Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přirovnávat Švýcarsko k Č.R. nebo obráceně je blbost ! Švýcarská veřejnoprávní televize se nedá přirovnávat k České Televizi ! Kdyby se ředitel Dvořák choval ve veřejnoprávní Švýcarské televizi stejně jako ČT tak by dostal na hodinu padáka a to se nechci rozepisovat o redaktorech a novinářích z ČT . Například Fridrichová, která ve svém pořadu 168 hodin každý týden dehonestovala hlavu státu nebo nám vnucovala její vlastní názory , o kterých ona je přesvědčena, že jsou ty nejlepší a tak to se máme podle ní chovat ! Nebo Moravec , to stejné, nebo Wollner, to je prostě hnus co oni předvádí ! Odmítám platit tu prolhanou ČT, je to žumpa , kterou je zapotřebí vyčistit , a to pořádně , a začít u vrátného.
  • bezregistrace
    o čem se chcete bavit jsme li koncesinář a platím polatek tak by mi mělo být umožněné přijímat všechny televize jenž jsou šířeny na uzemí republiky a ono prd protože u nás je dižitální signál tak rychlej že ho antena ne a ne zachytit ... tak že doma hraju zájemcům pimprlový kus kterak kašpárek holí křivý hrbet politikům narovnal...
  • Ne jsou vpořadku, potřebujeme nezavisla media.Opravdu. *4* *4* *4*
  • ČT nechytnu, přestože ji platím. Mám na střeše satelit. Chytám televizi (ZADARMO) v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině, holandštině, polštině, ruštině a možná ještě další, jo, v arabštině. Ale Českou ne. Abych chytal i Českou Televizi, musel bych ji platit dvakrát. Kdyby přestala existovat, uvítal bych to.
    Naprosto jiná situace je u rádia. ČR Plus je super !
  • Ja jsem s CT spokojen, kdyby nebyla nezavisla, tak by se na obrazovce neukazali napr. Zeman, Babis, Okamura, Filip (opak TV Barrandov), nebo Kalousek, politologove, predstavitele ODS,TOP, STAN, KDU a Piratu. A TV,kde jsou debilni reklamy take nechci podporovat ve zbozi, ktere kupuji. Naopak si myslim, ze CT je objektivni, at se nam to libi nebo ne.
    • Co to žvaníš?Máš všech pět pohromadě?Je velmi dobře,že podobně mentálně narušených jako ty je jen hrstka.Přečetl jsem si tvůj příspěvek a je mi tě líto.Hloupí budiž blahoslavení,oni za to nemohou.
    • Nebudu kritizovat, každý má názor. A nevím, zda vychází z přesvědčení nebo je to schválnost některým pisatelům.
      O objektivitě se člověk přesvědčí jedině tehdy, když může porovnávat a zapojí do toho zdravý rozum. Pokud se tedy objeví někde zásadní informace, které ČT nevysílá nebo popisuje jinak, pak je to důvod pro neobjektivitu. Pokud se nás snaží přesvědčit, že imigranty je dobré přijímat a zároveň vidíme i v zahraničním zpravodajství jiných televizí velké demnostrace lidí, kteří už řádění imigrantů mají dost, pak se asi snaží hájit imigranty oproti našim lidem. Protože nemáme přece na rozdávání, hladně když se stále mluví o tom, že není na důchody lidí, kteří větší část života budovali tuto zem a svou prací živili mnoho důchodců v té době. Co nám přinesli imigranti?
      A pokud bude ČT evidentně podporovat na obrazovce lidí, kteří toto stále hlásají, pak není podle mne objektivní.
    • Tady vidíš sám kolika lidem se to líbí a kolik je proti.Je ale možné že ty chytáš úplně jiné programy,nezávislé.Máš představu kolik lidí si žije velmi dobře z našich peněz kdy jejich výkon neodpovídá realitě a navíc je nelze kontrolovat.Poplatky už by měly být zrušeny dávno.Udělat hloubkovou kontrolu a zodpovědné lidi v případě nejasností hnát k zodpovědnosti.Vždyt oni jsou naši zaměstnanci a chovají se jako kdyby byli majitelé.Dvořák je ................,každý si jistě dosadí a určitě to nic lichotivého nebude,
    • Jen jsem to napsal a behem chvilky -pul minuty jsem mel 13 minus. Dekuji.
      • I to se blbcům stává, tak to prostě je.
      • Zaslouženě! *1*
        • Rudí trollové, jste směšní, ani věrohodně fixlovat neumíte!
  • To bylo.keců a prdů jak je zastaralý analog! Krabička setoboxu sem a tam a HD a těch programů,ze bude víc! Nakonec v 21.stoleti nenaladite ani to co za komančů-sousedy rakušáky!!! Proč nemohu sledovat jejich zpravodajství? Oprášit si němčinu?
    Vždyť ani jeden film na DVD nosici nemá němčinu!
    Ale masáž z ČT žumpa ta jede podtlakem!!! Uz jsem to tu psal před několika lety,když z TV nova přecházel reditel Dvořák reditelovat do ČT žumpa,ze to není jen tak!
    A to jste mne multinickové z tichcalidohuby.cz minusovali a blokovali.
  • Švýcarům je to jasné. Bohužel, v české kotlině Švýcaři nežijí....
    • že v české kotlině žijí Češi v moravské Moravané v německé Němci a ve švýcarské Švýcaři. Je to tak logicky po celém světě. Jen osoba ducha mdlého by to nechápala. Jen v Tibetu sice také žijí Tibeťané ovšem nejsem si jist zda je to kotlina nebo spíš náhorní plošina.... *3*
      • dzixy
        Zdá se, že jsi nepochopil pisatele.
    • Blbost !..Poplatky za televizi, rádio atd. se ve Švajcu platí taky a to buď ročně, nebo čtvrtletně. Ten roční poplatek pro soukromé osoby za rádio a televizi je myslím asi cca 450 CHF.. a pro firmy asi okolo 600 CHF..u firem je ale možnost nějakých slev u více přístrojů..
      • jaká blbost ? Umíš číst ?
      • A to referendum bylo tedy o čem ?
        • To bylo o tom, že právě cca 70% lidí odmítlo to neplacení, takže se bude platit dál, ale příští rok se místo dosavadních cca 450 CHF, bude platit už jen 365 CHF..Platit by to však měli všichni, tedy i ti, kteří vlastní televizi či rádio nemají a nebo se dívají např. na internetu..
  • Jako se vším těžko s ní a ještě hůř bez ní.Ji zrušte a komouši dneska miliardáři budou mít pré a hned tupouni uvidí jak ušetřit 2 kila a přijít o 2 litry který se přestěhujou třeba k Burešovi nebo jiný skupině fandící soukromé tv.Jak říkám chcete to. Budete to mít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit