protože když nezaplatíš, následuje exekuce a poté bezdomovectví. Prostě hnus.
  • Samozřejmě mne to štve.Už proto,že ČT nesleduji a když,tak tam je nějaká STUPIDNÍ reklama,kterou si rozhodně nehodlám platit.Pan ředitel Dvořák patrně nemá "pod-průměrnou"
    mzdu,kterou má hodně našich občanů.Jinak je ČT hlásnou troubou hlavně pohlavárům našich "ne-demokratických" stran.Občas mi připadá,že je to ZO TOP09,či ZO ODS. *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit