Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Platit povinně něco, co je naprosto neobjektivní, nevyvážené a manipuluje s informacemi je nesmysl.
 • Vzhledem k situaci v ČR, kde v televizi převládají názory tzv. elit, kde proto zpravodajství není objektivní, zdůrazňují se nerentabilní aktivity, diváci nejsou objektivně informováni a uváděni proti v chaos, doporučuji poplatky občanů ČTV zrušit.
 • samozřejmě že měly, nebot služba která nefunguje, nebo jde proti zájmů občanů této země a hájí zájmy jen pár-procetní zlodějských ELIT, by měla být okamžitě ZRUŠENA a to by si měli uvědomit i páni poslanci, které jsme si MY zvolili !!!!
 • ANO, měly by se zrušit, protože to, co vysílají, nestojí ani za zlámanou geršli, natož za koruny. A pokud by zůstaly, tak rozdělovat všem podle kvality programů a sledovanosti.
 • Tak švýcaři platí 9900 Kč ročně....hm a nyní realita => vzhledem k průměrné mzdě ve Švýcarsku, která je 178 tisíc korun (!!) to činí 0,46% (až na cílových 0,35%)
  Naproti tomu čech zaplatí z prům. mzdy 24 896 0,76% (7×větší výplata a platí jen 3× více)
  A co se týká kvality, to je těžko uchopitelné, ale Švýcar dostává za méně peněz více muziky => kvalitnější a objektivnější TV. Pak v referendu občané Švýcarska hlasovali jak hlasovali.
  Zdroj https://www.finance.cz/489646-nejvyssi-prumerna-mzda/
  • To byla hned první úvaha, která mne upozornila na neschopnost pisatele zvážit reálně to, o čem píše nebo o jeho neinteligenci.
 • dávno. Oni se na Kavkách chovají jak prasata. Jako kdyby jim TV patřila.Rodzávají peníze vyvoleným. Vybírají si svévolně s kým pracovat a s kým ne. Konkurzy a výběry? Fraška. dopředu domluveno. Toto říká každý kdo byl .... Takže hoši to všechno můžete. Klidně. Ale jen za svoje. Za ušetřený peníz se dá koupit třeba SAT přijímač.Ale zejména se dá neživit ty vyžírky s hubama plnýma blbých řečí.
 • Koncesionářské poplatky za stávající situace, která panuje v ČT, zrušit. Nač finančně podporovat mediální žumpu ?
 • Nejdříve by se mělo zkontrolovat hospodaření čtv, vyváženost a objektivita pořadů tv, dále kvalita vzdělávacích snímků. A zveřejnit skupiny, které vysílání a vůbec činnost TV ovlivňují, protože televize není objektivní a vyvážená. Rozvázát smlouvy s různými prorežimnimi analytiky, pozvat i odborné kritiky z druhého břehu. Jen tak si člověk může utvořit vlastní názor. Tv noviny by se měly vice snažit o informováni ve světě, mezinarodnich jednání a konferencích, nejen o katastrofach a neštěstích.Možná by měl být širší výběr ze světových informačních agentur.
  Zdá se, že jsme ustrnuli někde v 80.letech 20.století, kdy jediným pramenem byla TASS a kdy oficiálním zprávám téměř nikdo nevěřil. Zase jsme v období my a oni.
  No a potom řešme i financování tohoto polykače peněz. Možná by bylo dobré posoudit povinnost odvádět " daně " Ústavním soudem. To by se však musel objevit nějaký Nebojsa, jenž by se odvážil bojovat s drakem, jehož štítem je ,,svoboda slova a demokracie"!
 • diky čt a čro žumpu platit nechci
 • Redaktoři, jako Moravec, Kubal, Fridrichová a další jsou absolventy amerického vládního programu International Visitor Leadership. Jsou tam na školení zvány vybrané nadějné kádry z řad inteligence ochotné ve svých zemích a hlavně proti vlastním zemím prosazovat zájmy americké administrativy. Nejčastěji těmi kádry bývají politici, novináři, akademici, pracovníci neziskovek a justice. Američané tu mají svoje chapadla na všech důležitých místech, takže se nedivte, že tu nic nefunguje, jak by správně mělo, obvzlášť v ČT, kde má americká ambasáda vliv největší.
  • jojo zapomněls na Elvise.
  • A ve špajzu máš americkýho bubáka *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit