Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ""Tato čísla jsou dnes jedním z nejlépe střežených tajemství v Kyjevě"". ??? asi tak dobře střežené tajemství to není když o tom ví prodavačka z kauflandu že pusinko? *15*
  • takže podle zákona to vidíme v článku a takto to dělají na Ukrajině:_http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dobrovolnici-brani-masovym-dezercim-ukrajincu-i-strelbou/ *1* *1* *1*
    • Pořád sleduješ Ruskou televizi sestřičko? Tam jenom pomlouvají a chválí
      Putina - Puti pohladil uspaného tygra Putin navštívil kolchoz.
      Jejich TV je stále na úrovni Rudého Práva z 50 let. *1*
      • Doplňuji: pan putin má na hajzlu 2 mísy vedle sebe a troje, no nevim, jak bych to nazval, dělá se na tom potřeba vestoje, řekl bych šla.ky, nad sebou *1* *1* *1*Ale šla.ky je tady zakázaný slovo. *1*
        • jižiku, ty to své zoufalství, že svět nejde podle tebe, prostě sám nezvládneš, navštiv odbornéhé lékaře, prosím *15* *15* *15*
          • Ty bys tam měla zajít také sestřičko. Pořád doufám že tě ta Leninská horečka přejde. *15*
        • dva hajzlíky jsou super,pokud požijete ruskou samohonku můžete kálet a zároveň zvracet,což je pro rusy od vynálezu procesu destilace stále aktuální *1*
      • Pokud jsou už na úrovni 50.let v dobách maj. Teraskiho, tak je to úspěch. To něco málo inteligence co měli nechal povraždit syfilitik Lenin po Velké Řezničině Svinských Retardů kde nic není, tam, holt, ansi smrt nebere. *1*
        • Paní Porošenková v noci probudí manžela a říká: ,,Petře Oleksandroviči, opolčenci s tebou chtějí jednat o kapitulaci.“ Porošenko nadšeně bere do ruky mobil a žena říká: ,,Ne po telefonu. Zvoní u dveří"
          • Tou pohádkou se v Kremlu utěšují když počítajé své zničené tanky? Tak to jo. *15*

            Zítra tě sestřičko vezmu na nákup do buržoazního obchodu. To budeš koukat.
            Za pár minut seženeš vše co potřebuješ.

            Nemusíš celý život stát frontu před komunistickým krámkem a pak být zklamaná
            že stejně půlu věcí co potřebuješ nemají. *15* *15*
            • Za dva týdny bojů ztratila UA 1100 vojáků, více jak 100 zničených tanků, byli zajaty desítky ukrajinských vojáků a důstojníků. Tato čísla jsou dnes jedním z nejlépe střežených tajemství v Kyjevě.

              Ministerstvo obrany a prezident Petro Porošenko vynaložil veškeré úsilí přesvědčit veřejné mínění na Ukrajině, že nejsou "žádné oběti", "nepřítel je zlomený" a "tisíce teroristů je zabito“.

              Ale ve skutečnosti opak je pravdou,vojáci jsou demoralizováni a vzdávájí se, nejsou žádné rezervy. Porošenko sice vyhlásil novou vlnu mobilizace, ale Ukrajinci, jichž se týká mobilizace prchají na Západ a do Ruska.



              a já myslím, že Rusové nejsou zlopmyslní, ale doněčtí se radují... *3* *3* *3*
  • ano ano, tak se to má dělat - máme zákon, memoriel mu dostojí a soud ho podpoří, nedostál-li by mu, byl by zruišen, tak to vypadá v právním státě, rychle, čistě, zákonně. My si o tom můžeme nechat jen zdát *3*
    • No, pusinko, podle toho by ksčm za propagaci komunismu byla zakázaná už dávno a ty by ses musel dát k baráčníkům, ale tam by tě s tvou minulostí nepřijmuli. *1*
      • jiřiku, už ti ani paměť neslouží, už jsme ten hovor veli, já jsem bezpartijní . a ty pořád v NSDAP? *15*
        • Ale jdi ségra. Podle řečí co tu vedeš každý pozná že jsi rudá od hlavy až k patě
          tak tu nehraj bezpartijní. *1*
  • tak takto vypadá nezávislý soud, tady se máme od Ruska co učit,,, a nejen tady
    • No, to je pravda, propagace komunismu a fašismu je tresný čin.
      • a co válečnického imperialismu? taky, taky?
    • Kdyby chtěl potrestat Komunistického zločince nebo agenta KGB tak jeho
      soudcovská kariéra rychle skončí.

      Nečti tolik Kremelské pohádky kde je Rusko andělem a Západ čertem sestřičko. *1* *1*
      • ale jdi, ty brepto, *3*
        • Už jsi zkontrolovala zahrádku? Honem se utíkej podívat zda ti úrod neničí
          Americký brouk - imperialista. *15*
  • Zločinné organizace je třeba zakázat všude i v Rusku.
    • Ano zločinecké organizace je třeba zakázat. Plně podporují zákaz komunistů.
      • je vážně smůla, že zrovna tebe se na to nikdo neptá *3*
        • Ale mohu to zde alespon říct. V Rusku by se můj názor na cenzurovaný
          internet nedostal. *15*
  • Ano Ruská vláda stále jede ve starých bolševických kolejích!

    Každého kdo je proti jejich zločinům prohlásí za nepřítele lidu a každou organizaci
    která je nezávislá zařádí do seznamu imperialistická.

    Putin má přeci školu KGB a ta desítky let mučením nutila nepřátele komunistů
    přiznávat se k tomu že jsou Japonští špioni či členové neexistující opoziční strany.

    Komunistický režim povraždil víc lidí než Nacistický a přesto za Rudý holocaust
    nebyl nikdo potrestán!
    • O soudružce Pusince, stejně jako o našich putka-agentech nepochybujeme! Jsou tvrdí,
      stalinského ražení! - Solženicyn, autor knihy "Souostroví Gulag" (o sovětských koncen-
      tračních táborech - podle jejich vzoru Hitler budoval nacistické koncentrační tábory,
      aby bylo jasno, prohlásil, že obdobný proces jako s nacismem se měl konat s komunis-
      mem, když se leninsko-bolševický výtvor nerozpadl, ale dosloval rozesral. Římská říše se rozpadla, a dále se rozpadala po desetiletí! Copak taková putka Pusinka ví! A copak ví
      car čapisral Putin! Zdar!
      • zatímco v nacistických koncentrácích se průmyslově zabíjeli a využívali lidé, v těch gulazích sice nebyl žádný med, bylo to jistě kruté, ale matky po porodu (píše Solženicyn) měly ulevy atd. o tom se třeba osvětimským nebo buchenvaldským ani nesnilo. Pokud za úleviü nepovažujeme rychlejší cestu do plynu. Takže rozdíl více než podstatný
        • pusinko, "gulag nebyl žádný med,ale ženy měli po porodu úlevy atd." bože můj vy jste ale stupidní žena,gulag nebyl ozdravný tábor,ale koncentrák *7*
          • přečtěte si toho Solženicyna, stačí umět jen pár ůísmenek a čte se to docela rychle... a pak kecejte
            • Gulag byl prostě Ruský koncentrační tábor. *3*
        • Co kdybych ti sestřičko zařídila v Gulagu také byt? Jistě se ti tam bude líbit
          když to prezentuješ jako pěknou vilku na pobřeží. *15*
          • jestli bych musela volit mezi Osvětimí a gulagem . beru gulag.
            • Přečti si jak KGB ženy mučila ( vrážení špinavých klacků do pohlavních orgánů..)
              brr. Já bych to tedy rozhodně zažít nechtěla ale Semelovou která tyto zvěrstva
              obhajuje bych tam rozhodně poslal. Pak by jí nadšení nad Rudou totalitou přešlo. *15*
          • Jinak šlo o to sestřičko že komunista do Gulagu posílal nevinné lidi a tam je po mučení
            nechal umírat. Zítra se spolu začneme učit ju. *15*
            • Od zítřka nebudeš sledovat Ruskou Putin TV ale normální zprávy ju.
              Budeš žasnout že svět je zcela jiný než jak ti ho ukazuje Kreml. *15*
            • tvoje nevědomé řeči mne opravdu rozesmutňují, tolik času ve škole, tolik knioh kolem a tavý osel se z toho vyklube....
      • Koncentrační tábor jako takový je zřejmě vynález Britů, Bůrové by mohli vyprávět... *9*
      • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dobrovolnici-brani-masovym-dezercim-ukrajincu-i-strelbou/
    • Taky na něho dojde. Ten psychopatický kremelský skřet si myslí, že to tady má na věčné časy a nikdy jinak. Ten jeho hnědý vzor. "budoval" věčnou říši nadlidí si to taky myslel a kde je mu konec. *16*

      Ti Tiscaláci to tady zase "vylepšili". Udělal jsem tam nějaké gramatické chyby když to chci upravit tak mi to server odmítá vzít, že je to prý spam. Napadá mě moudrost našich babiček: nechtěj od v.la nic víc než aby tahal. *1*
      • no vidíš, drž se toho a tahej *15* *15*
      • No, to se mi včera stalo taky, ale komoušům to nevadí, ty nevědí co to je gramatika.
      • zasd nervy, nervičky? zvykej si *15* *15* *15*
        • Ano zvykni si na to sestřičko že je tu nová demokratická doba a ta nebude Hitlerům
          ani Putinům krádeže sousedníc zemí tolerovat. *15*
          • aha, ale Kosovo se nějak vymyká . ne? a agrese v severní Africe taky nějak nejde dohromady? co s tím? *15* *15*
            • Jugoslávie byla nepřirozený slepenec národů s různým vyznáním víry.
              je přirozené že se rozpadl. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit