Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je nebetyčná drzost žádat Putina, aby působil na povstalce. Přitom nedávno západní dobytci navýšili sankce , což je opravdu způsob svobodného podnikání. Ani si při té své "demokracii" asi nevidí do huby.To se nedá číst ani poslouchat , co páchají propagandy západu včetně našich přisluhovačů, kteří se chovají podle toho, kdo nás zrovna okupuje.Ještě, že si dnes člověk může otevřít na internetu i jiné zprávy a tak si alespoň vytvopřit názor, kdo propaguje jaké nesmysly.Důkazů je předkládáno velice málo a spoléhá se na blbost lidí jako vždy.
  • na ukrajině nebude klid dokud bude žít poslední banderovec a fašista z pravého sektoru
  • Proč tlačí jen na Putina. Ať tlačí taky na Amíka, který dodává zbraně a další věci UK.
  • Dneska jsem videl videjko po kterem chapu kam nekteri lide chodi na svoje myslenky :-D https://www.youtube.com/watch?v=egIpyGlBJ_w
  • Soudruhu Skálo! Ruští separatisté - čti teroristé - nebojují za nezávislost
    ale za loutkové státy které bude ovládat Rudý Kreml.
    Po vojácích na dovolené další Putinův trik na zakrytí okupace sousedního státu.
    • hochu ty seš furt stejný pako,furt stejný pako...........oblíkáš si dámské kalhotky jenom doma,nebo i když jdeš ven ???
      • Jsem holka takže kalhotky nosím běžně. Nechápu proč ti to vadí. *15* *15*
    • Pussy pussy já ty milofááát. Móóóóc!! *14*
      • Pošlu ti svoji fotku v bikinách když už dáš pokoj. *15* *15*
        • Ja milofáát pussy!! Ja poslááát tak foto kokokttt. *14*
          • Pošli. Vezmu si lupu abych si ho mohla prohlédnout ju. *15* *15*
  • možná by bylo účinnější, kdyby Angela tlačila na Porošenka.... *15* *15*
    • Stačí zatlačit na Putina. Pak totiž přijdou teroristé na Ukrajině o hlavního sponzora. *1*
      • Ja milofááát podržka pussy. tfujdežo.
        • Ale doufám že chápeš že když nezaplatíš tak se neotevře. *2* *2*
  • USSA by mohli mít pro tuto válku za nezávislost pochopení *1*
  • EWO F. raduješ se jako Hitler v Paříži. Fašista zůstane fašistou i kdyby se stokrát jmenoval Putin a stejně jako Hitler taky skončí. *11* *11* *11*
    • ale to jste si vybral výstižný nick - jste zkrátka Lojza *2* *2* *2* *2*
      • ja milofááát pussy. Dežo. *14* *14*
      • ja milofááát pussy. Dežo. Tebe nemilofááát. Ja milofát ta podržka pussy.
  • Putin je pohroma! napsala Petrohradská královna krásy.

    Burjatská krasavice kritizuje Kreml že omezuje svobodu slova na internetu.
    Stupence Putina označila za tupce. V podobě putina dolehla na Rusko pohroma.
    Zase jsme se ocitli na úrovni rozvojových zemí uzavřela své hodnocení.

    Dostala nálepku nepřítel lidu! Jako za starých rudých totalitních časů kdy ji dostal
    každý oponent vládních zločinců.
    • Poslední dobou mi přijdete taková vyplašená *1* *1* *1*
      • Až vám bude psát milostná psaníčka nějaký Dežo tak budete taky. *15* *15*
        • Tyyy moje pussy milofanýýý, ja póóóślat ty zas moje fotóóó. tfujdežo. *14*
    • Ja milofááát moje roshodnoska pussy!!! *14*
  • SLÁVA RUSKU!!!
    SLÁVA NOVOROSSII!!!
    SLÁVA OPOLČENSKÝM HRDINŮM!!!
    *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • NovoRusko neexistuje. Ta země už jméno má - Ukrajina. *2* *2*
      • ja milofááát moje pussy!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit