Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ""Tato čísla jsou dnes jedním z nejlépe střežených tajemství v Kyjevě"". ??? asi tak dobře střežené tajemství to není když o tom ví prodavačka z kauflandu že pusinko? *15*
  • Od zítřka nebudeš sledovat Ruskou Putin TV ale normální zprávy ju.
    Budeš žasnout že svět je zcela jiný než jak ti ho ukazuje Kreml. *15*
  • Přečti si jak KGB ženy mučila ( vrážení špinavých klacků do pohlavních orgánů..)
    brr. Já bych to tedy rozhodně zažít nechtěla ale Semelovou která tyto zvěrstva
    obhajuje bych tam rozhodně poslal. Pak by jí nadšení nad Rudou totalitou přešlo. *15*
  • Ale mohu to zde alespon říct. V Rusku by se můj názor na cenzurovaný
    internet nedostal. *15*
  • Ale jdi ségra. Podle řečí co tu vedeš každý pozná že jsi rudá od hlavy až k patě
    tak tu nehraj bezpartijní. *1*
  • Ty bys tam měla zajít také sestřičko. Pořád doufám že tě ta Leninská horečka přejde. *15*
  • Gulag byl prostě Ruský koncentrační tábor. *3*
  • Jugoslávie byla nepřirozený slepenec národů s různým vyznáním víry.
    je přirozené že se rozpadl. *3*
  • tvoje nevědomé řeči mne opravdu rozesmutňují, tolik času ve škole, tolik knioh kolem a tavý osel se z toho vyklube....
  • přečtěte si toho Solženicyna, stačí umět jen pár ůísmenek a čte se to docela rychle... a pak kecejte
  • jestli bych musela volit mezi Osvětimí a gulagem . beru gulag.
  • no vidíš, drž se toho a tahej *15* *15*
  • aha, ale Kosovo se nějak vymyká . ne? a agrese v severní Africe taky nějak nejde dohromady? co s tím? *15* *15*
  • je vážně smůla, že zrovna tebe se na to nikdo neptá *3*
  • a co válečnického imperialismu? taky, taky?
  • jiřiku, už ti ani paměť neslouží, už jsme ten hovor veli, já jsem bezpartijní . a ty pořád v NSDAP? *15*
  • jižiku, ty to své zoufalství, že svět nejde podle tebe, prostě sám nezvládneš, navštiv odbornéhé lékaře, prosím *15* *15* *15*
  • Za dva týdny bojů ztratila UA 1100 vojáků, více jak 100 zničených tanků, byli zajaty desítky ukrajinských vojáků a důstojníků. Tato čísla jsou dnes jedním z nejlépe střežených tajemství v Kyjevě.

    Ministerstvo obrany a prezident Petro Porošenko vynaložil veškeré úsilí přesvědčit veřejné mínění na Ukrajině, že nejsou "žádné oběti", "nepřítel je zlomený" a "tisíce teroristů je zabito“.

    Ale ve skutečnosti opak je pravdou,vojáci jsou demoralizováni a vzdávájí se, nejsou žádné rezervy. Porošenko sice vyhlásil novou vlnu mobilizace, ale Ukrajinci, jichž se týká mobilizace prchají na Západ a do Ruska.



    a já myslím, že Rusové nejsou zlopmyslní, ale doněčtí se radují... *3* *3* *3*
  • pusinko, "gulag nebyl žádný med,ale ženy měli po porodu úlevy atd." bože můj vy jste ale stupidní žena,gulag nebyl ozdravný tábor,ale koncentrák *7*
  • dva hajzlíky jsou super,pokud požijete ruskou samohonku můžete kálet a zároveň zvracet,což je pro rusy od vynálezu procesu destilace stále aktuální *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit