Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozřejmě mne to štve.Už proto,že ČT nesleduji a když,tak tam je nějaká STUPIDNÍ reklama,kterou si rozhodně nehodlám platit.Pan ředitel Dvořák patrně nemá "pod-průměrnou"
    mzdu,kterou má hodně našich občanů.Jinak je ČT hlásnou troubou hlavně pohlavárům našich "ne-demokratických" stran.Občas mi připadá,že je to ZO TOP09,či ZO ODS. *16* *16*
  • Do stítní TV a rozhlasu se lejou miliardy z daní,vybírají se poplatky a nějak jim to pořád nestačí !! Když se před lety řešily poplatky stát.tv ...tvrdilo se svatosvatě slibovalo,že bude bez reklam-ne jen na vložky které vás ochrání i před 120mm kanonem a bervy-tu musím mět,já za to stojím,ale žádné reklamy !!! Dnes,když se chci náhodou podívat na TV 1 večer na počasí-šup a hned mě upozorní,že je sponzoruje ten či onem a bez toho nelze žít !!! A jak říkával staříček "kdo má moc,chce ještě víc " -to je podstata kapitalismu ... a pokud si platíme státní TV již z daní,není nejmenší důvod jim platit ještě další polatky !!! Bo jim seberme platby z daní !!! Stejně je to jednostranná,ůplatná ,mystifikující banda,která neřekne pravdu ani když se splete !!! Ať si ji ze svého platí ti,kterým straní-pražáci . Umele vyvolává nepokoje,rozeštvává občany.Stačí když ze svých daní živíme dájtě dafky,neziskovky,soudy,parlament,senát,trestance,nájezdníky jak kobylky a spousty jiných vyžírek a příživníků !!! Dokud se budou platit tihle,nebude na naše invalidy,děti,důchodce !!!!Zrušit koncesionářské poplatky TV a rozhlasu !!!
  • Při televizní krizi v roce 2001 jsem se snažil podpořit pracovníky ČT proti řediteli Hodačovi a Bobo. Dneska po tolika letech mně dochází, že již neexistuje veřejnoprávní TV a asi i rozhlas.
    Proto by věci prospělo zrušení povinných poplatků, protože TV neplní svoji úlohu. Oni jsou hlásná trouba Pražské kavárny a dělají propagandu jen svým příznivcům.
  • Velmi bych přivítal referendum o příspěvcích na ČT. Myslím si, že by to dopadlo pro ČT1 velmi špatně. A teprve pak by se chytli za nos někteří zodpovědní, vyházeli by celé vedení této zkorumpované instituce a začala by snad pořádná činnost skutečně veřejnoprávní televize.
  • Rozhodně není normální platit za to, co nevyužívám, nesleduji, neposlouchám. Páni posranci to vyřešili náramně jednoduše - kdo je registrovaný jako zákazník u ČEZ, ten nutně musí mít i TV přístroj a sleduje tak i vysílání ČT. Jako kdyby každý chodec musel mít dálniční známku :-)
    Určitě by nebyl problém vysílání zakódovat a pokud chce někdo poslouchat, sledovat veřejnoprávní TV a rozhlas, tak k odkódování poslouží onen nynější koncesionářský poplatek.
    Co se týče současného vysílání ČT, tak v týdnu od cca 8 večer běží samé reprízy. Když to shrnu, ta se mrkneme na Černé ovce a kus zpráv. Státní rozhlas je pro nás zcela neposlouchatelný, s nějakou dechovkou, jazzem a jinými okrajovými hudebními žánry se ve svých více jak 55 nemíním zžít, kvantum mluveného slova prokládané "céčkovou" tvorbou totalitních umělců, kteří si na jiných stanicích ani neškrtnou (Duchoň, Laufer, Suchý, Molavcová ...). Ano i tito umělci měli v dobách své největší slávy hity, které se dají poslouchat i nyní, přesto ve státním rozhlase tyto hity takřka nehrají a hrají jen ten odpad (tuším, že se jedná o jakousi "vyváženost", "konkurenci" komerčním stanicím, to abychom na každé stanici nemuseli 10x denně slyšet novobudovatelský hit "když nemůžeš, přidej víc ...").
    • A kdy ty prasáku máš čas sledovat Tv?

      https://seznamka.hyperinzerce.cz/seznameni-baculky-boubelky/inzerat/13713582-mladsi-baculka-u-liberce--poptavka-liberec/?explicit=1
  • Ne, rozhodně ne! Za to, co nepotřebuji, nechci a naopak, zavrhuji, nebudu přeci platit?! *12* *16* *12*
    Kdo naopak toto požaduje, ať si to platí. Velice rychle by se ukázalo, jak se věci mají.
    *16*
  • Ubožáci. Ono nejde ani tak o poplatky, jako o složení CT a rady CT, což má souvislost z hospodařením CT, platech, a zveřejňováním. Vždyť od oné nočníkové okupace CT je tam vpodstatě neproniknutelná "něžná dirtatura" o které se nikdo nic nedozví. Je třeba notný vítr, který to rozfouká a ohdalí až na kořen. A ti co protestují by měli stát v tisících před CT a vyřvávat alespoň jako ti na Václaváku ....
  • Pokud bude televize a rozhlas dnes i bída pod Kovaříkem čro2 to de nedá opravdu poslouchat a dívat na čt1,čt24 a ještě do toho reklamy to je hrůza,která tady nebyla ani za opravdových komunistů.Věčně do nekonečna opakované seriály každých čtvrt roku..Je opravdu dost peněz.Já se dívám a celá rodina na čt2,kde se člověk poučí jak to bylo a jinak se raději dívám na debatu na Primě,nebo Barrandovu zprávy a v krajním případě na Novu .Bohužel musím strpět reklamu.
  • Ať si je Barrandov prozemanovská a jiná TV třeba "kavárenská", s tím nemám problém. Ale pokud je jednostranná ČT, tzn. veřejnoprávní, kterou si platíme všichni, tak s tím problém mám.
  • Strašíku co nám to podsouváš kdo tě platí? Poplatky v žádném případě Kalouskovic TV neplatit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit